Poslední přidané články

Informace o Cestování Do Vietnamu

Líbánky ve Vietnamu & Svatební cesta do Vietnamu

Líbánky ve Vietnamu a Svatební cesta ve Vietnamu. Luxusní zážitek ve Vietnamu, který byl navržen přímo pro vás

Luxusní líbánky ve Vietnamu jistě lákají všechny novomanžele, protože nabízejí obrovské a podmanivé zážitky s jedinečnou kulturou, krásnou krajinou a dobrým jídlem.
 
Hledáte balíčky a zájezdy na líbánky, které by oslavily začátek celoživotního románku? Pokud ano, začněte svůj společný život dobrodružstvím ve Vietnamu, na které nikdy nezapomenete. Líbánky jsou výletem na celý život. Jde o krásný začátek, o novou životní etapu. Většina novomanželských párů sní o tom, aby to byl zážitek na celý život, na který budou navždy vzpomínat. Při plánování líbánek ve Vietnamu však můžete být rozmazleni různými typy zážitků a rozmanitostí, kterou tato země nabízí.
 
A právě zde přicházíme na scénu my!
Cestovní kancelář Vietnam CK vám v rámci svých all-inclusive balíčků pro svatební cesty nabízí ty nejlepší destinace pro svatební cesty ve Vietnamu, jako je ostrov Phu Quoc, zátoka Halong, Hanoj, Sapa, Nha Trang, Da Lat a mnoho dalších, kde můžete se svou láskou strávit nezapomenutelné chvíle a zároveň si uchovat své věčné pouto.
 
Ve Vietnam CK vám slibujeme osobní přístup a ty nejlepší luxusní služby, jaké jste ještě nikdy nezažili. Vás dva čeká cesta plná romantiky a extravagance.

Oblíbené destinace pro líbánky ve Vietnamu

Jaké destinace si vybrat pro líbánky ve Vietnamu? Vietnam nabízí širokou škálu možností, jak si užít líbánky ve Vietnamu, a každý si zde najde něco pro sebe. To vysvětluje, proč je tak oblíbeným místem pro líbánky - je v podstatě nemožné odjet z tohoto místa nespokojený.

Zde je seznam destinací pro oslavu líbánek ve Vietnamu:

Líbánky v Ha Long Bay
Zátoka Halong je jednou z nejlepších destinací ve Vietnamu pro romantické líbánky. Halong, památka světového přírodního dědictví, nabízí svým návštěvníkům luxusní dovolenou doplněnou velkolepou krasovou krajinou se stovkami ostrůvků stojících v zátoce, sluncem políbenými plážemi, chladnými a křišťálově čistými stojatými vodami a majestátními vápencovými útesy. Toto místo je více než jen přírodní krásou, nabízí turistům také různé fascinující aktivity, a proto se ukazuje jako cíl, který stojí za to navštívit, a to pro všechny věkové kategorie a skupiny, včetně párů.
► Typ dovolené: relaxační, v přírodě, luxusní

► Proč si vybrat Halong pro svatební cestu:

Příroda světového dědictví: Halong Bay je malebný po celý rok a jeho krása je jedinečná v různých ročních obdobích.
Fascinující aktivity pro páry:

 • Odpočinek na soukromé pláži v zátoce: pro páry, které si chtějí odpočinout.
 • Procházet se ruku v ruce po měkkém bílém písku a sdílet vřelé polibky.
 • Romantické zážitky na palubě
 • Vyšplhejte na horu a pozorujte záliv z výšky
  projeďte se na kajaku v Ho Ba Ham nebo u plovoucí rybářské vesnice Cua van jeskyněmi a lagunami
  Projížďka na kole ve vesnici Viet Hai
 • Pořiďte si párové fotografie, které vám zůstanou na celý život
 • Romantické líbánky na plavbě
  Na sluneční palubě se novomanželé mohou zúčastnit mnoha aktivit na palubě uprostřed nádherného výhledu na moře, jako je ochutnávka koktejlů při západu slunce, vstávání a svícení, aby se připojili k Tai Chi a omladili svou mysl a tělo, a vychutnali si romantickou večeři se svíčkami, květinami a vínem atd.

► Nejlepší doba pro líbánky v zátoce Halong: od října do dubna je období, kdy je počasí stabilní, mnohem chladnější a suché. Uprostřed prosince může být obloha velmi slunečná, což rozzáří celý záliv.

► Nejlepší ubytování:

V Halongském zálivu je nejluxusnější výletní loď: Stellar of the Seas Cruise (nejluxusnější výletní loď v Halongském zálivu).
Orchid Halong Cruise (tradiční dřevěná džunka, luxusní vybavení, spousta aktivit)

Ukázkový itinerář svatební cesty pro inspiraci

Existuje nespočet způsobů, jak strávit líbánky ve Vietnamu - luxusní pobyty v letoviscích, levné a veselé výlety s batohem na zádech. A pokud se chystáte na svatební cestu do Vietnamu, je dobré si udělat prostor i pro zajímavosti, zejména pokud jste v zemi poprvé.
Zde vám představujeme nápaditý vzorový itinerář. Pojďte se na něj podívat!
Líbánky ve Vietnamu
Hanoj - Halong Bay - Hoi An - Nha Trang
Přehled

Začátek/konec: Hanoj/Hanoj
Délka trvání: 12 dní a 11 nocí
Velikost skupiny: Soukromá
Nejlepší čas pro cestu: kdykoli
Termín: Žádné pevné datum odjezdu
Možnost přizpůsobení trasy: Určitě!

Nejdůležitější body


 • Začněte v rušném hlavním městě Hanoji s jeho fantastickými památkami a světoznámou scénou pouličního jídla
 • Přesun do zátoky Halong Bay
 • Užijte si noci mezi úžasnou krasovou krajinou na palubě luxusní plavby malou lodí
 • Přejezd do Hoi Anu, který je proslulý svým starým městem zapsaným na seznamu UNESCO, zručnými krejčími, vzrušujícími venkovskými aktivitami a lahodnou kuchyní.
 • Odpočinek na odlehlé pláži letoviska Whale Island, objevování zátoky NhaTrang na výletě lodí, plavání a šnorchlování v křišťálově modré vodě.

Podrobný itinerář

DEN 1 - Hanoj: Přílet na mezinárodní letiště Noi Bai
Vaše cesta na 11 nocí začíná příletem na mezinárodní letiště Noi Bai. Přivítá vás váš soukromý anglicky mluvící průvodce a poté soukromý řidič, kteří vás společně dopraví do vašeho městského hotelu.
Hanoj se nachází na severozápadě delty Rudé řeky a v překladu znamená "vnitrozemí mezi řekami". Je to také město jezer, nachází se jich zde 18, z nichž nejvýznamnější je malebné jezero Hoan Kiem ležící přímo v centru města, jižně od rušné Staré čtvrti. Hanoj, která je opojnou směsicí východních a evropských stylů, je fascinujícím a zábavným místem k samostatnému poznávání.
Váš průvodce vám během transferu poskytne stručný úvod do města a po ubytování si zbytek dne můžete užít ve svém volném čase, abyste se mohli zabydlet v novém časovém pásmu a užít si začátek nezapomenutelných líbánek. Můžeme vám doporučit několik oblíbených restaurací, abyste si mohli předem rezervovat místa.
Výlet je zcela přizpůsobitelný vašim potřebám a jeho trasu lze libovolně upravit tak, abyste si vytvořili jedinečnou cestu přesně pro vás. Kontaktujte nás ještě dnes!

Máte zájem o svatební cestu ve Vietnamu? Napište nám.

Information

BANKOVNÍ SPOJENÍ

Techcombank
Jméno účtu: CONG TY TNHH VIETNAM CK
Číslo účtu: 19198888
Swift code: VTCB VNVX

Contact Info

VIETNAM CK
48 Giang Van Minh, P. An Phu, D.2, TP. Thu Duc, Ho Chi Minh City, Vietnam (+840) 799085660
Send an email to us.

TAX ID: 0317726182

Follow us on