Myanmar/Barma

Zájezd do Barmy - 12ti denní cesta

 Viet Nam
 Booking Starts On: 01st Sep - 01st Jan
2,108$
1,618$ / Dospělý

Přehled

Barmu, nebo také Myanmar, nazývají zemí tisíce pagod, protože na jejím území se nachází nespočet zlatých a bílých stúp, které jsou symbolem buddhistické víry a kultury. Barmu ale tvoří také její lidé, kteří jsou milí, usměvaví, pohostinní a hrdí na svou zemi. Na našem zájezdu uvidíte nejen nejvýznamnější památky a zajímavosti Barmy, ale také poznáte život a tradice různých etnických skupin, které zde žijí. Zájezd je doprovázen českým průvodcem a zahrnuje přímé lety, ubytování v kvalitních hotelech a vstupné do památek.

Zájezd do Barmy

Přehledný itinerář najdete níže.
Pro více informací nás kontaktujte na info@vietnamck.cz nebo na telefonním čísle +84799085660. Rádi vám poradíme a připravíme nabídku na míru. Těšíme se na spolupráci s vámi!

*Poznámka: Vzhledem k nestabilní politické a bezpečnostní situaci v Barmě je nutné nás kontaktovat předem, než si objednáte tento zájezd. Budeme vám poskytovat aktuální informace o možnosti cestování do této země a o podmínkách pro vstup a pobyt. Děkujeme za pochopení a spolupráci.

0.0/5

(0 Review)

Přehled nabídky

Dostupnost

Celý rok

Počet dnů

12D / 11N

Vyzvednutí

Vyzvednutí na letišti

Jazyk

Angličtina, Čeština ( Podle dostupnosti )

Osobní vyzvednutí

Ano

Průvodce

V ceně

Včetně

 • ZKUŠENÝ A KVALIFIKOVANÝ PRŮVODCE
 • SNÍDANĚ - POKUD NENI UVEDENO JINAK
 • PROHLÍDKA PAMÁTEK
 • UBYTOVÁNÍ V HOTELU

Nezahrnuje

 • LETENKY DO/Z MYANMARU
 • OBĚDY/VEČEŘE - POKUD NENI UVEDENO JINAK
 • POJIŠTĚNÍ
 • OSOBNÍ VÝDAJE

Itinerář

Den 1
 • 10:00 AM

  PŘÍJEZD YANGON Vítejte v Yangonu. Na letišti v Yangonu vás bude čekat průvodce spolu s odvozem na váš hotel. Rádi bychom vám zde zajistili dostatek času, abyste si po dlouhém únavném letu mohli odpočinout. Přenocování v hotelu v Yangonu.

Den 2
 • 08:00 AM

  YANGON PROHLÍDKA PAMÁTEK (S) Snídaně v hotelu. Následné setkání s naším průvodcem a vydáme se na prohlídku Yangon. Prohlídka začíná v centru Yangonu, kde uvidíte, jak lidé z různých náboženství a kultur žijí po staletí v harmonii a míru. Návštěva Sule Pagoda, radnice a mnoho koloniálních budov, Maha Bandoola Park s památníkem nezávislosti, který se nachází v centru města, a navštívíte trh Bogyoke s více než 2000 obchody prodávajícími všechny druhy výrobků, ale speciální zmínka patří exotickým produktům jako „Shan Bag“ sametové pantofle, lacquerware, obchody s drahokamy a všechny druhy řemesel. Večer navštivte velkolepou pagodu Shwedagon která byla vybudována před 2500 lety, je obalena 11 tunami čistého zlata a 4350 diamanty o hmotnosti 1800 karátů! Při západu slunce nabízí Shwedagon návštěvníkům velkolepou show světel a stínů. Přenocování v hotelu v Yangon.

Den 3
 • 08:00 AM

  YANGON - BAGAN (ranním letem) (S) Po snídani, transfer na letiště pro váš odlet do Baganu. Při příjezdu na letiště Nyaung Oo, přivítání a setkání se s průvodcem. Před check-in v hotelu, přímá návštěva Nyaung Oo barevného trhu, Shwezigon Pagoda, prototyp pozdnější Myanmar stupa. Následuje Wetkyi-v Gubyaukkyi chrám s jemnými nástěnnými malbami Jataka scén. Příjezd do hotelu pro přihlášení. Odpolední prohlídka pokračuje návštěvou místních dílen kde je možnost shlédnout výrobu různých předmětů. Návštěva chrám Manuha s gigantickými obrazy Budhy. Dojmem královského zajetí života ve vězení, Nanpayi. Chrám v raném stylu s nejlepšími kamennými řezbami, chrám Ananda architektonické dílo a pagodu Shwesandaw. Ke sklonku večera si vybereme pěkné místo pro krásný západ slunce. Přenocování v hotelu v Baganu.

Den 4
 • 07:00 AM

  BAGAN (S) Po snídani na hotelu. Začneme prohlídkou v Shwe Gukyi, chrám ve staré oblasti Baganu. Zde také budete mít možnost studovat zříceninu paláce Bagan. Navštivte nejvyšší chrám Baganu "Thatbyinnyu", Dhammayangyi, chrám Sulamuni, kde můžete vidět jemné fresky z 18. století z éry Kone Baung která má krasnou historii. Určitě by jste si to neměli nechat ujít. Odpoledne navštěva vesnice Minnan-Thu, kde můžeme sledovat typický styl života ve vesnici. Budeme pokračovat do Lay Myathna a chrámu Phaya Thonezu, prohlídka zničeným chrámem. Výhled na chrám Bagan z nedalekého chrámu zvaného Tayoke Pyay. Přenocování v hotelu v Baganu.

Den 5
 • 07:00 AM

  BAGAN - MANDALAY (ranním letem) - Amarapura - Mandalay (autem) (S) Po snídani v hotelu se přesunete na letiště pro následný přelet do Mandalay. Po příletu, přímá exkurze do Amarapura znamená město nesmrtelnosti založené v roce 1783 nl. Navštivte Mahagandaryon klášter největší učební klášter v Myanmaru. Denně kolem 10:30 dopoledne se asi 700 mnichů zařadí na poslední jídlo (oběd) dne. Pak si vychutnejte velký 1,2 km dlouhý dřevěný most U Bein, postavený od roku 1782 s více než 1700 obrovskými teakovými sloupy. Tohle místo rozhodně stojí za návštěvu Taung-ta-man jezero, které vám poskytne okouzlující zážitek. Pak pokračujeme v cestě prohlídkou řemeslných dílen, jako je výroba bronzových plastik, broušení zlatých listů a řezba mramorového kamene. Poté přejezd na hotel, pozdní check-in a pak návštěva kláštera Shwenandaw, který je známý svými vynikajícími řezbami do dřeva. Pagoda Kuthodaw často označovala za největší světovou knihu. Dokončete prohlídku návštěvou Mandalay Hill. Přírodní strážní věže pro které jsou vhodné na pozorování západu slunce nad městem. Návrat do hotelu. Přenocování v hotelu v Mandalay.

Den 6
 • 07:00 AM

  MINGUN (soukromou lodí) - SAGIANG (autem) (B) Po snídani na hotelu. Přejezd na výlet do Mingun. Plavba lodí proti proudu trvá cca 50 minut. Při této prohlídce soukromou lodí na řece Ayewawaddy, budeme mít možnost vidět největší zvon Mingun na světě a nedostavěnou pagodu z 18tého století. Mingun je klidné město s přátelskými místními obyvateli, kde je možnost využít místní volské povozy jako taxi. Krátká procházka od Mingunské Mya TheinTan pagoda která je plná místních prodejců a je to dobré místo pro obchody s malbami a suvenýry. V jednom z obchodů si můžete vychutnat místní čaj, studené nápoje a trdiční pokrmy. Následný přesun do Sagaing. Návštěva dílen na tkaní hedvábí, stříbrných šperků, které jsou tak slavné v Myanmaru. Později pokračujeme do Sagaing Hill, který je téměř celý pokryt náboženskými stavbami jako kláštery, meditační centra, které se nachází nedaleko řeky. Po prohlídce si můžeme vychutnat panoramatický výhled na řeku Ayerwaddy z vrcholu kopce. Konečně zpátky do hotelu. Zbytek dne volná zábava.

Den 7
 • 07:00 AM

  MANDALAY - HEHO (ranním letem) - KALAW (soukromým autem) (S) Po velmi brzké snídani v hotelu, budete převezeni na letiště pro přelet do Heho. Po příletu následuje transfer do krásné oblasti Kalaw. Na cestě po venkovských silnicích můžeme pozorovat místní lidi jak se starají o své farmy se zeleninou a nebo rýžové pole. Město Kalaw je plné britské koloniální zástavby. Po osvěžení na hotelu, návštěva starého vlakového nádraží, které si udržuje svou původní podobu. Toto nádraží bylo postaveno Brity na počátku 20. století. Pak se vydáme na panoramatický výhled na město Kalaw z kláštera na kopci. Navštívíme také Thein Taung místní trh. Později navštívíte jeskyni Shwe U Min a starý chrám. Návrat do hotelu, noc v hotelu.

Den 8
 • 07:00 AM

  KALAW (Soft Trekking do vesnice Shan) - INLE (S, O) Odjezd autem od hotelu k výchozímu bodu výletu na Myin Ka, TaungYoo Village (cesta trvá asi 20 minut). Po procházce asi 2,5 hodiny do Pine Ne Bin, vesnice Palaung, kde můžete vidět tradiční ruční tkaní a kvašení čaje. V Pine Ne Bin Village se bude podávat oběd s tradičním místním jídlem. Odtud pěšky cca 1.45 hodin až do konce prohlídky. Přistavené auto vás vyzvedne a pojedeme do Nyaung Shwe, kde se nachází jezero Inle. Cestou pojedeme mnoha různými druhy zeleninových plantáží a můžete si vychutnat horskou krajinu. Transfer do hotelu a přenocování v Inle.

Den 9
 • 07:00 AM

  INLE LAKE SIGHTSEEING (S) Po snídani v hotelu se vydáme prozkoumat jezero Inle, klenot státu Shan. Na cestě můžeme vidět ranní trh. Jezero Inle je ve výšce 875 metrů nad mořem a je jediným místem, kde můžete vidět jedinečné "jednonohé veslaře" a plovoucí zahrady. Během prohlídky jezera si můžete vychutnat malebnou krásu jezera, rybářské kánoe a speciálních metodz pro rybolov a sbírání mořských řas. Po cestě k návštěvě kláštera Nga Phe Chaung (také klášter Jumping Cat) uvidíme spoustu plovoucích zahrad. Poté se vydáme do vesnice He ya ywa, kde se podíváme na typický místní život a pak se vydáme na návštěvu místní truhlářské dílny, kde uvidíme, jak zde lidé staví lodě. Hedvábné tkaní a výroba lotosové tkaniny. Později odpoledne navštivíte nejznámější pagodu Paungdaw Oo. Návrat do hotelu a přenocování v hotelu.

Den 10
 • 07:00 AM

  Exkurze INDEIN (S) Po snídani v hotelu. Návštěva vesnice Indein, skrytého pokladu jezera Inle. To je komplex Shwe Indaing pagoda, který je nově otevřen pro mezinárodní cestovatele, kde se nacházejí zbytky klášterů z 13. století. Cestou si vychutnáte přírodní krásy, jako jsou zeleninové zahrady, děti a mladí mniši (nováčci), kteří si užívají ranní koupání v čistém proudu řeky s vodními bůvoli a lidé mezi rýžovými poli. Po pěkné procházce mezi pagodami se vydáme pěšky podél bambusového lesa k molu, k lodi která nás odveze zpět na jezero Inle. Večer návrat do hotelu. N oc v hotelu Inle.

Den 11
 • 07:00 AM

  HEHO - YANGON (let) (S) Dnes je váš volný den. V závislosti na vašem letovém řádu z Heho - Yangon, vás náš řidič vyzvedne v hotelu a odveze na letiště pro odlet do Yangonu. Přenocování v Yangonu.

Den 12
 • 07:00 AM

  YANGON ODLET Dnes ráno navštívíme Chaukhtatkyi kde se nachází Ležící Budha, dobrá možnost jak si pořídit posledních pár fotografií. Karaweik Royal Barge na Kandawgyi Royal Lake. Poté, transfer na letiště Yangon pro odlet.

Information

BANKOVNÍ SPOJENÍ

Techcombank
Jméno účtu: CONG TY TNHH VIETNAM CK
Číslo účtu: 19198888
Swift code: VTCB VNVX

Contact Info

VIETNAM CK
48 Giang Van Minh, P. An Phu, D.2, TP. Thu Duc, Ho Chi Minh City, Vietnam (+840) 799085660
Send an email to us.

TAX ID: 0317726182

Follow us on