Vietnam

Tajemný Vietnam

 Ho Chi Minh, Viet Nam
 Booking Starts On: 11th Sep
35,500 / Dospělý

Přehled

Náš 10 denní zájezd Tajemný Vietnam je neuvěřitelným zážitkem, při kterém uvidíte to nejlepší co tato nádherná země nabízí. Začněte v Hanoji, kde se dozvíte více o městě a vydejte se do Tam Cocu který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Nějaký čas strávíte v Hue. Projedete se na kole vietnamským venkovem a naučíte se vařit pravá vietnamská jídla. Vydejte se do Hoi Anu, kde vás čeká zasvěcená prohlídka města a ochutnávka ne méně než 9 vietnamských jídel na pouliční kuchyni. Strávíte čas v okolní přírodě na lodích, kolech a na kurzech vaření s místními obyvateli. Přejezd do Ho Či Minova Města a nakonec strávíte den v deltě Mekongu, kde navštívíte proslulé plovoucí trhy a vychutnáte si oběd v místním domě.

Přehledný itinerář najdete níže.
Pro více informací nás kontaktujte na info@vietnamck.cz nebo na telefonním čísle +84799085660. Rádi vám poradíme a připravíme nabídku na míru. Těšíme se na spolupráci s vámi!
*Cena je stanovena pro minimální počet 4 cestujících. Nabízíme možnost ubytování v 5* hotelech během celého zájezdu za příplatek.

0.0/5

(0 Review)

Přehled nabídky

Dostupnost

Celý rok

Počet dnů

10D /9N

Vyzvednutí

Vyzvednutí na letišti

Jazyk

Angličtina, Čeština

Osobní vyzvednutí

Ano

Průvodce

V ceně

Včetně

 • ZKUŠENÝ A KVALIFIKOVANÝ PRŮVODCE
 • SNÍDANĚ - POKUD NENI UVEDENO JINAK
 • PROHLÍDKA PAMÁTEK
 • UBYTOVÁNÍ V HOTELU

Nezahrnuje

 • LETENKY DO/Z VIETNAMU
 • OBĚDY/VEČEŘE - POKUD NENI UVEDENO JINAK
 • POJIŠTĚNÍ
 • OSOBNÍ VÝDAJE

Itinerář

Den 1
 • 04:00 PM

  Váš průvodce se s vámi setká při příjezdu na letiště Noi Bai a odveze vás do hotelu. Průvodce vás později vyzve k návštěvě Hanoje: muzea etnologie (největší a nejkrásnější v Hanoji); dále návštěva chrámu literatury - první vysoká škola ve Vietnamu, jezero Hoan Kiem, Chrám Ngoc Son a projížďka rikšou po „36 ulicemi“ starého města. Po večeři budete mít jedinečnou šanci vidět představení Water Puppet (Loutkové divadlo). Večeře na vlastní náklady. Přenocování v Hanoji.

Den 2
 • 08:00 AM

  Po snídani vás průvodce zavede do komplexu Ho Chi Minh, kde navštívíte mauzoleum Ho Chi Minh, místo posledního odpočinku velkého otce nebo strýce Ho, Ho Chi Minhův dům, Ho Či Minovo muzeum. Pagoda jednoho Pilíře. Oběd na vlastní náklady. Pokračujeme tříhodinovou jízdou mezi zelenými rýžovými poli a deltou Červené řeky, do města Halong. Následné ubytování na hotelu. Přenocování v Ha Long

Den 3
 • 07:00 AM

  Po snídani se nalodíme na projížďku po zátoce Ha long (4 Hodiny). Užijte si oběd z mořských plodů při plavbě kolem rybářských vesnic, a malebných útesů zátoky Ha long. Po návratu do přístavu vás váš průvodce zavede k návštěvě vesnice specializující se na výrobu keramiky, před návratem do Hanoje. Transfer na letiště Noi Bai pro přelet do Danangu. Po přihlášení na našem hotelu v Hoi An máte volný čas na prohlídku tohoto nádherného města. Večeře na vlastní náklady. Přenocování v Hoi An.

Den 4
 • 07:00 AM

  Dnes budete mít prohlídku starověkého města Hoi An s průvodcem. Japonského krytého mostu, chrám Quan Cong a dům Tan Ky. Čas na oběd. Po prohlídce se můžete vydat na na tržiště v Hoi An. Odpoledne je volné pro objevování města Hoi An. Večeře na vlastní náklady. Noc v Hoi An.

Den 5
 • 07:00 AM

  Po snídani a přejezdu do Danangu vás přivítá náš průvodce, který vás bude doprovázet prohlídkou města, včetně muzea Cham a Mramorové hory. Výhled z vrcholu průsmyku Hai Van Pass je překrásný - budete mít možnost vidět pláž Lang Co. Následuje cesta do Hue. Oběd a večeře na vlastní náklady. Noc v Hue.

Den 6
 • 07:00 AM

  Po snídani se můžete vydat na výlet lodí po Parfémové řece a navštívit Pagu Thien Mu, císařskou pevnost a trh Dong Ba. Večeře na vlastní náklady. Přenocování v Hue.

Den 7
 • 07:00 AM

  Po snídani transfer na letiště Phu Bai pro odlet do Ho Chi Minh a transfer do hotelu. Prohlídka Ho Či Minova města vás zavede do katedrály Notre Dame, navštívíme konferenční sál Thong Nhat (dříve palác nezávislosti), Muzeum historie, Operu a Centrum poštovního úřadu. Užijte si shon života v Saigonu. Oběd a večeře na vlastní náklady. Přenocování v Ho Chi Minh.

Den 8
 • 07:00 AM

  Snídaně na hotelu. Odjezd k návštěvě Cu Chi tunelů, Cu Chi byli důležitou základnou během americké války ve Vietnamu. Hlavně kvůli jejich strategické poloze. Vietcong vybudoval 200 km dlouhou síť tunelů spojujících velitelské stanoviště, nemocnice, úkryt a továrny na zbraně. Vykopaná z pevného lateritu ručními nástrojemi bez použití cementu. Tato úžasná síť nebyla nikdy objevena. Oběd v místní restauraci. Návrat zpět do Saigonu a volný čas pro nakupování. Večeře na vlastní náklady. Přenocování v Ho Chi Minh.

Den 9
 • 07:00 AM

  Snídaně na hotelu. Vyrazíme z města po silnici do My Tho, hlavního města provincie Tien Giang, vnitrozemského přístavu v deltě řeky Mekong, která je vzdálena 2 hodiny jízdy od města HCM. Po příjezdu do My Tho se přesuneme na výlet lodí na ostrovy v Deltě Mekongu. Navštívite ovocné zahrady a vychutnáte si tropické ovoce. Oběd v restauraci. Návrat do Ho Či Minova města. Volný čas pro nakupování v Ho Či Minově městě. Večeře na vlastní náklady. Přes noc v Ho Chi Minh.

Den 10
 • 07:00 AM

  Po snídani, volný čas v dopoledních hodinách pro objevování Ho Či Minova města před odjezdem na letiště.

Information

BANKOVNÍ SPOJENÍ

Techcombank
Jméno účtu: CONG TY TNHH VIETNAM CK
Číslo účtu: 19198888
Swift code: VTCB VNVX

Contact Info

VIETNAM CK
48 Giang Van Minh, P. An Phu, D.2, TP. Thu Duc, Ho Chi Minh City, Vietnam (+840) 799085660
Send an email to us.

TAX ID: 0317726182

Follow us on