Onás

VIETNAM CK

Žijeme v nádherném světě, který je plný krásy, půvabu a dobrodružství. Těch dobrodružství, která můžeme prožít, je bez konce, pokud je hledáme s otevřenýma očima.

Věříme ve skutečné zážitky. Vytváříme okamžiky, které vás inspirují, nadchnou, jsou pro vás výzvou, spojí vás se světem a zůstanou s vámi po celý život. A záleží nám na tom, aby tyto zážitky pozitivně přispěly lidem a místům, která navštívíme. Věříme ve skutečné zážitky.
Jmenuji se Petr Brunclik a cestovní agenturu www.vietnamck.cz jsem založil v roce 2015, poté co pobývám ve Vietnamu nepřetržitě již 6 let. Do Asie jsem poprvé přijel jako 'baťůžkář' v roce 2004 a postupně ji procestoval od Indie až právě po Vietnam. Nejprve jsem se vracel zpět do ČR zhruba na období šesti měsíců, abych vydělal na mé další cesty po Asii. Poprvé jsem se zastavil na delší dobu v Kambodži, městě Sihanoukville, zde jsem začal pracovat pro jeden z místních hotelů jako manager a konečně jsem mohl uplatnit mé zkušenosti nasbíraných z cest po Asii. Tam jsem také poprvé začal poskytovat služby lidem, kteří mě kontaktovali s úmyslem navštívit Asii. Následovala i spolupráce s cestovními kancelářemi, jako je například Satur travel, pro které jsem dlouhá léta dělal průvodce, a doposud spolupracujeme. Po Kambodži mě začal čím dál více lákat Vietnam, do kterého jsem se také přesunul v roce 2012 do města Saigon ( Ho Chi Minh City ). Po Vietnamu jsem cestoval křížem krážem ať už s přáteli, nebo zákazníky, kteří si mě vybrali, jako jejich průvodce. A zde se také zrodila myšlenka založit svojí vlastní agenturu ve Vietnamu. Na našich stránkách můžete najít klasické poznávací cesty po Vietnamu ale i jiné. I to na co se specializujeme především, to je sestavit dovolenou ve Vietnamu ( itinerář ) přímo pro vás. Stačí navštívit tuto stránku a dát nám základní informace a vaši představu, která část Vietnamu/Kambodži/Laosu/Myanmaru by vás zajímala. Já Vám vypracuji itinerář, který vám zašlu na email i s rozpočtem. Samozřejmě vždy vše připravíme tak aby vaše dovolená vyhovovala vašim představám. Jezdí za mnou třeba i rodiny s malými dětmi a nebo naopak lidé v důchodovém věku. V případě jiných dotazů mě prosím kontaktujte na email.

Servis

Co od nás dostanete?

SKUTEČNÉ ZÁŽITKY

JEDINEČNÉ UBYTOVÁNÍ

NEJLEPŠÍ TÝM

MÍSTNÍ SPECIALITY

ÚŽASNÍ LIDÉ

Jste pro nás důležití

Připravili jsme pro vás to podstatné

Společnost, kterou zajímáte
Společnost, kterou zajímáte
Včetně všech výletů
Včetně všech výletů
Připojení na internet
Připojení na internet
Pohodlná přeprava
Pohodlná přeprava

OCENĚNÍ

Ocenění a uznání

Image
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Image
Image
Image
Image
Image
Image

4.6/5

4.6/5
Image

4.6/5

4.6/5
Customer Review

Destinace

Kam všude jezdíme

Information

BANKOVNÍ SPOJENÍ - CZ 
Raiffeisen Bank   
4816617001/5500
IBAN - CZ26 5500 0000 0048 1661 7001

Vietnam - Standard Chartered
Číslo účtu: 99339554599
Swift code: SCBLVNVX

Contact Info

Era Town, Phu My Q7 T.P HCM, SAIGON (+840) 799085660
Send an email to us.

Follow us on