Vietnam Airlines zvyšuje limit palubního zavazadla ze 7kg na 12kg

Vietnam Airlines zvyšuje limit palubního zavazadla ze 7kg na 12kg

Mezinárodní letecká společnost Vietnam Airlines navýšila hmotnost příručního zavazadla ze 7 na 12 kilogramů.

Nové předpisy pro vnitrostátní a mezinárodní lety, jak jsou uvedeny na internetových stránkách společnosti Vietnam Airlines, platí pro letenky vydané 1. srpna 2019 nebo později. Změna má za cíl splnit bezpečnostní standardy a usnadnit transfery s jinými mezinárodními dopravci, kteří nedávno naýšili své podmínky pro hmotnost příručních zavazadel. Zatím co cestující první a business třídou mají nárok na příruční zavazadlo až do 18 kilogramů. U všech typů letenek může být hmotnost rozdělena mezi jeden kus zavazadla 56 x 36 x 23 cm a příslušenství ne větší než 40 x 30 x 15 cm.

Kromě toho mohou cestující bez dalších poplatků přepravovat další předměty, včetně peněženek, notebooků, materiálů na čtení, dětských košů a fotoaparátů. Pokud jde o odbavená zavazadla, letecká společnost umožňuje jedno bezplatné 23 kilové zavazadlo pro ty, kteří použijí lety ve Vietnamu nebo v severovýchodní Asii, Evropě a Austrálii. Pro lety do Japonska a USA jsou cestujícím povoleny dvě takové zavazadla.

V květnu společnost Vietnam Airlines oznámila zvláštní propagaci pro cestující bez zavazadel. V reakci na rušné letní období nabízí letecká společnost 50% slevu do zemí jihovýchodní Asie.

Pro rezervaci letenek nejen do Vietnamu, doporučujeme tenhle vyhledávač letenek.

 


Vytisknout   E-mail