Nejlevnější víza a e-Víza do Vietnamu, informace, cena. - VIETNAM CK
Nejlevnější víza a e-Víza do Vietnamu, informace, cena. - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Nejlevnější víza a e-Víza do Vietnamu, informace, cena.

 

Pokud hledáte nejlevnější variantu na Víza do Vietnamu, můžete zažádat přímo u nás na stránkách o tzv. Zvací dopis se ktrým neni problém Víza do Vietnamu udělat na delší dobu než 30ti dnů, více vstupová víza a nebo se daji jednoduše prodloužit. Více na stránkách VÍZA DO VIETNAMU. 

Od 1. února 2017 mají státní příslušníci ze 40 zemí, kteří navštíví Vietnam možnost požádat o vietnamské e-víza. Tento druh víza je platný po dobu 30 dnů a jeden vstup. O tzv. E-Visa mohou požádat občané následujících zemi.

(Následující země mohou žádat o e-Víza do Vietnamu v roce 2019) 

Andorra, Argentina, Armenia, Australia, Austria, Azerbaijan, Belarus, Belgium Bosnia and Herzegovina, Brazil, Brunei, Bulgaria, Canada, Chile,
China (Including Hong Kong SAR and Macau SAR passport holders, Not apply to Chinese e-passport holders), Colombia, Croatia, Cuba, Cyprus,
Czech RepublicDenmark, Estonia, Fiji, Finland, France, Georgia, Germany, Greece, Hungary, Iceland, India, Ireland, Italy, Japan, Kazakhstan, Korea (South), Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, The former Yugoslav of Macedonia, Malta, Marshall Islands, Mexico, Federated States of Micronesia, Moldova, Monaco, Mongolia, Montenegro, Myanmar, Nauru, Netherlands, New Zealand, Norway, Palau, Panama, Papua New Guinea, Peru, Philippines, Poland, Portugal, Qatar, Romania, Russia, Samoa, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Solomon Islands, Spain, Sweden, Switzerland, East Timor, United Arab Emirates, United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland, United States of America, Uruguay, Vanuatu, Venezuela.

 

Chcete-li použít tyto e-Víza, přejděte na stránku https://www.immigration.gov.vn/ nebo https://xuatnhapcanh.gov.vn/, vyplňte formulář s požadovanými informacemi. Po úspěšném zadání všech informací, dostanete kód a budete vyzváni k zaplacení nevratného poplatku online. Poplatek je $25USD a $1USD za platbu kartou. Pro platbu lze použít jak Debetní tak Kreditni kartu.

Budou následovat další 3 pracovní dny než vám budou víza buď uděleny a nebo zamítnuty.

Pokud vám budou vaše víza schváleny už zbývá pouze je jen vytisknout a jste připraveni na cestu do Vietnamu. 

 

Cestovatel s tímto vízem může vstoupit do země buď jedním z osmi mezinárodních letišť, včetně Tan Son Nhat v Ho Chi Minh City, Noi Bai v Hanoi a Da Nang v centrálním Vietnamu. Můžete však nově použít i všech 13 pozemních mezinarodních přechodů, nebo 7 přístavů ve Vietnamu.

 

Nejlevnější víza a e-Víza do Vietnamu

 

 

 

Přidat komentář


Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Kontakt

Pro více informací nás prosím kontaktujte

 11.04 A3 Duc Khai, P. Phu My Q7, TPHCM VIETNAM

+840799085660

 iTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bankovní spojení

  • Česká Republika - Raiffeisen Bank
  • 4816617001/5500
  • Vietnam - Standard Chartered
  • Číslo účtu: 99339554599
  • Swift code: SCBLVNVX
  • Jméno Banky: Standard Chartered (Vietnam)
  • Pobočka: Ho Chi Minh
Položit otázku
1000 znaků zbývá