Vietnam

Severním Vietnamem na motorce

 Ho Chi Minh, Viet Nam
 Booking Starts On: 01st Sep
39,000 / Dospělý

Přehled

Které místo je nejlepší pro výlety na motocyklu ve Vietnamu? To je poměrně kontroverzní otázka. Mnoho lidí, jak vietnamských, tak zahraničních turistů s batohem na zádech, tvrdí, že severní Vietnam jistě uspokojí každého motorkáře. To je bezesporu pravda.

Topografie Severního Vietnamu je rozmanitá a naprosto složitá. Převažuje zejména hornatý terén, který je pro odvážné motorkáře nesmírně fascinující. Spousta členitých a klikatých stezek ve vás probudí nekonečnou vášeň pro cestování. Sever je navíc kolébkou vietnamské kultury a tradic. Je zde nespočet neuvěřitelných věcí, které můžete prozkoumat, ale pokud hledáte ty nejkrásnější zážitky. Jsme tu pro vás jako průvodce.

Ačkoli je zdaleka možné užít si všechny motocyklové výlety na Severu, mnoho lidí si vybírá následující tři výlety: výlet z Hanoje do zátoky Halong, výlet z Hanoje k jezeru Thac Ba, výlet z Hanoje do Babe. Tyto zájezdy trvají 10 až 15 dní, což je dostatečně dlouhá doba na to, abyste stihli projet všechny zajímavé destinace.

Přehledný itinerář najdete níže.
Pro více informací nás kontaktujte na info@vietnamck.cz nebo na telefonním čísle +84799085660. Rádi vám poradíme a připravíme nabídku na míru. Těšíme se na spolupráci s vámi!
*Cena je stanovena pro minimální počet 4 cestujících. Nabízíme možnost ubytování v 5* hotelech během celého zájezdu za příplatek.

0.0/5

(0 Review)

Přehled nabídky

Dostupnost

Celý rok

Počet dnů

10D / 9N

Vyzvednutí

Vyzvednutí na letišti

Jazyk

Angličtina, Čeština ( Podle dostupnosti )

Osobní vyzvednutí

Ano

Průvodce

V ceně

Včetně

 • ZKUŠENÝ A KVALIFIKOVANÝ PRŮVODCE
 • SNÍDANĚ - OBĚDY - VEČEŘE - POKUD NENI UVEDENO JINAK
 • PROHLÍDKA PAMÁTEK
 • UBYTOVÁNÍ V HOTELU

Nezahrnuje

 • LETENKY DO/Z VIETNAMU
 • VHODNÉ OBLEČENÍ NA MOTORKU
 • POJIŠTĚNÍ
 • OSOBNÍ VÝDAJE

Itinerář

Den 1
 • 12:00

  ( O, V ) Hanoi – Tuyen Quang Po kontrole motorek a ujištění, že je vše v pořádku, se vydáme přes Červenou řeku na severovýchod. Pojedeme mnoha vesnicemi, kde budeme mít možnost se zastavit a pořídit naše první fotografie z cesty. Po obědě dorazíme do Tran Trao – malé údolí mezi horami a džunglí, kde se nacházela základna před revolucí v roce 1945. Navštívíme nejzajímavější místa této části, jako je Tran Trao komunitní dům, Hoang Thai komunitní dům a malou chatu kde žil President Ho Chi Minh od června do srpna roku 1945. Po zhlédnutí této historické části, budeme pokračovat v jízdě do města Tuyen Quang, kam dorazime v podvečer. ( Celková trasa 190km )

Den 2
 • 08:00 AM

  ( S, O, V ) Tuyen Quang - Ha Giang Po snídani, budeme pokračovat v cestě podél řeky Lo do města Ha Giang. Zde se zastavíme na nocleh. Zbude nám dostatek času na objevení města a nebo případný odpočinek. ( Celková trasa 170km )

Den 3
 • 07:00 AM

  ( S, O, V ) Ha Giang - Quan Ba Hned ráno dostaneme povolení k vjezdu do příhraničních lokalit. Dnes nás čeká cesta přes hory, plná zatáček a překrásných pohledů na okolní hory, vesnice s minoritním obyvatelstvem. Jeden z dnešních největších zážitků bude přejezd tzv. 'Brány do nebe', kde zastavíme na pořízení fotografií. Budeme pokračovat do města Quan Ba, kde zůstaneme přes noc. ( Celková trasa 60 km )

Den 4
 • 07:00 AM

  ( S, O, V ) Quan Ba - Yen Minh - Meo Vac Na dnešek si pořádně připravte své fotoaparáty! Dnes si toťiž užijeme ty nejhezčí pohledy do krajiny z celého výletu. Projedeme přes Quan Ba – Yen Minh – Meo Vac místa, která patří k jedněm z nejhezčích v severním Vietnamu. Potkáme se a promluvíme si s místními etnickými minoritami a navštívíme jejich obydlí. Po obědě znovu nasedneme na motorky a vydáme se cestou do Meo Vac údolí, které se nachází v blízkosti čínských hranic. V Meo Vac si dáme večeři, nocleh v Meo Vac. ( Celková trasa 100Km )

Den 5
 • 07:00 AM

  ( S, O, V ) Meo Vac - Dong Van Po snídani se vydáme nahoru na přejezd Ma Pi Leng. Tohle je další z neuvěřitelných míst, s horami obklopenými v oblacích a výhledem v dáli na řeku Nho Que. Klikatou cestou budeme pokračovat až do Dong Van, vzdálená oblast, kde se potkáme s místním obyvatelstvem. Je zajímavé vidět jak zde přežívají, jelikož bydlí ve skalnatých obydlích. Jakmile dorazíme do města, budeme mít čas na procházku po ulicích, které lemují domy minoritních obyvatel jménem Hmong. Domy jsou vystavěny před několika stoletími. Dle mého názoru je víkendový market v Dong Van vůbec nejlepší, který můžete v severním Vietnamu vidět. Nocleh v Dong Van. ( Celková trasa 60Km )

Den 6
 • 07:00 AM

  ( S, O, V ) Dong Van - Yen Minh - Quan Ba Je čas vydat se na zpáteční cestu. Pojedeme z Dong Van do Quan Ba. Zastavíme na nechvalně známém Vuong Palace, kde se vysoce postavená rodina z minority Hmong, zaprodala Francouzům. Tento palác je zajímavý především pro svoji prolínající se evropskou a čínskou architekturu. Po prohlídce nasedneme na naše motorky a budeme pokračovat do Quan Ba, kde strávíme noc. ( Celková trasa 110Km )

Den 7
 • 07:00 AM

  ( S, O, V ) Quan Ba - Ha Giang - Hoang Su Phi Pojedeme zpět do Ha Giang a Bac Quang. Cesta je příjemná s nespočtem zatáček na naší cestě do Hoang Su Phi. Na cestě se můžeme domluvit a zastavit tolikrát, kolikrát jen budeme chtít a pořídit naše nejlepší fotografie z tohoto výletu. Nocleh v Hoang Su Phi. ( Celková trasa 135Km )

Den 8
 • 07:00 AM

  ( S, O, V ) Hoang Su Phi - Xin Man - Bac Ha Dnešní den strávíme na křivolakých cestách, kde budeme mít možnost nafotit další krásné fotografie ať už přírody a nebo místních etnických skupin. Druhá část dnešního výletu je daleko méně náročná, ale rozhodně nedoporučujeme předjíždět našeho průvodce, jelikož je velká pravděpodobnost že se ztratíte v lesích. Po příjezdu do města Bac Ha bude večeře a nocleh. ( Celková trasa 150Km )

Den 9
 • 07:00 AM

  ( S, O, V ) Bac Ha – Luc Yen Ráno se napojíme na národní silnici No.6 do města Luc Yen přímo z Bac Ha. Po cestě budeme přejíždět několik hřebenů hor, kde bude možnost si vše dobře nafotit. Při naší cestě bude spousta možností, kde zastavíme ve vesničkách minorit Dao a Tay. Po obědě pokračujeme v naší cestě do Luc Yen, kam dorazíme v pozdním odpoledni. Odtud už to bude pouze pár kilometrů do vesnice minority Tay, kde budeme spát v překrásném tradičním domě, obklopeni přírodou. ( Celková trasa 200Km )

Den 10
 • 07:00 AM

  ( B, L ) Luc Yen - Hanoi Poslední den nás čeká přejezd do města Ha noi, kde nám po boku bude dělat společnost Červená řeka a její délta. Příjezd do Ha noi cca v16:00 hodin. ( Celková trasa 190Km )

Information

BANKOVNÍ SPOJENÍ

Techcombank
Jméno účtu: CONG TY TNHH VIETNAM CK
Číslo účtu: 19198888
Swift code: VTCB VNVX

Contact Info

VIETNAM CK
48 Giang Van Minh, P. An Phu, D.2, TP. Thu Duc, Ho Chi Minh City, Vietnam (+840) 799085660
Send an email to us.

TAX ID: 0317726182

Follow us on