Autentická Dovolená Barma (Myanmar) - VIETNAM CK

Naše nabídka 

Zde najdete všechny naše cesty nejen po Vietnamu

Autentická Dovolená Barma (Myanmar)

Barma - Myanmar

Autentická Dovolená Barma (Myanmar) - 5.0 out of 5 based on 2 votes

Dovolená v Barmě, nebo chceteli v Myanmaru, patři v dnešní době mezi velice oblíbené destinace. Rozhodně by ji žádný z cestovatelů neměl vynechat. Máme pro vás připravenou jednu kratší a jednu delší cestu i s pobytem u moře. Tu najdete zde.

 

       1. Den: Přílet Rangůn

 

Přílet do Rangúnu, kde budete uvítáni místním průvodcem z VIETNAM CK, bude následovat přejezd do vašeho hotelu a následné ubytování. Po občerstvení se vydáme na procházku městem Rangůn, kde uvidíme stárnoucí koloniální architekturu od britských časů kolonie a výškové budovy, které investoři postavili teprve v nedávném čase. Sule Pagoda, byla postavena na počátku 3. století je dominantou centra města.

Později odpoledne navštívíme nádhernou Shwedagon Pagodu, jedno z nejposvátnějších míst Myanmaru. Masivní tvar zvonu, stupa je pokrytá celá zlatem a hrot stupy je osázen diamanty, rubíny, safíry a topasi - strhující pohled se naskytne při západu slunce a je nejvhodnějším místem, kde začít svou cestu v tétoZlaté zemi“. 

Přenocování v hotelu v Rangúnu.

 

Strava v ceně: Bez jídla

 

 

 1. Den: Rangůn / Bagan 

Časně ráno pojedeme na leťiště, abychom nepropásli náš let do Baganu. Po ubytování na hotelu se vydáme na okružní výlet kolem Baganu. Komplexní průzkum Baganu začneme návštěvou Nyaung Oo trhu; Shwezigon Pagoda, prototyp pozdějších Myanmarských stúp; Kyansittha Umin; Wet-Kyi-inn s vynikajícími nástěnými malbami, Gubyaukgyi chrámu z 13. století a Htilominlo chrám.

V odpoledních hodinách, po návštěvě řemeslné dílny, budeme pokračovat s návštěvou chrámu Manuha, postavený exilovým králem Manuha. Chrám Ananda, architektonické mistrovské dílo a Oak-Kyaung, klášter zdobený množstvím barevných nástěnných maleb. Nakonec se pokocháme výhledem na západ slunce z jednoho z chrámů v Baganu.

Přenocování v hotelu v Baganu.

Stravování v ceně: Snídaně

 

Dovolená Barma

 1. Den Bagan

 

Po snídani navštívíme chrám Sulamani - byl postaven v roce 1181 Narapatisithu (1174-1211) .Tento chrám byl známý jako „klenot“ a stojí hned za Dhammayangyi Pagodou. Chrám je důmyslnější než Gawdawpalin, vystavěn byl králem Alaungsithu (1113-1163) (11. století). Nathlaung Kyaung (931) -svatyně, odkaz na údajné doby, kdy se snažil vymýtit král Anawratha jiné náboženství z Baganu. Gawdawpalin Temple (11. století) - postavena králem Narapatisithu Sulamani, vybudování chrámu ale král nedokončil. Tato stavba byla dokončena jeho synem Htilominlo.

V pozdních odpoledních hodinách, navštívíme vesnici „Phwar Saw“. Pojmenovaná po královně Phwar Saw (1237 nl), která byla známá pro její moudrost, inteligenci a oddanost Budhismu. Obec čítá na 100 domů a tucet rukodělných dílen. 

Přenocování v hotelu.

Jídlo v ceně: Snídaně.

 

 1. den Bagan / Kalaw

Po snídani v hotelu, zamíříme na Mt. Popa asi 48 km jihovýchodně od Baganu. Mt. Popa, známý jako příbytek NAT (božstva) - soubor 37 magických vyobrazení božstev, jak dobrých tak zlých. Prohlídneme si všech 37 vyobrazení které jsou vyřezány z týkového dřeva. Pak nastane čas vylézt 777 kroků na vrchol Popa. V restauraci kde se najíme, se nabízí krásný výhled na vrchol Popa. Následuje asi 6 hodin jízdy do Kalaw. Popularní město v období Britské kolonie a stále se jedná o klidné místo. Přenocování v hotelu v Kalaw.

 

       5. den: Sloní škola Kalaw – GreenHill - Red Mountain - inle

 

Po snídani zamíříme rovnou z Kalaw do Magway sloní školy (45 min autem). Budeme uvítáni místním týmem a informováni o projektu. Po občerstvení půjdeme asi 5-7 min k řece, kde se můžete připojit ke sloní koupeli a mytí a krmení slonů.

Prozkoumání okolní lesní fauny, možnost vidět motýly, ptáky a orchideje kolem chráněné oblasti. Oběd se bude podávát v hlavním táboře. Samozřejmě jste vítáni pokud budete mít zájem si vyzkoušet sázení stromků na podporu obnovy místního pralesa. Dále následuje návrat do hlavního tábora a vychutnáme si pohled do údolí. Pěšky se vydáme zpět na hlavní silnici a budeme pokračovat na Red Mountain, kde se pěstuje vinná réva a je zde nádherný výhled. Odtud se již přesuneme po řece do našeho hotelu.

 

Jídlo v ceně: Snídaně.

Dovolená Barma 

 

        6. den: Bamboo Škola vaření

 

Po snídani v hotelu, se přesuneme do „BAMBOO školy vaření“ Ranní třída: 09:00 - 13:30

Můžete si zvolit menu které se následně naučite vařit. Poté půjdete na trh, nakoupit veškeré potřebné věci, pro pokrm který jste si vybrali. Návrat do třídy vaření a následovat pokyny pro přípravu jídla. Po zdárné přípravě si užijete oběd, který jste si sami uvařili. Vzhledem k tomu, že Bamboo Cooking Class je charitativní projekt, budete mít možnost komunikovat i s místními sirotky a případně je i něčím obdarovat ( můžete přinést knihu, tužku, nebo cokoliv vás napadne ). Následně se přesuneme k molu a budeme pokračovat v naší exkurzi na motorové lodi do Indein pagoda komplexu, v jihozápadní části jezera. Když člun opustí jezero, tak se vnoříme do krásného kanálu, abychom se dostali do Pa O vesnice. Z vesnice vede stará krytá cesta do kláštera z 13. století a velmi působivé zříceniny, stovky starých pagod, některé skryté ve vegetaci.

 

 

       7, den: Inle lake

 

Tento den máme v plánu strávit celý den návštěvou vzorkovacích dílen a možnost sledovat tradičních řemesla. Uvidíte unikátní metody místních při výrobě lodí, Rybáře se svým vlastním stylem rybolovu, plovoucí farmy a zahrady a další. Samozřejmě bude čas na nákup nějakých suvenýrů. Navštívíme Phaungdawoo Pagoda kde je vyobrazení nejváženějšího Buddhy v jižní části státu Shan. Návrat lodí po jezeře Inle na hotel

 

Jídlo v ceně: Snídaně a oběd.

 

 

        8. den: Inle jezero Heho-Rangůn

 

Po snídani v hotelu, se přesuneme na letiště Heho k letu do Rangúnu. Po přistání v Rangúnu, následný transfer do hotelu k ubytování. Po občerstvení, návštěva „BogyokeAung San Market“ (dříve známý jako Scott Market, slavnostně otevřen v roce 1926 ) možnost nákupu suvenýrů. Potom přejedeme do „The Strand Hotel“, kde můžeme pořídít ještě nějaké fotografie a pak přes silnici na k Pansodan, odkud můžeme sledovat místní život.

Dále pak „Chauk Htet Gyi“, vyobrazení ležícího Buddhy a královské lodi postavené v roce 1974 U Ngwe HLAING Myanmarský architekt. Návrat do hotelu a přenocování v hotelu.

 

Jídlo v ceně: Snídaně.

 

 

        9. den: Odjezd Rangon

 

Po snídani se přesuneme do RANGÚN INTERNATIONAL AIRPORT DEPARTUE pro váš návrat do Evropy.

 

V případě dotazů, pište prosím na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Package Price: $1,247.00

 

 

(Cena mimo hlavní sezónu) Od května  do září 

 

02 Cestujících >>>>> USD 1675$ za osobu

03-04 Cestujících >>> USD 1470$ za osobu

05-06 Cestujících >>> USD 1337$ za osobu

07-10 Cestujících >>> USD 1326$ za osobu

11-15 Cestujících >>> USD 1260$ za osobu

16-20 Cestujících >>> USD 1247$ za osobu

 

Příplatek za samostatný pokoj: USD 241 za osobu

 

(Cena v hlavn9 sezóně) Od řijna do března

 

02 Cestujících >>>>> USD 1773 za osobu

03-04 Cestujících >>> USD 1568 za osobu

05-06 Cestujících >>> USD 1436 za osobu

07-10 Cestujících >>> USD 1424 za osobu

11-15 Cestujících >>> USD 1358 za osobu

16-20 Cestujících >>> USD 1351 za osobu

 

Příplatek za samostatný pokoj: USD 335 za osobu

 

Využívané hotely při této cestě:

Yangon >> Deluxe room at Tawwingarden Hotel

www.tawwingardenhotel.com

Bagan >>Deluxe room at The Bagan Umbra Hotel

www.baganumbrahotel.com 

Inle >> Deluxe room at Ananta inle resort

www.anantainle.com

 

Naše služby zahrnují:
08 nocí ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se společnou denní snídaní
Anglicky mluvící průvodce - po domluvě Česky/Slovensky mluvící průvodce
02 vnitrostátní lety
(RGN-NYU // HEH-RGN)
Všechny transfery a výlety s vlastním klimatizovaným vozidlem s řidičem
Vstupné na návštěvy uvedené v programu
Privátní výlet lodí v Inle
Pitná voda a ručník během exkurze
Místní okružní jízda vlakem v Yangonu
Tri-shaw jízda v Yangonu
Bambusová škola vaření s obědem
Sloní škola v Kalaw

Naše služby nezahrnují:
Mezinárodní letenku do / z Rangůnu
Vizové poplatky (https://evisa.moip.gov.mm)
Poplatky za kameru - v některých chrámech je nutno zaplatit zvláštní poplatek za focení
Stravování (oběd a večeře) - pokud neni uvedeno jinak
Návštěvy neuvedené v programu
Nápoje a osobní výdaje
Tipy pro nosiče v hotelech, řidiče a průvodce
Jiné položky, které nejsou uvedeny 

 

Informace o cestě

 • Package Duration: 9Dní/8Nocí
 • Destination: Barma - Myanmar
Package Price: $1,247.00

Related items

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Kontakt

Pro více informací nás prosím kontaktujte

 11.04 A3 Duc Khai, P. Phu My Q7, TPHCM VIETNAM

+840799085660

 iTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bankovní spojení

 • Česká Republika - Raiffeisen Bank
 • 4816617001/5500
 • Vietnam - Standard Chartered
 • Číslo účtu: 99339554599
 • Swift code: SCBLVNVX
 • Jméno Banky: Standard Chartered (Vietnam)
 • Pobočka: Ho Chi Minh
Položit otázku
1000 znaků zbývá