Severním Vietnamem na motorce - VIETNAM CK

Naše nabídka 

Zde najdete všechny naše cesty nejen po Vietnamu

Severním Vietnamem na motorce

Vietnam na motorce

Severním Vietnamem na motorce - 4.8 out of 5 based on 4 votes

Severním Vietnamem na motorce  

 

HANOI - TUYEN QUANG - HA GIANG - BAC HA

 

( 10D/ 9Nocí )

 

1 Den ( O, V ) Hanoi – Tuyen Quang 

Po kontrole motorek a ujištění, že je vše v pořádku, se vydáme přes Červenou řeku na severovýchod. Pojedeme mnoha vesnicemi, kde budeme mít možnost se zastavit a pořídit naše první fotografie z cesty. Po obědě dorazíme do Tran Trao – malé údolí mezi horami a džunglí, kde se nacházela základna před revolucí v roce 1945. Navštívíme nejzajímavější místa této části, jako je Tran Trao komunitní dům, Hoang Thai komunitní dům a malou chatu kde žil President Ho Chi Minh od června do srpna roku 1945. Po zhlédnutí této historické části, budeme pokračovat v jízdě do města Tuyen Quang, kam dorazime v podvečer. ( Celková trasa 190km )

 

2 Den ( S, O, V ) Tuyen Quang - Ha Giang 

Po snídani, budeme pokračovat v cestě podél řeky Lo do města Ha Giang. Zde se zastavíme na nocleh. Zbude nám dostatek času na objevení města a nebo případný odpočinek. ( Celková trasa 170km )

 

3 Den ( S, O, V ) Ha Giang - Quan Ba 

Hned ráno dostaneme povolení k vjezdu do příhraničních lokalit. Dnes nás čeká cesta přes hory, plná zatáček a překrásných pohledů na okolní hory, vesnice s minoritním obyvatelstvem. Jeden z dnešních největších zážitků bude přejezd tzv. 'Brány do nebe', kde zastavíme na pořízení fotografií. Budeme pokračovat do města Quan Ba, kde zůstaneme přes noc. ( Celková trasa 60 km )

 

Severním Vietnamem na motorce

 

4 Den ( S, O, V ) Quan Ba - Yen Minh - Meo Vac 

Na dnešek si pořádně připravte své fotoaparáty! Dnes si toťiž užijeme ty nejhezčí pohledy do krajiny z celého výletu. Projedeme přes Quan Ba – Yen Minh – Meo Vac místa, která patří k jedněm z nejhezčích v severním Vietnamu. Potkáme se a promluvíme si s místními etnickými minoritami a navštívíme jejich obydlí. Po obědě znovu nasedneme na motorky a vydáme se cestou do Meo Vac údolí, které se nachází v blízkosti čínských hranic. V Meo Vac si dáme večeři, nocleh v Meo Vac. ( Celková trasa 100Km )

 

5 Den ( S, O, V ) Meo Vac - Dong Van 

Po snídani se vydáme nahoru na přejezd Ma Pi Leng. Tohle je další z neuvěřitelných míst, s horamy obklopenymi v oblacích a výhledem v dáli na řeku Nho Que. Klikatou cestou budeme pokračovat až do Dong Van, vzdálená oblast, kde se potkáme s místním obyvatelstvem. Je zajímavé vidět jak zde přežívají, jelikož bydlí ve skalnatých obydlích. Jakmile dorazíme do města, budeme mít čas na procházku po ulicích, které lemují domy minoritních obyvatel jménem Hmong. Domy jsou vystavěny před několika stoletími.
Dle mého názoru je víkendový market v Dong Van vůbec nejlepší, který můžete v severním Vietnamu vidět.
Noclech v Dong Van. ( Celková trasa 60Km )

 

6 Den ( S, O, V ) Dong Van - Yen Minh - Quan Ba 

Je čas vydat se na zpáteční cestu. Pojedeme z Dong Van do Quan Ba. Zastavíme na nechvalně známém Vuong Palace, kde se vysoce postavená rodina z minority Hmong, zaprodala Francouzům. Tento palác je zajímavý především pro svoji prolínající se evropskou a čínskou architekturu. Po prohlídce nasedneme na naše motorky a budeme pokračovat do Quan Ba, kde strávíme noc. ( Celková trasa 110Km )

 

7 Den ( S, O, V ) Quan Ba - Ha Giang - Hoang Su Phi 

Pojedeme zpět do Ha Giang a Bac Quang. Cesta je příjemná s nespočtem zatáček na naší cestě do Hoang Su Phi. Na cestě se můžeme domluvit a zastavit tolikrát, kolikrát jen budeme chtít a pořídit naše nejlepší fotografie z tohoto výletu. Nocleh v Hoang Su Phi. ( Celková trasa 135Km )

 

8 Den ( S, O, V ) Hoang Su Phi - Xin Man - Bac Ha 

Dnešní den strávíme na křivolakých cestách, kde budeme mít možnost nafotit další krásné fotografie ať už přírody a nebo místních etnických skupin.
Druhá část dnešního výletu je daleko méně náročná, ale rozhodně nedoporučujeme předjíždět našeho průvodce, jelikož je velká pravděpodobnost že se ztratíte v lesích. Po příjezdu do města Bac Ha bude večeře a nocleh. ( Celková trasa 150Km )

 

9 Den ( S, O, V ) Bac Ha – Luc Yen 

Ráno se napojíme na národní silnici No.6 do města Luc Yen přímo z Bac Ha. Po cestě budeme přejíždět několik hřebenů hor, kde bude možnost si vše dobře nafotit. Při naší cestě bude spousta možností, kde zastavíme ve vesničkách minorit Dao a Tay. Po obědě pokračujeme v naší cestě do Luc Yen, kam dorazíme v pozdním odpoledni. Odtud už to bude pouze pár kilometrů do vesnice minority Tay, kde budeme spát v překrásném tradičním domě, obklopeni přírodou. ( Celková trasa 200Km )

 

10 Den ( B, L ) Luc Yen - Hanoi 

Poslední den nás čeká přejezd do města Ha noi, kde nám po boku bude dělat společnost Červená řeka a její délta. Příjezd do Ha noi cca v16:00 hodin. ( Celková trasa 190Km )

 

Severním Vietnamem na motorce

 

 

Motorky Honda XR 250 a nebo podobné.

Cena výletu se odvíjí od počtu uchazečů!!!

Pro více informací a objednání výletu nás kontaktujte na

 

Cena za osobu v USD 

Počet osob

2 Pax

3-5 Pax

6-9 Pax

10-12 Pax

3 stars

1,555.00

1,338.00

1,115.00

1,040.00

 

 

Package Price: $1,040.00

 

 

Cena zahrnuje: 

Pronájem motorky
Helma na motorku
Veškeré náklady na palivo
Průvodce
Ubytování podle programu
Veškeré vstupní poplatky do chrámů, na lodě, převozy atd.

 

Cena nezahrnuje: 

Letenku do/z Vietnamu
Pití, jiné než čaj, nebo místní rýžové víno
Ochranné oblečení na motorku, jako jsou rukavice, boty, kalhoty, bunda atp.
Ubytovaní v Ha noi ( pokud není dojednáno jinak )

 

 

Všichni účastníci výletu musi mit mezinárodni řidičský průkaz a potřebné cestovní pojištění!!!

 

 

Informace o cestě

  • Package Duration: 10 Dní / 9 Nocí
  • Destination: Vietnam
Package Price: $1,040.00

Mohlo by vás zajímat

Related items

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Kontakt

Pro více informací nás prosím kontaktujte

 11.04 A3 Duc Khai, P. Phu My Q7, TPHCM VIETNAM

+840799085660

 iTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bankovní spojení

  • Česká Republika - Raiffeisen Bank
  • 4816617001/5500
  • Vietnam - Standard Chartered
  • Číslo účtu: 99339554599
  • Swift code: SCBLVNVX
  • Jméno Banky: Standard Chartered (Vietnam)
  • Pobočka: Ho Chi Minh
Položit otázku
1000 znaků zbývá