Kambodža

Týden v Kambodži

 Viet Nam
 01st Oct - 01st Jan
1,497$
1,150$ / Dospělý

Tento balíček není momentálně k dispozici!

Přehled

Ráno půjdeme navštívit Stříbrnou pagodu, která se nachází v areálu Královského paláce. Místní lidé tuhle památku velice hojně navštěvují a považují ji jako jednu z nejdůležitějších. Budeme pokračovat do nedalekého Národního muzea. Podrobnosti v Itineráři.

0.0/5

(0 Review)

Přehled nabídky

Dostupnost

Celý rok

Počet dnů

8D / 7N

Vyzvednutí

Vyzvednutí na letišti

Jazyk

Angličtina, Čeština ( Podle dostupnosti )

Osobní vyzvednutí

Ano

Průvodce

V ceně

Včetně

 • ZKUŠENÝ A KVALIFIKOVANÝ PRŮVODCE
 • SNÍDANĚ - POKUD NENI UVEDENO JINAK
 • PROHLÍDKA PAMÁTEK
 • UBYTOVÁNÍ V HOTELU

Nezahrnuje

 • LETENKY DO/Z KAMBODŽI
 • OBĚDY/VEČEŘE - POKUD NENI UVEDENO JINAK
 • POJIŠTĚNÍ
 • OSOBNÍ VÝDAJE

Itinerář

Den 1
 • 10:00 AM

  PŘÍJEZD - SIEM REAP Po příjezdu na letiště Siem Reap se potkáte s vašim průvodcem a bude následovat přejezd na hotel v centru města. Večeře a vlastní náklady. Noc v hotelu.

Den 2
 • 08:00 AM

  SIEM REAP - ANGKOR WAT TOURS (S) Snídaně v hotelu. Navštivte starobylé hlavní město Angkor Thom (12. století). Jižní brána s obrovskými sochami, chrám Bayon, jedinečný pro jeho 54 věží zdobených více než 200 usmívajícími se tvářemi Avolokitesvara, Phimeanakas, Royal Enclosure, Elephants Terrace a terasa krále Lepera. Oběd není v ceně. Navštívíte nejslavnější ze všech chrámů na Angkoru: Angkor Wat. Chrámový komplex pokrývá 81 hektarů a je srovnatelný s Imperial Palace v Pekingu. Jeho výrazných pět věží je vyzdobeno kambodžskou vlajkou. Mistrovské dílo z 12. století je historiky považováno za hlavní příklad klasického kmérského umění a architektury. Užijte si nádherný západ slunce z vrcholu chrámu Pre Rup. Večeře na vlastní náklady. Noc v hotelu v Siem Reap.

Den 3
 • 08:00 AM

  SIEM REAP - ANGKOR WAT TOURS (S) Snídaně v hotelu. Navštivte Banteay Srey, známý jako Citadela žen nebo růžový chrám, a chrámy Banteay Samre. Oběd není v ceně. Navštivte unikátní interiérové ​​cihlové plastiky Prasat Kravan, Srah Srang (kdysi sloužily královské lázně) nebo rituální koupání. Ta Prohm je relativně nedotčený, protože byl objeven nedávno a zachovává si velkou část svého tajemství. Neak Pean, kašna postavená uprostřed bazénu (reprezentující himálajské horské jezero) a chrám Preah Khan, postavený králem Jayavarmanem VII. Preah Khan podobně jako Ta Prohm, je místem vyvýšených chodeb. Na rozdíl od Ta Prohm je však chrám Preah Khan v rozumném stavu a pokračující práce na stabilizaci stavby která by měla tuto situaci vyřešit a dokonce zlepšit. Večeře eni zahrnuta a noc v hotelu.

Den 4
 • 07:00 AM

  SIEM REAP - BOAT TRIP - BATTAMBANG (S) Snídaně v hotelu. Ráno si užijeme jízdu lodí na jezeře Tonle Sap v KAMPONG PHLUK VILLAGE. Toto je největší sladkovodní jezero v jihovýchodní Asii a teče řeky Mekong v Phnom Penh. Uvidíme rybářskou "plovoucí vesnici" s plovoucími školami, plovoucí policejní stanicí atd. Tyto plovoucí vesnice se pohybují po jezeře podle přílivu a odlivu. Oběd není v ceně. Odpoledne odjíždíme ze Siem Reapu do Battambangu (4 hodiny). Přihlášení na hotelu v Battambangu a volný čas. Večeře na vlastní náklady. Noc v hotelu.

Den 5
 • 07:00 AM

  BATTAMBANG - TOURS (B) Snídaně v hotelu. V dopoledních hodinách navštivte některé vesnice kolem Battambangu, kde se můžeme dozvědět o produkci rýžového papíru, Prahoc (kambodžská kvašená rybí omáčka), grolan (lepkavá rýže pečená v bambusu) a další kambodžské speciality. Oběd není v ceně. Odpoledne pokračujeme do Phnom Sampeau, kde jsou jeskyně a malý chrám. Pokračujte v jízdě na železnici malou projížďkou bambusovým vlakem (Poznámka: vlakové trasy z Battambangu do Phnom Penhu jsou v současné době rekonstruovány). Dlouhodobou budoucnost bambusového vlaku nelze zaručit. Navštivte Wat Banan, chrámu z XI století na vrcholu hory, která se nachází mezi svěžími rýžovými poli a lotosovými rybníky. Z vrcholu hory, máme dobrý výhled na krásnou krajinu. Můžeme také navštívit starověký chrám obklopený stromy. Večeře není v ceně, přes noc v Battambangu.

Den 6
 • 07:00 AM

  BATTAMBANG - KAMPONG CHHNANG - OUDONG - PHNOM PENH (S) Odjezd z Battambang do Kampong Chhnang, známý pro svou tradiční keramiku. Pokračujeme do Oudongu, bývalého královského hlavního města Kambodže. Projížďka na voze taženém voly po městě. Pak se vyšplháme na vrchol hory Oudong a vychutnáváme si nádherný výhled na údolí pod řekou, zatímco průvodce nám vysvětlí historii země a její náboženskou kulturu Kambodžanů. V odpoledních hodinách po cestě do Phnom Penh, se podíváme na Koh Chen, ostrov v řece Tonle Sap, známý jako "vesnice stříbra" kvůli své výrobě stříbrných předmětů. Po poledni dorazíme do Phnom Penhu. Večeře na vlastní náklady. Noc v hotelu.

Den 7
 • 07:00 AM

  PHNOM PENH - CITY TOURS (S) Snídaně v hotelu. Ráno půjdeme navštívit Stříbrnou pagodu, která se nachází v areálu Královského paláce. Místní lidé tuhle památku velice hojně navštěvují a považují ji jako jednu z nejdůležitějších. Budeme pokračovat do nedalekého Národního muzea. Zde najdete umělecké sbírky, sochy a růyné jiné předměty hlavne z dob slávy Angkoru. Oběd není v ceně. Odpoledne navštívíme muyeum genocidy v Tuol Sleng a Killing Fields, oba pomníky vypovídají o hrozné a brutální době Rudých Kmérů. Večeře na vlastní náklady. Noc v hotelu.

Den 8
 • 07:00 AM

  PHNOM PENH - ZDARMA - ODLET (S) Snídaně v hotelu. Transfer na letiště Phnom Penh pro let domů.

Musíte být přihlášen pro zveřejnění zpětné vazby.

Information

BANKOVNÍ SPOJENÍ - CZ 
Raiffeisen Bank   
4816617001/5500
IBAN - CZ26 5500 0000 0048 1661 7001

Vietnam - Standard Chartered
Číslo účtu: 99339554599
Swift code: SCBLVNVX

TAX ID: 0317726182

Contact Info

Era Town, Phu My Q7 T.P HCM, SAIGON (+840) 799085660
Send an email to us.

Follow us on