Vietnam

Severní Vietnam a Minority severního Vietnamu

 Ho Chi Minh, Viet Nam
 Booking Starts On: 01st Aug
36,900 / Dospělý

Přehled

Vietnam s dlouhou historií a rozmanitou geografií nabízí velké bohatství etnických skupin a kultur. Inspirujte se našimi doporučenými programy, které vám umožní setkat se a pobýt s místními menšinovými etnickými skupinami Hmongů, Zao, Zay nebo Lo Lo, které žijí na severu Vietnamu a stále vedou prostý život. Neváhejte s nimi strávit několik dní, abyste ocenili jejich autentičnost a vřelou pohostinnost. Vietnam CK vkládá do svých služeb veškerou profesionalitu a navrhuje skvělé zájezdy do severního Vietnamu plné úžasných setkání!

Severní Vietnam a Minority severního Vietnamu

Přehledný itinerář najdete níže.
Pro více informací nás kontaktujte na info@vietnamck.cz nebo na telefonním čísle +84799085660. Rádi vám poradíme a připravíme nabídku na míru. Těšíme se na spolupráci s vámi!

*Cena je stanovena pro minimální počet 4 cestujících. Nabízíme možnost ubytování v 5* hotelech během celého zájezdu za příplatek.

5.0/5

(1 Review)

Přehled nabídky

Dostupnost

Celý rok

Počet dnů

8D / 7N

Vyzvednutí

Vyzvednutí na letišti

Jazyk

Angličtina, Čeština

Osobní vyzvednutí

Ano

Průvodce

V ceně

Včetně

 • ZKUŠENÝ A KVALIFIKOVANÝ PRŮVODCE
 • SNÍDANĚ - POKUD NENI UVEDENO JINAK
 • PROHLÍDKA PAMÁTEK
 • UBYTOVÁNÍ V HOTELU

Nezahrnuje

 • LETENKY DO/Z VIETNAMU
 • OBĚDY/VEČEŘE - POKUD NENI UVEDENO JINAK
 • POJIŠTĚNÍ
 • OSOBNÍ VÝDAJE

Itinerář

Den 1
 • 10:00 AM

  Hanoi - přílet do Vietnamu Po příletu do Ha noi vás na letišti bude čekat váš průvodce. Následuje 45 minutový přejezd do centra Ha noi na hotel. Po zbytek dne je volná zábava na prozkoumání okolí. Večeře na vlastní náklady.

Den 2
 • 08:00 AM

  Hanoi - Hoa Binh ( S,O,V) Po snídani na hotelu se přesuneme připraveným autobusem do města Hoa Binh, kam dorazíme přibližně v 10:00 hodin. Přesuneme se na loď a po čtyřhodinové plavbě se dostaneme do Mai Chau. Plavba je po jedné z největších přehrad v JV Asii. Po cestě uděláme dvě zastávky u etnik Moung a Dzao. Oběd si dopřejeme v rodinném kruhu Muong. Předpokládaný příjezd do Mai Chau je okolo 16:00. Po zbytek dne je volná zábava a na večer je možnost zhlédnout lidové tance. Noc v Mai Chau.

Den 3
 • 08:00 AM

  Mai Chau - Son La ( S,O,V) Po vydatné snídani se projdeme po vesnici Mai Chau a budeme mít možnost sledovat minoritu Thai. Následně opustíme Mai Chau a vydáme se do města Son La. Po cestě z Mai Chau budeme mít možnost sledovat vesnice v malebné krajině zvlněných hor. Cestou se zastavíme i na krátký výšlap v blízkosti Xa Linh, kde navštívíme minority Hmong a Muong. Při následné cestě do města Son La, uvidíme bezpočet čajových plantáží. Po příjezdu do Son La navštívíme místní vězení, které bylo využíváno za dob Francouzské nadvlády na uvěznění vietnamských revolucionářů. Dále navštívíme místní malé muzeum lidových umění.

Den 4
 • 08:00 AM

  Son La - Dien Bien Phu ( S,O,V) Opustíme město So La a zastavíme se na Thuan Chau marketu, který je hojně navštěvovaný obyvateli okolních hor. Dále přejedeme přes Pha Din hřeben, abychom mohli pokračovat do Dien Bien Phu, kde se odehrávaly největší boje za svobodu Vietnamu proti Francouzům. V dnešní době jsou domy zrenovovány a využívány jako muzeum, kde je vyobrazeno jak vše probíhalo. Jedna z největších zajímavostí je zrenovovaný bunkr Francouzského velitele Colonel de Castries. Noc strávíme v Dien Bien Phu, které je nedaleko laoských hranic.

Den 5
 • 08:00 AM

  Dien Bien Phu - Lai Chau (S, O, V) Dnes nás čeká po snídani dlouhá cesta autobusem překrásnou vlnitou krajinou do Lai Chau, dříve známo jako Tam Duong. Tato horská oblast je obydlena minoritami, které je možno vidět na mnohých tržištích, kam denně chodí prodávat své produkty. Na noc zůstaneme v Lai Chau a je nutno podotknout, že v této oblasti je ubytování velice jednoduché jelikož se nacházíme v oblasti, kam zavítá jen hrstka cestovatelů.

Den 6
 • 08:00 AM

  Phong Tho – Sapa (S, O, V) Po snídani bude následovat odjezd do Sapa. Sapa byla objevena na začátku minulého století Francouzi, kteří se sem jezdili ukrýt před teplem v určitých ročních obdobích. V nadmořské výšce vice než 1000m jsou dny teplé, ale noci příjemně chladné. Místní minority jako Hmong a Dao přichazí do Sapa obchodovat. Impozantní hory Fan Si Pan přináší do města Sapa nádech alpského městečka. Hned po příjezdu do města se vydáme do nedalekého údolí na návštěvu vesnice Black Mong a vodní elektrárny vystavěnou Francouzi. Noc v Sapa.

Den 7
 • 08:00 AM

  Sapa – Hanoi (S, O) Po snídani se vydáme na dlouhou cestu, při které překročíme Červenou řeku v Lao Cai. Řeka pokračuje do nádrže Ho Thac Ba a my pojedeme po jejím boku dále do města Ha noi na náš hotel.

Den 8
 • 08:00 AM

  Hanoi- Odlet (S) Snídaně na hotelu a následný přejezd na mezinárodní letiště pro váš let zpět do Evropy.

 • Super User

  12th dub, 2022

  Asi nejlepší cesta Vietnamem za tak krátkou dobu jak jen to jde!!!

  5.0

Information

BANKOVNÍ SPOJENÍ

Techcombank
Jméno účtu: CONG TY TNHH VIETNAM CK
Číslo účtu: 19198888
Swift code: VTCB VNVX

Contact Info

VIETNAM CK
48 Giang Van Minh, P. An Phu, D.2, TP. Thu Duc, Ho Chi Minh City, Vietnam (+840) 799085660
Send an email to us.

TAX ID: 0317726182

Follow us on