Onás

VIETNAM CK

Hledáte dovolenou, která je synonymem luxusu, relaxace, poznání a dobrodružství? Vietnam je tou pravou destinací pro vás. Tato perla jihovýchodní Asie vás uchvátí svou bohatou historií, dechberoucí přírodou, rozmanitým kulturním dědictvím a srdečnou pohostinností. S VIETNAM CK prožijete Vietnam v celé jeho kráse a odnesete si s sebou nezapomenutelné vzpomínky.

VIETNAM CK, jediná česká cestovní kancelář s licencí ve Vietnamu, vám zaručuje profesionální služby, zkušené průvodce, komfortní ubytování a lákavé ceny. Na výběr máte z široké škály zájezdů – od poznávacích přes plážové a aktivní až po kombinované. Objevte nejkrásnější místa Vietnamu, jako jsou Hanoj, Halongský záliv, Hue, Hoi An, Ho Či Minovo Město, Mekong, Phu Quoc a mnoho dalších. Navštivte také sousední země, jako jsou Laos, Kambodža, Thajsko a Myanmar. Ať už vás láká golf, wellness, vodní sporty, cyklistika, trekking, kulinářské kurzy nebo jiné aktivity, VIETNAM CK vám to umožní zažít podle vašich představ.

Věříme ve skutečné zážitky. Vytváříme okamžiky, které vás inspirují, nadchnou, jsou pro vás výzvou, spojí vás se světem a zůstanou s vámi po celý život. A záleží nám na tom, aby tyto zážitky pozitivně přispěly lidem a místům, která navštívíme. Věříme ve skutečné zážitky.
Jmenuji se Petr Brunclik a cestovní agenturu www.vietnamck.cz jsem založil v roce 2015, poté co pobývám ve Vietnamu nepřetržitě již 6 let. Do Asie jsem poprvé přijel jako 'baťůžkář' v roce 2004 a postupně ji procestoval od Indie až právě po Vietnam. Nejprve jsem se vracel zpět do ČR zhruba na období šesti měsíců, abych vydělal na mé další cesty po Asii. Poprvé jsem se zastavil na delší dobu v Kambodži, městě Sihanoukville, zde jsem začal pracovat pro jeden z místních hotelů jako manager a konečně jsem mohl uplatnit mé zkušenosti nasbíraných z cest po Asii. Tam jsem také poprvé začal poskytovat služby lidem, kteří mě kontaktovali s úmyslem navštívit Asii. Následovala i spolupráce s cestovními kancelářemi, jako je například Satur travel, pro které jsem dlouhá léta dělal průvodce, a doposud spolupracujeme. Po Kambodži mě začal čím dál více lákat Vietnam, do kterého jsem se také přesunul v roce 2012 do města Saigon ( Ho Chi Minh City ). Po Vietnamu jsem cestoval křížem krážem ať už s přáteli, nebo zákazníky, kteří si mě vybrali, jako jejich průvodce. A zde se také zrodila myšlenka založit svojí vlastní agenturu ve Vietnamu. Na našich stránkách můžete najít klasické poznávací cesty po Vietnamu ale i jiné. I to na co se specializujeme především, to je sestavit dovolenou ve Vietnamu ( itinerář ) přímo pro vás. Stačí navštívit tuto stránku a dát nám základní informace a vaši představu, která část Vietnamu/Kambodži/Laosu/Myanmaru by vás zajímala. Já Vám vypracuji itinerář, který vám zašlu na email i s rozpočtem. Samozřejmě vždy vše připravíme tak aby vaše dovolená vyhovovala vašim představám. Jezdí za mnou třeba i rodiny s malými dětmi a nebo naopak lidé v důchodovém věku. V případě jiných dotazů mě prosím kontaktujte na email.

Servis

Proč se vyplatí cestovat s Vietnam CK?

Naši odborníci cestují co nejvíce do různých destinací ve Vietnamu a každý rok se vracejí, zkoušejí nové a nové zážitky a aktivity a budují úzké vztahy s místními partnery. Díky tomu jsou naše zájezdy poutavé a skládají se z aktivit které ostatní cestovní kanceláře nedokáží, které vám pomohou proniknout do srdce daného místa.

Jsme znalí odborníci na Vietnam.


Vietnam je naše vášeň. Narodili jsme se zde, vyrostli jsme zde a žijeme zde se svými rodinami. Víme tedy, kam je nejlepší vyrazit v různých ročních obdobích, známe nejskrytější skvosty a můžeme vám říct, co si při návštěvě Vietnamu nesmíte nechat ujít!

Vytváříme dokonalé cesty - přesně pro vás!


Naše ručně připravované zájezdy začínají u vás a vašich preferencí. Kromě předem připravených zájezdů bereme vážně v úvahu váš cestovní styl, časový rozvrh a tempo, stejně jako vysněné destinace, které chcete navštívit ve svém seznamu.

Nepřetržitá místní podpora na cestách.


Na cestách s Vietnam CK nejste nikdy sami. Jsme tu pro vás každou hodinu, každý den - kdykoli nás budete potřebovat. Díky nepřetržité podpoře se na nás můžete obrátit, kdykoli se objeví nějaká otázka.

Jsme pro vás na místě po celém Vietnamu.


Naše místní pobočky v Hanoji a Ho Či Minově Městě zaručují špičkovou kontrolu kvality.

Poměr cena/výkon


Chápeme, že chcete co nejlépe využít svůj čas a peníze. Proto se snažíme, aby tomu tak bylo. Přebíráme tuto odpovědnost a zvažujeme každý prvek vaší dovolené a vaše preference, abychom se ujistili, že za své peníze dostanete tu nejlepší hodnotu. Cestování s Vietnam CK je dokonalým způsobem, jak nejen odstranit potíže s plánováním cesty ale je to také skvělý způsob, jak využít odborných znalostí a vztahů v oboru, které jsme za posledních 8 let vybudovali.

Spolehliví partneři


Společnost Vietnam CK již mnoho let vyhledává provozovatele, kteří našim zákazníkům poskytují nejlepší možné zážitky. Jako klient Vietnam CK můžete očekávat toto mimořádné uznání, protože si váží našeho podnikání.

Proč si vybrat Vietnam CK?

100% na míru.


Vaše dovolená bude přizpůsobena vašim specifickým potřebám a zájmům. Váš cestovní styl, časový rozvrh, tempo a vysněné destinace budou brány vážně. Vyberte si preferovaný styl ubytování. Do každého námi vytvořeného itineráře vkládáme srdce a kreativitu.

Odborné znalosti


Všichni naši odborníci hodně cestovali nebo žili ve svých specializovaných regionech. Vaši cestu bude od začátku do konce sledovat stejný odborník. Stojí za váš čas a rozpočet

Nejlepší průvodci


Uděláme z vašeho výletu výjimečný, nejen dobrý výlet. Námi nebo našimi místními partnery osobně vybraní nejlepší dostupní průvodci. Nejsou to jen data a jména, nabízíme skutečný vhled do vaší destinace.

Jste pro nás důležití

Připravili jsme pro vás to podstatné

Společnost, kterou zajímáte
Společnost, kterou zajímáte
Včetně všech výletů
Včetně všech výletů
Připojení na internet
Připojení na internet
Pohodlná přeprava
Pohodlná přeprava

Destinace

Kam všude jezdíme

VIETNAM

VIETNAM

KAMBODŽA

Kamnodza

LAOS

LAOS

BARMA

BARMA

Co o nás říkají klienti?

Napište nám

Information

BANKOVNÍ SPOJENÍ

Techcombank
Jméno účtu: CONG TY TNHH VIETNAM CK
Číslo účtu: 19198888
Swift code: VTCB VNVX

Contact Info

VIETNAM CK
48 Giang Van Minh, P. An Phu, D.2, TP. Thu Duc, Ho Chi Minh City, Vietnam (+840) 799085660
Send an email to us.

TAX ID: 0317726182

Follow us on