Vietnam

Vietnam ze severu na jih

 Ha Noi, Viet Nam
 Booking Starts On: 01st Sep
50,500
43,990 / Dospělý

Přehled

Pokud nemáte na návštěvu Vietnamu mnoho času ale přesto byste rádi navštívili severní, střední a jižní část země, pak je to pro vás ideální volba. Tato poznávací cesta - VIETNAM ZE SEVERU NA JIH nás zavede na nejznámější a nejikoničtější místa Vietnamu. A uvidíte, jak mohou být sever a jih Vietnamu rozdílné a rozmanité. Na závěr naší cesty po Vietnamu si samozřejmě nenecháme ujít pobyt u moře na tropickém ostrově.

Vietnam ze severu na jih

Zůstáváme však věrni našemu mottu a proto jsme přidali zdravou porci autenticity a kreativity, abyste si i tak mohli vychutnat individuální a nezapomenutelný zážitek díky skrytým klenotům ve Vietnamu, které ostatní ve spěchu přehlížejí a které my nevynecháme. I při návštěvě "povinných" atrakcí vám do nich poskytneme hlubší vhled, ale buďte si jisti, že po cestě narazíte na spoustu dalších vietnamských skvostů!

Vietnam od severu k jihu

Přehledný itinerář pro cestu - Vietnam od severu na jih, najdete níže.
Pro více informací nás kontaktujte na info@vietnamck.cz nebo na telefonním čísle +84799085660. Rádi vám poradíme a připravíme nabídku na míru. Těšíme se na spolupráci s vámi!

Vietnam od severu k jihu - poznávací cesta - mapa
*Cena je stanovena pro minimální počet 4 cestujících. Nabízíme možnost ubytování v 5* hotelech během celého zájezdu za příplatek.

5.0/5

(4 Reviews)

Přehled nabídky

Dostupnost

Celý rok

Počet dnů

16D / 15N

Vyzvednutí

Vyzvednutí na letišti

Jazyk

Angličtina, Čeština

Osobní vyzvednutí

Ano

Průvodce

V ceně

Včetně

 • ZKUŠENÝ A KVALIFIKOVANÝ PRŮVODCE
 • SNÍDANĚ/OBĚDY (Dle Itineráře)
 • PROHLÍDKA PAMÁTEK
 • Veškeré ubytování ve dvoulůžkových pokojích a každodenní snídaně formou bufetu ve 4* Hotelech
 • Přeprava soukromým vozidlem
 • Vstupné na všechny památky

Nezahrnuje

 • LETENKY DO/Z VIETNAMU A VNITROSTÁTNÍ LETY
 • OBĚDY/VEČEŘE - POKUD NENI UVEDENO JINAK
 • CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ
 • OSOBNÍ VÝDAJE

Itinerář

Den 1
 • 10:00 AM

  PŘÍJEZD DO HA NOI, kde začne naše putovaní Vietnamem ze severu na jih. Setkání se s průvodcem z VIETNAM CK na letišti a přejezd do hotelu v centru města. Večeře na vlastní náklady. Přenocování v Hanoji.

Den 2
 • 08:00 AM

  HANOI - PROHLÍDKA TISÍCE LET STARÉHO MĚSTA Snídaně na hotelu. Dopoledne navštívíte historické náměstí Ba Dinh, kde se nachází Ho Či Minovo mauzoleum (je-li otevřeno), Ho Či Minův dům na chůdách a Jednosloupová pagoda. Program pokračuje návštěvou Chrámu literatury a Etnologického muzea, které je považováno za nejkrásnější a největší v Hanoji. Poté se můžete vydat k jezeru Hoan Kiem a prozkoumat starou čtvrť Ha Noi, následovanou dalšími procházkami po okolí. Večer si nenechte ujít představení tradičního vodního loutkového divadla. Oběd a večeře si můžete zorganizovat podle vlastního výběru. Přenocování v Hanoji.

Den 3
 • 08:00 AM

  HANOJ - HOA LU (S,O) Po snídani, nás čeká 2hodinová cesta do provincie Ninh Binh, známé také jako ostrov Halong a starobylé hlavní město. Bude to vzrušující den podtržený dvouhodinovou projížďkou na ručně tkané bambusové loďce po potocích Tam Coc a vychutnáním si nádherné scenérie obklopené rýžovými políčky a tyčícími se vápencovými vrcholky hor. Po obědě v místní restauraci se vydáme na krátký přejezd (4 km) po klidné venkovské silnici do Hoa Lu, starobylého hlavního města Vietnamu před jedenácti stoletími. Zde se nacházejí dva chrámy zasvěcené králi Dinhovi a králi Leovi, zakladatelům starobylého hlavního města v 10. století. Večeře podle vlastního výběru. Přenocování v Hanoji

Den 4
 • HA NOI - HA LONG (S,O,V) Po snídani.Vyzvednutí z hotelu na 3hodinovou cestu deltou Rudé řeky, zelenými rýžovými poli do Ha Longu.

 • 12.30 - 13.00

  Nalodění na palubu. Vychutnejte si uvítací drink, odjezd do zátoky Bai Tu Long.

 • 13.30 - 14.30

  Oběd se bude podávat v restauraci Golden Palace na lodi.

 • 14:45 - 17:15

  Návštěva jeskyně Sung sot a ostrova Titop, kde se můžete vykoupat.

 • 17:30 - 19.00

  Happy hour na sluneční terase na lodi (zaplaťte 2 a získejte 3)

 • 18:00 - 18:30

  Ukázka vaření na sluneční terase

 • 19:30 - 21:00

  Večeře se podává v restauraci Golden Palace.

 • 21:30

  Free & Easy, volný čas ( rybaření nebo sledování filmu v Golden Cinema )

Den 5
 • 6:30

  HALONG - HANOI- HUE (S, snídaně) Posilovna na sluneční terase a lekce tai-či.

 • 7:00 - 8:30

  Snídaně v restauraci Golden Palace.

 • 9:15

  Návštěva jeskyně Luon. Bambusovou lodí.

 • 10:00 - 11:00

  Odjezd a vyúčtování. Oběd se podává na palubě. Transfer na letiště k odletu do Hue. Večeře dle vlastního uvážení a přenocování v Hue.

Den 6
 • HUE - PROHLÍDKA MĚSTA (S,O) Po snídani si vychutnejte ranní projížďku lodí po řece Perfume a navštivte pagodu Thien Mu a císařskou citadelu - světové kulturní dědictví. Návštěva královské hrobky krále Tu Duc, tržiště Dong Ba. Oběd v místní restauraci a večeře dle vlastního uvážení. Přenocování v Hue.

Den 7
 • HUE - DA NANG - HOI AN (S,O) Snídaně. Přejezd Vanem do Da Nangu (výhledy z vrcholu průsmyku Hai Van jsou vynikající - uvidíte pláž Lang Co a lagunu daleko pod sebou a Da Nang rozprostírající se před vámi na jihu). Před odjezdem do Hoi Anu si krátce prohlédnete pozoruhodné hinduistické sochy v Muzeu Čam a Mramorové hory. Procházka s průvodcem po městě Hoi An : starý dům Tan Ky, krytý most, shromažďovací sál Phuc Kien... Oběd v místní restauraci a večeře podle vlastního výběru a nocleh v Hoi An.

Den 8
 • HOI AN - MY SON (S,O) Snídaně v hotelu. Přejezd do My Son, památky světového dědictví, 40 km jihozápadně od Hoi An. My Son se nachází v bujném údolí a byl hlavním městem a náboženským centrem Čamů, dnes se zachovaly věže a svatyně z červených cihel. My Son, považovaný za stejnou cenost jako některé z největších archeologických památek jihovýchodní Asie, včetně Angkoru v Kambodži, Baganu v Myanmaru, Ayutthayi v Thajsku a Borobuduru v Indonésii. Tyto věže a svatyně byly postaveny v 7. až 13. století. Oběd v místní restauraci a večeře dle vlastního výběru a přenocování v Hoi An.

Den 9
 • HOI AN - BA NA HILLS - HO CHI MINH (S) Snídaně, přejezd do Ba Na Hills, můžete se těšit na barevný obraz i jiskřivé výhledy, budete kontemplovat nad majestátností hor a dešťného pralesa... přinese vám to dobrodružný pocit jako v pohádkové zemi se čtyřmi ročními obdobími během jednoho dne. Příjezd do Ba Na Hills. Vychutnejte si lanovku, která je nejdelší lanovkou na světě, prohlédnete si kopce Vong Nguyet, pagodu Linh Ung, Thich Ca Phat Dai, staré francouzské stáje pro koně, Meditační zahradu, poté se vydáte na prohlídku vrcholu Nghinh Phong, vily Le Nim, zdoláte horu Chua ve výšce 1487 m n. m. a budete sledovat výhled na město Danang a Quang Nam z vrstvy mraků. Květinová zahrada. Transfer na letiště k odletu do Ho Či Mina. Oběd a večeře podle vlastního uvážení. Přenocování v Ho Či Minu.

Den 10
 • Prohlídka města HO CHI MINH (S) Snídaně. Prohlídka města včetně návštěvy Muzea války, konferenčního sálu Thong Nhat (bývalý Palác nezávislosti), trhu Ben Thanh, Čínského města. Fotozastávky u známých turistických památek, jako je radnice, Velké divadlo, katedrála Notre Dame a centrální pošta. Oběd dle vlastního výběru. Volný čas na nákupy v Ho Či Minově městě. Večeře dle vlastního uvážení. Přenocování v Ho Či Minu.

Den 11
 • HO CHI MINH - CU CHI TUNELY (S,O) Snídaně, přejezd k návštěvě Cu Chi tunelů, Cu Chi bylo díky své strategické poloze důležitou základnou během americké války. Vietcong zde vybudoval 200 km dlouhou síť tunelů spojující velitelská stanoviště, nemocnice, kryty a továrny na zbraně. Tato úžasná síť, vyhloubená z tvrdého lateritu ručními nástroji bez použití cementu, nebyla nikdy objevena. Oběd v restauraci a návrat do Ho Či Mina. Volný čas na nákupy v Ho Či Minově městě. Večeře dle vlastního uvážení. Přenocování v Ho Či Minu.

Den 12
 • 08:00

  HO CHI MINH - MY THO - BEN TRE (S,O) Snídaně. Odjezd z hotelu klimatizovaným autobusem do města My Tho. V My Tho nalodění na motorový člun u mola a plavba po řece Mekong. Zde výhled na plovoucí domy, kde se pod domem chovají ryby (výhled z motorového člunu). Pokračování v plavbě po řece až na ostrov Cồn Thới Sơn (Ostrov jednorožců), odkud se koňským povozem dostanete na místo, kde se hraje vietnamská tradiční hudba (Đàn Ca Tài Tử - lidová umělecká forma z jižního Vietnamu, která byla v roce 2013 akreditována organizací UNESCO jako nehmotné kulturní dědictví lidstva) a kde můžete ochutnat sezónní tropické ovoce (v ceně). Poté se nalodíte na malou ruční loďku (hlavní dopravní prostředek v My Tho a Ben Tre) a pomalu proplujete malým potokem s krásnými převislými kokosovými palmami. Z obou stran potoka je možné pozorovat místní život. Než se vydáte na oběd, projdete včelařskou farmou a vychutnáte si medový čaj, můžete si zde prohlédnout typický mekongský dům. Po krátké procházce je pak čas na oběd. Po obědě v místní restauraci se nalodíme na motorový člun a vydáme se do dílny, kde se seznámíme s výrobou kokosových bonbonů. Ochutnáte vzorky cukroví. Odpoledne. Přejezd zpět do Saigonu. Večeře podle vlastního uvážení. Přenocování v Ho Či Minu.

Den 13
 • HO CHI MINH - PHU QUOC (S) Snídaně v hotelu. Transfer na letiště k letu na Phu Quoc. Užijte si koupání a opalování na krásné pláži v Phu Quoc. Oběd a večeře dle vlastního uvážení. Přenocování v Phu Quoc.

Den 14
 • PHU QUOC - VOLNÝ ČAS BEZ PRŮVODCE

Den 15
 • PHU QUOC - VOLNÝ ČAS BEZ PRŮVODCE

Den 16
 • PHU QUOC - ODLET (S) Užijte si koupání a opalování na krásné pláži v Phu Quoc a transfer na letiště k odletu.

 • Miroslav

  11th kvě, 2024

  Se svou manželkou upřednostňujeme cestování mimo velké turistické skupiny, které jsou často součástí nabídek známých cestovních kanceláří v České republice. Místo toho hledáme autentičtější zážitky a osobnější přístup. Naše volba padla na poznávací zájezd s VIETNAM CK a musíme říci, že to byla jedna z nejlepších dovolených, které jsme kdy s manželkou zažili. Od začátku až do konce naší cesty nás doprovázel majitel cestovní kanceláře, pan Petr Brunclík, který ve Vietnamu žije a disponuje hlubokými znalostmi místní kultury a prostředí. Jeho průvodcovství bylo nejen informativní, ale i velmi přátelské a přizpůsobivé našim individuálním zájmům. Díky panu Brunclíkovi jsme měli možnost nahlédnout do skutečného života ve Vietnamu, navštívit méně známá místa a setkat se s místními obyvateli, což bylo pro nás opravdovým obohacením. Tento zájezd bychom doporučili každému, kdo hledá osobitý a nezapomenutelný cestovní zážitek. Doporučení: Tento poznávací zájezd s VIETNAM CK vřele doporučujeme všem, kteří touží po autentickém a intimním poznání Vietnamu, daleko od rušných turistických skupin.

  5.0
 • Andrea

  1st kvě, 2024

  Cesta Vietnamem ze severu na jih je jedinečným dobrodružstvím, které nabízí nádherné scenérie, bohatou kulturu a nezapomenutelné zážitky. Od zelených rýžových teras v Sapa až po živý ruch měst jako je Hanoi a Ho Či Minovo Město, každý krok této cesty je plný objevů. Severní Vietnam očaruje svou přírodní krásou a etnickou rozmanitostí. Střední Vietnam zase překvapí historickými památkami jako je starobylé město Hoi An. A jižní Vietnam? Ten vás zve do světa moderních výškových budov, tradičních trhů a delta Mekongu, kde se život odehrává na vodě. Každá část Vietnamu má své jedinečné kouzlo a při cestě od severu k jihu si můžete vychutnat to nejlepší, co tato země nabízí. Tato cesta je skvělou volbou pro každého, kdo chce poznat pravou podstatu Vietnamu

  5.0
 • Marketa

  7th led, 2024

  V listopadu 2023 jsem se zúčastnila zájezdu do Vietnamu ze severu na jih od cestovní kanceláře VIETNAM CK. Byla to úžasná zkušenost, kterou bych doporučila každému, kdo chce poznat Vietnam v jeho plné kráse a rozmanitosti. Zájezd trval 14 dní a zahrnoval návštěvu některých z nejzajímavějších a nejkrásnějších míst v zemi, jako jsou Hanoj, Ha Long, Hue, Hoi An, Ho Či Minovo Město a Mekong. Cestovní kancelář nám zajistila všechno, co jsme potřebovali, od hotelů, dopravy, průvodců, jídel, aktivit a vízových služeb. Vše bylo perfektně zorganizováno, profesionální a pohodlné. Náš česky mluvící průvodce Linh, byl velmi znalý, přátelský a ochotný. Sdílel s námi historii, kulturu a příběhy Vietnamu a ujistil se, že jsme si užili každou minutu naší cesty. Zájezd zahrnoval různé aktivity a zážitky, jako je plavba po zálivu Ha Long, prohlídka císařského města Hue, procházka po starobylém městě Hoi An, návštěva tunelů Cu Chi a plavba po deltě Mekongu. Viděli jsme nádherné scenérie, historické památky, kulturní zajímavosti a místní život. Užili jsme si také chutnou a autentickou vietnamskou kuchyni, která nabízela různé pokrmy z různých regionů. Cestování po Vietnamu ze severu na jih bylo skvělým způsobem, jak poznat Vietnam v jeho celistvosti a rozmanitosti. Každé místo mělo své kouzlo, atmosféru a osobnost. Vietnam je země, která má něco pro každého, ať už máte rádi kulturu, historii, přírodu nebo dobrodružství. Zájezd do Vietnamu ze severu na jih byl jedním z vrcholů mého života a já bych ho ráda opakovala. Byla to nezapomenutelná a obohacující zkušenost, kterou bych vřele doporučila každému, kdo chce zažít Vietnam na vlastní kůži.

  5.0
 • Super User

  13th dub, 2022

  Nejlepší možnost pokud máte málo času jak poznat Vietnam.

  5.0

Information

BANKOVNÍ SPOJENÍ

Techcombank
Jméno účtu: CONG TY TNHH VIETNAM CK
Číslo účtu: 19198888
Swift code: VTCB VNVX

Contact Info

VIETNAM CK
48 Giang Van Minh, P. An Phu, D.2, TP. Thu Duc, Ho Chi Minh City, Vietnam (+840) 799085660
Send an email to us.

TAX ID: 0317726182

Follow us on