Spolupráce s cestovními kancelářemi z České a Slovenské republiky.

Vietnam je země, která nabízí mnoho možností pro cestovatele, kteří hledají dobrodružství, kulturu, přírodu a relaxaci. Od rušných měst, přes nádherné pláže, po malebné vesnice a impozantní památky, Vietnam má co nabídnout každému. Proto je Vietnam jednou z nejžádanějších destinací pro cestovní kanceláře z České a Slovenské republiky, které chtějí uspokojit potřeby a přání svých klientů.
 
Pokud patříte mezi ty, kteří chtějí nabízet kvalitní a cenově dostupné zájezdy do Vietnamu, máme pro vás skvělou nabídku. Jsme cestovní kancelář VIETNAM CK, která se specializuje na zájezdy do Vietnamu a okolních zemí. Jsme plně licencovaným operátorem ve Vietnamu, což znamená, že máme oprávnění k organizování a provádění cestovních služeb v této zemi. Máme více než 10 let zkušeností s cestováním a spolupracujeme s místními partnery, kteří nám pomáhají zajistit nejlepší služby a ceny pro naše zákazníky. 
 
Naše nabídka zahrnuje různé typy zájezdů, jako jsou klasické okruhy, poznávací zájezdy, dovolené u moře, aktivní zájezdy, kulturní a gastronomické zájezdy, rodinné zájezdy, individuální zájezdy a další. Naše zájezdy jsou flexibilní a přizpůsobitelné podle potřeb a přání našich klientů. Nabízíme také doplňkové služby, jako jsou letecké a vlakové lístky, ubytování, stravování, průvodcovské služby, vstupenky, pojištění a další. 
 
Pokud máte zájem o spolupráci s námi, rádi vám poskytneme více informací a podmínek. Prosíme, vyplňte přiložený formulář a my se vám ozveme co nejdříve. Těšíme se na vaši odpověď a na budoucí spolupráci. Společně můžeme nabídnout našim zákazníkům nezapomenutelné zážitky z Vietnamu.

Máte zájem o spolupráci? Napište nám!

Information

BANKOVNÍ SPOJENÍ

Techcombank
Jméno účtu: CONG TY TNHH VIETNAM CK
Číslo účtu: 19198888
Swift code: VTCB VNVX

Contact Info

VIETNAM CK
48 Giang Van Minh, P. An Phu, D.2, TP. Thu Duc, Ho Chi Minh City, Vietnam (+840) 799085660
Send an email to us.

TAX ID: 0317726182

Follow us on

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.