Demo - VIETNAM CK

Kdo jsme  

Jmenuji se Petr Brunclik a cestovní agenturu www.vietnamck.cz jsem založil v roce 2015, poté co pobývám ve Vietnamu nepřetržitě již 6 let.

Do Asie jsem poprvé přijel jako 'baťůžkář' v roce 2004 a postupně ji procestoval od Indie až právě po Vietnam. Nejprve jsem se vracel zpět do ČR zhruba na období šesti měsíců, abych vydělal na mé další cesty po Asii. Poprvé jsem se zastavil na delší dobu v Kambodži, městě Sihanoukville, zde jsem začal pracovat pro jeden z místních hotelů jako manager a konečně jsem mohl uplatnit mé zkušenosti z nasbíraných cest po Asii. Tam jsem také poprvé začal poskytovat služby lidem, kteří mě kontaktovali s úmyslem navštívit Asii.

Následovala i spolupráce s cestovními kancelářemi, jako je například Satur travel, pro které jsem dlouhá léta dělal průvodce, a doposud spolupracujeme. Po Kambodži mě začal čím dál více lákat Vietnam, do kterého jsem se také přesunul v roce 2012 do města Saigon ( Ho Chi Minh City ). Po Vietnamu jsem cestoval křížem krážem ať už s přáteli, nebo zákazníky, kteří si mě vybrali, jako jejich průvodce. A zde se také zrodila myšlenka založit svojí vlastní agenturu ve Vietnamu.

Na našich stránkách můžete najít klasické poznávací cesty po Vietnamu ale i jiné. I to na co se specializujeme především, to je sestavit dovolenou ve Vietnamu ( itinerář ) přímo pro vás. Stačí navštívit tuto stránku a dát nám základní informace a vaši představu, která část Vietnamu/Kambodži/Laosu/Myanmaru by vás zajímala. Já Vám vypracuji itinerář, který vám zašlu na email i s rozpočtem. Smozřejmě vždy vše připravíme tak aby vaše dovolená vyhovovala vašim představám. Jezdí za mnou třeba i rodiny s malými dětmi a nebo naopak lidé v důchodovím věku. V případě jiných dotazů mě prosím kontaktujte na   

 

Podkategorie

Kontakt

Pro více informací nás prosím kontaktujte

 11.04 A3 Duc Khai, P. Phu My Q7, TPHCM VIETNAM

+840799085660

 iTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bankovní spojení

  • Česká Republika - Raiffeisen Bank
  • 4816617001/5500
  • Vietnam - Standard Chartered
  • Číslo účtu: 99339554599
  • Swift code: SCBLVNVX
  • Jméno Banky: Standard Chartered (Vietnam)
  • Pobočka: Ho Chi Minh
Položit otázku
1000 znaků zbývá