Vietnam ze severu na jih - VIETNAM CK

Naše nabídka 

Zde najdete všechny naše cesty nejen po Vietnamu

×

Upozornění

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 592

Vietnam ze severu na jih

vietnam

Vietnam ze severu na jih - 3.0 out of 5 based on 2 votes

Vietnam ze severu na jih

Dovolená ve Vietnamu, by na seznamu žádného cestovatele neměla chybět. Po více než pěti letech, co ve Vietnamu žiji, si troufám říct že tohle je moje nejoblíbenější cesta Vietnamem a stále velice oblíbená u zákazníků. Od zátoky Ha long, chrámy My Son, překrásné město Hoi an a dalši, samozřejmě navštívíme přímořské letovisko Nha Trang a užijeme si koupání a sluníčka. Níže se můžete podívat jak zhruba vypadá náš itenerář. Vše se dá samozřejmě přizpůsobit podle případných potřeb.

 

Detaily zájezdu - Vietnam ze severu na jih


(13 Dní/ 12 Nocí)

 

1 – 3 Den

Přílet z Evropy do Ha Noi historického hlavního města Vietnamu a kolébky civilizace na Červené řece. Město je plné starobylých uliček a koloniálních čtvrtí, jezer a stinných bulvárů, plné zelených parků a usměvavých lidí. Prohlídka začíná na náměstí Ba Dinh, kde se také nachází Ho Chi Minovo mauzoleum a jeho někdejší dům a Pagoda jednoho pilíře. Zůstane nám i čas na seznámení se s místními řemesly. Dále navštívíme Chrám literatury a Historické muzeum. Zahrady známého jezera Hoan Kiem s chrámem Ngoc Son. Poté přesun do staré čtvrti. V podvečer tradiční vodní loutkové divadlo.

 

4 – 6 Den

 

Ha Long Bay – přírodní dědictví UNESCO. Záliv s tisíci vápencovými ostrovy, tzv. Dračí zuby, které vyrůstají z kříšťálové mořské hladiny. Plavba dřevěnými Džunkami ( lodičky ) mezi ostrovy, prohlídka jeskyní a koupání v jeskyni Luong Cave. Nádherné ráno, opět plavba mezi ostrovy, návrat do přístavu. Noční Expres do královského města Hue ( UNESCO ). To bylo hlavní město Vietnamu za dynastie Nguyen. Prohlídka tohoto nádherného města, při které uvidíme slavné královské Gymnázium, zakázané královské fialové město, vlajkovou věž, chrám Mieu, Královské divadlo – Duyet Thi Duong, hrobku krále Tu Doc a pagodu Thien Mu.

 

7 Den

 

Po snídani přesun do města Danang – Hoi an, místo se slavnými romantickými plážemi a bílým pískem. Průsmyk Hai Van Pass s nádherným výhledem na město Danang a řeku Han. Ve městě Danang navštívíme sochařské muzeum Cham a dílny sochařů, kde se pracuje s žulou a mramorem. Přesun do starobylého města Hoi an, důležitého obchodního centra na břehu řeky Thu Bon. Nadále prohlídka městské architektury, která je směsí architektury Japonské, Čínské a Vietnamské. Známý Japonský krytý most, Ong pagoda, stará čtvrť, Quan Than De Quan, dům Tan Ky,...

 

8 Den

 

Cesta do svatyně My Son – Chrámový komplex, kde se nachází i pozůstatky starého království Champa ( UNESCO ). Toto starobylé město leží v údolí cca 40 km jihozápadně od Hoi an. Svého času tohle místo bylo hlavním náboženským centrem lidí s názvem Cham a v současnosti je považované za jedno z nejdůležitějších archeoligických nalezišť jihovýchodní Asie. Po prohlídce návrat do Hoi an.

 

9 – 12 Den

 

Po snídani nás čeká přelet do Nha Trang města s nekonečnými plážemi a křišťálově čistou vodou. Fakultativní návštěva Vinpearl Amusement Park. Po relaxovaní na krásných plážích nás čeká noční vlakový přejezd do Ho Chi Minh city, známého jako Saigon. Kulturní, vzdělanostní, turistické a obchodní centrum a zároveň největší město Vietnamu, kde se potkává kultura východu a západu. Návštěva paláce sjednocení – symbol Saigonské vlády před rokem 1975, kde si řekneme o Vietnamské ideologické válce z roku 1954 – 1975. Návštěva Cu Chi tunelů které sloužilo za války jako město, kde se nachází cca 120 km dlouhý labyrint podzemních tunelů. Ty postavili komunistické gerily za času Vietnamské války. Prohlídka Francouské neorománské katedrály Notre Dame, budova hlavní pošty podle návrhu Gustava Eiffela, budova Městského úřadu a Městské Opery.

 

13 – 15 Den

Přesun do provincie Vinh Long, výlet lodí po řece Mekong, návstěva města My tho – rýžová kolébka Vietnamu a oblast kde ochutnáme všelijaké tropické ovoce jako je například Durian, Mango, Rambutan. Lodí se projedeme po deltě Mekongu, kde máme možnost sledovat nádhernou tropickou přírodu. Na konec návrat do Saigonu a následný odlet domů.

 

 

Cena za osobu 1489$ při minimálním počtu 7mi cestujících. 

 

Vietnam ze severu na jih

 

Pro objednání a více informací pište na : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Package Price: $1,489.00

 

 

 

Využívané Hotely


Ha noi
Flower Garden hotel
http://www.flowergardenhotel.com.vn/
Ha Long
Deluxe Bai Tho Junk (3*)
http://www.victoryhalong.com/vn/
Hue
Century Riverside Hotel
http://www.centuryriversidehue.com/
Hoi An
Vinh Hung Resort
www.vinhhunghotels.com.vn/
Nha Trang
Michelia hotel
http://www.michelia.vn/home/
Ho Chi Minh
Palace Saigon hotel
http://www.palacesaigon.com/


Cena zahrnuje...

Místní turistický průvodce
Ubytování v 3* Hotelech ve dvoulůžkových pokojích se snídaní
Vstupy do musei a divadel
Minerální voda po celou dobu výletu
Plavba na lodi Deluxe Bai Tho Junk
Přesuny klimatizovanými automobily
Lístek na vlak Hanoi - Hue (Soft sleeper/04 pax /01 cabin) 
Lístek na vlak z Nha trang – Ho Chi Minh (Soft sleeper/04 pax /01 cabin) 


Cena nezahrnuje..

Mezinárodní lety
Visa
Jídlo a pití
Cestovní pojištění
Vnitrostátní let (Da nang// Nha Trang: 115 USD/pax (Cena se může změnit podle aktuální nabídky)

=> Visa in Vietnam:
1) Visa of approval (Invitation letter) :10 USD/ pax.  We can do it & We need 01 copy of guest's passport.
2) Visa stamping :  25 USD/ pax . Our guest will pay directly this fee at the airport.

 

 

 

 

 

Informace o cestě

  • Package Duration: 13dní/12nocí
  • Destination: Ha noi - Nha trang- Ho Chi Min
Package Price: $1,489.00

Mohlo by vás zajímat

Related items

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Kontakt

Pro více informací nás prosím kontaktujte

 11.04 A3 Duc Khai, P. Phu My Q7, TPHCM VIETNAM

+840799085660

 iTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bankovní spojení

  • Česká Republika - Raiffeisen Bank
  • 4816617001/5500
  • Vietnam - Standard Chartered
  • Číslo účtu: 99339554599
  • Swift code: SCBLVNVX
  • Jméno Banky: Standard Chartered (Vietnam)
  • Pobočka: Ho Chi Minh
Položit otázku
1000 znaků zbývá