Poslední přidané články

Informace o Cestování Do Vietnamu

Elektronická víza do Vietnamu v roce 2022, informace, cena, problémy.

Elektronická víza do Vietnamu v roce 2022, informace, cena, problémy.

Aktualizace 24.10. 2019: Bohužel se na nás čím dál tím častěji obracejí cestovatelé, s problémy při žádosti o elektronická víza tzv. e-Víza. Buď že jim e-Víza nepřišli v danou dobu. V horším případě vůbec. Dále že při žádosti vyplnili špatně údaje a neví si rady, jak se spojit s podporou na imigračním úřadě. Bohužel v takovém případě není moc jak bychom vám mohli pomoci, jelikož se jedná o úplně jiná víza, než které dostanete při žádosti u nás na stránkách. Jediná a často volená cesta, jak se z této šlamastyky dostat na poslední chvíli je žádost o URGENTNÍ Víza Schvalovací dopis u nás na stránkách. Ten jsme schopni zařídit do druhého pracovního dne ale je stím spojen bohužel vyšší poplatek. Bez platného e-Víza a nebo "Schvalovacího dopisu", vás nepustí Aerolinka na palubu letedla!!! 
Aktualizace: 27.6.2020
Pokud hledáte nejlevnější variantu pro vstup do Vietnamu, můžete zažádat přímo u nás na stránkách o tzv. Zvací dopis se kterým není problém Víza do Vietnamu udělat na delší dobu než 30ti dnů a nebo se dají jednoduše prodloužit. Více na stránkách VÍZA DO VIETNAMU. 
Od začátku 1.července 2020, budou mít obyvatelé z mnoha zemí světa možnost vstoupit do Việt Nam pomocí e-víza. Vláda také zveřejnila seznam hraničních přechodů a letišť, která budou přijímat elektronický vstup.
Těmito zeměmi jsou: Argentina, Arménie, Ázerbájdžán, Irsko, Island, Rakousko, Polsko, Bělorusko, Belgie, Portugalsko, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Brunej Darussalam, Bulharsko, Spojené arabské emiráty, Kazachstán, Kanada, Katar, Německo, Chile, Kolumbie , Indie, Česká republika, Andorra, Lichtenštejnsko, Monako, Chorvatsko, Kuba, Dánsko, Kypr, Timor Leste, Estonsko, Gruzie, Korejská republika, Spojené státy americké, Maďarsko, Řecko, Itálie, Lotyšsko, Rusko, Spojené království Velké Británie a Severního Irska Británie a Severní Irsko, Litva, Lucembursko, Mikronésie, Malta, Makedonie, Mexiko, Myanmar, Moldavsko, Mongolsko, Černá Hora, Nauru, Japonsko, Nový Zéland, Austrálie, Palau, Panama, Finsko, Francie, Fidži, Filipíny, Marshallovy ostrovy, Šalamounovi Ostrovy, Rumunsko, západní Samoa, San Marino, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Čína (včetně držitelů cestovních pasů Hongkong a Macao SAR, nevztahují se na držitele čínských elektronických pasů), Uruguay, Vanuatu, Venezuela, Nizozemsko, Norsko, Slovensko a Slovinsko.

Návštěvníci s elektronickými vízy mohou vstoupit do Vietnamu na osmi mezinárodních letištích nebo dorazit pozemní cestou k 16 mezinárodním hraničním přechodům a přes moře do 13 přístavů po celé zemi.

Osm letišť, která přijímají elektronická víza, jsou: mezinárodní letiště Noi Bai, Tan Son Nhat, Cam Ranh, Da Nang, Cat Bi, Can Tho, Phu Quoc a Phu Bai.

Šestnáct pozemních hraničních bran jsou: Tay Trang (provincie Dien Bien), Mong Cai (provincie Quang Ninh), Huu Nghi (provincie Lang Son), Lao Cai (provincie Lao Cai); Na Meo (provincie Thanh Hoa), Nam Can (provincie Nghe An), Cau Treo (provincie Ha Tinh), Cha Lo (provincie Quang Binh), La Lay, Lao Bao (provincie Quang Tri), Bo Y (Kon Tum), Moc Bai, Xa Mat (provincie Tay Ninh), Tinh Bien, Song Tien (provincie An Giang) a Ha Tien (Kien Giang).

Třináct námořních přístavů je: Hon Gai, Cam Pha (provincie Quang Ninh), Hai Phong (město Hai Phong), Nghi Son (provincie Thanh Hoa), Vung Ang (provincie Ha Tinh), Chan May (provincie Thua Thien-Hue), Da Nang (město Da Nang), Nha Trang (provincie Khanh Hoa), Quy Nhon (provincie Binh Dinh), Dung Quat (provincie Quang Ngai), Vung Tau (provincie Ba Ria-Vung Tau), HCMC (HCMC), Duong Dong ( Provincie Kien Giang).

 

Chcete-li použít tyto e-Víza, přejděte na stránku https://xuatnhapcanh.gov.vn/en, vyplňte formulář s požadovanými informacemi jedná se o oficiální stránky Vietnamské vlády. Na internetu najdete spousty agentur které tyto služby nabízejí také ale kolikrát se skrytým poplatkem a po zaplacené vám z účtu může zmiznout až třeba 100USD. Po úspěšném zadání všech informací na oficiálních stránkách, dostanete kód a budete vyzváni k zaplacení nevratného poplatku online. Poplatek je $25USD za platbu kartou. Pro platbu lze použít jak Debetní tak Kreditní kartu. Pro žádost o tzv. e-Viza nepotřebujete schvalovací dopis, který je určený pro úplně jiný druh víza do Vietnamu.

Budou následovat další 3 pracovní dny než vám budou víza buď uděleny a nebo zamítnuty.

Pokud vám budou vaše víza schváleny už zbývá pouze je jen vytisknout a jste připraveni na cestu do Vietnamu. 

 

Více podrobností o možnosti vstupu na e-Víza do Vietnamu najdete zde.

Image

Information

BANKOVNÍ SPOJENÍ

Techcombank
Jméno účtu: CONG TY TNHH VIETNAM CK
Číslo účtu: 19198888
Swift code: VTCB VNVX

Contact Info

VIETNAM CK
48 Giang Van Minh, P. An Phu, D.2, TP. Thu Duc, Ho Chi Minh City, Vietnam (+840) 799085660
Send an email to us.

TAX ID: 0317726182

Follow us on