Poslední přidané články

Informace o Cestování Do Vietnamu

Vietnam pronájem auta s řidičem - přehled cen

Pronájem auta ve Vietnamu je skvělou alternativou, pokud chcete navštívit místo, které se vám líbí nebo které není dostupné veřejnou dopravou. Je to také příjemná volba při poznávání destinací s různými atrakcemi, které jsou od sebe vzdálené, jako například v Ho Či Minově Městě, Hue, Ninh Binh a Dalatu. Hlavními výhodami pronájmu auta jsou nezávislost, pohodlí a flexibilita, protože si můžete vytvořit vlastní program.

Oblíbené trasy pro pronájem auta s vlastním řidičem.

 • Hoi An - Hue
 • Hanoj - Ninh Binh
 • Hanoj - Sapa
 • Hanoj - Halong Bay
 • Dalat - Nha Trang
 • Ho Či Minovo Město - Dalat
 • Smyčka Ha Giang
Kolik stojí pronájem auta ve Vietnamu

Průměrné náklady na pronájem auta ve Vietnamu s řidičem se pohybují mezi 50 a 150 dolary za den a mohou se lišit v závislosti na několika faktorech. Při pronájmu auta ve Vietnamu obvykle zahrnuje dva klíčové aspekty:

 • Řidič, protože pro turisty není povoleno řídit sám.
 • Všechny související poplatky

Je však důležité poznamenat, že osobní výdaje, jako je jídlo, nápoje a ubytování, nejsou v ceně pronájmu zahrnuty. Řidiči navíc slouží především jako řidiči a mohou mít omezenou znalost angličtiny, takže pokud potřebujete anglicky mluvícího průvodce pro podrobné informace nebo výklad, je vhodné se domluvit zvlášť.

Rozebereme si úvahu o nákladech:

 

Pronájem auta ve Vietnamu
Ceny pronájmu se liší podle typu zvoleného vozu. Zde jsou uvedeny přibližné denní sazby za pronájem různých typů vozů ve Vietnamu:
 • 4místné ekonomické auto: 25 až 50 USD
 • 7místné MPV: 40 až 80 USD
 • 16místná dodávka: 60 až 100 USD
 • SUV: 50 až 100 USD
2. Vzdálenost
Náklady na pronájem auta s řidičem ve Vietnamu se mohou lišit v závislosti na vzdálenosti vaší cesty. Obecně platí, že cestování v rámci města bývá levnější ve srovnání s cestami na dlouhé vzdálenosti mezi různými místy, protože řidič by se na konci cesty musel vrátit do původního výchozího bodu.

3. Poplatek navíc
V úvahu mohou připadat další poplatky, jako např:
 • Letištní poplatek: Pokud vůz vyzvednete nebo předáte na letišti, může být účtován letištní poplatek.
 • Silniční mýtné: V případě, že se jedná o výjezd z letiště, můžete si vybrat z následujících poplatků: např: Mýtné: Ve Vietnamu jsou zpoplatněné silnice a během doby pronájmu může být nutné uhradit mýtné.
 • Poplatky za parkování: Pokud zaparkujete vůz na placených parkovištích.
 • Anglicky mluvící průvodce: Vzhledem k tomu, že většina řidičů nemusí mít dobré znalosti angličtiny, pokud dáváte přednost správnému průvodci, který umí efektivně komunikovat v angličtině, může být za služby anglicky mluvícího průvodce účtován příplatek.
4. Doba trvání
Potřebujete auto na jeden den nebo méně, nebo možná i na více dní. Vícedenní pronájem nemusí nutně vést k levnějším denním sazbám. Je to proto, že v případě delšího pronájmu může být nutné, aby si řidič zajistil ubytování během doby pronájmu.
Možnosti pronájmu aut ve Vietnamu.
Ve Vietnamu existuje více možností pronájmu automobilu, které vyhovují vašim potřebám:
 • Přeprava z místa na místo: V případě, že chcete cestovat přímo z jedné destinace do druhé, vyberte si soukromou dopravu, která je alternativou ke sdíleným autobusům, limuzínám nebo vlakům.
 • Zájezdy na míru: Pronajměte si auto, abyste si mohli vytvořit vlastní individuální prohlídku a prozkoumat konkrétní zajímavosti ve Vietnamu vlastním tempem.
 • Transfery po památkách: Vychutnejte si flexibilitu jízdy mezi různými místy a poznávání různých památek po cestě, což vám umožní maximálně využít svou cestu a objevit skryté skvosty.
Proč si ve Vietnamu pronajmout auto?
 • Cestujte vlastním tempem; sami se rozhodněte, jak dlouho chcete všude zůstat.
 • Sestavte si vlastní plán; navštivte pouze to, co chcete vidět.
 • Pohodlná doprava; nemusíte sedět v přeplněných autobusech.
 • Mnoho možností: nejste vázáni na časy a trasy, které neřídí veřejné služby.
 • Soukromá doprava; cestujte sami s vlastní společností
Řízení auta ve Vietnamu
Zahraniční cestující nemohou ve Vietnamu sami řídit auto bez mezinárodního řidičského průkazu nebo vietnamského řidičského průkazu, který musí být doplněn místním pojištěním, aby byl považován za právně platný. V praxi většina autopůjčoven zahraničním turistům auta bez řidiče nenabízí.
 
Kromě toho byste si měli položit otázku, zda chcete ve Vietnamu řídit auto sami. Ve Vietnamu existují značné rozdíly v pravidlech silničního provozu a nízké standardy bezpečnosti silničního provozu. Vzhledem k častým nehodám a možnému poškození vozidel v hustě obydlených oblastech se doporučuje zvolit pronájem auta s řidičem, který je cenově dostupný a podstatně méně stresující.
 
Pokud však chcete řídit sami, můžete si pronajmout motorku. Pro cizince je poměrně snadné si ve Vietnamu zajistit pronájem motorky. Přesto je nezbytné znát místní pravidla a upřednostnit bezpečnost. Vietnam není ideálním místem pro výuku řízení, a pokud se rozhodnete prozkoumávat zemi na motorce, je třeba dbát zvýšené opatrnosti.

Pronájem auta ve Vietnamu s řidičem

Pronájem auta ve Vietnamu
Ve Vietnamu si většina turistů raději pronajímá auto s řidičem, než aby řídila sama. A proč ne, náklady na pronájem auta s řidičem jsou obecně velmi přijatelné. Díky řidiči navíc odpadá nutnost proplouvat chaotickým vietnamským provozem, který se může značně lišit od podmínek řízení v západních zemích. Pronájmem auta s řidičem si můžete odpočinout a užít si cestu bez stresu a složitostí spojených s řízením.
Kromě toho může být výhodou mít místního řidiče, který zná místní silnice a dopravní režim. Může vám poskytnout informace o místní kultuře a doporučit oblíbené památky.
 
Alternativy k pronájmu auta.
 
Limuzínové autobusy: Pokud vám půjčení soukromého vozu neumožňuje rozpočet, zvažte volbu limuzínového autobusu. Tyto sdílené autobusy poskytují vysokou úroveň pohodlí a často jsou vybaveny křesly třídy VIP. Cena je obvykle přijatelná, obvykle nepřesahuje 20 dolarů na osobu. Limuzínové autobusy najdete na oblíbených trasách, například z Hanoje do Sapy a z Hanoje do Ninh Binh. Mnohé z těchto autobusů nabízejí pro větší pohodlí také vyzvednutí a odvoz z hotelu.
Image
VIETNAM CK: Pro jedinečný a místní zážitek můžete využít služeb společnosti VIETNAM CK. Jedná se o místní průvodce, kteří vás provedou po okolí na svých motocyklech. Máte možnost důkladně prozkoumat jedno místo na jeden den nebo se vydat na vícedenní výlety, které zahrnují více míst. Je to vzrušující způsob, jak se ponořit do místní kultury a užít si malebné trasy Vietnamu.
 
Taxi a Grab: Na kratší vzdálenosti si můžete jednoduše sjednat taxi nebo si objednat službu Grab, což je obdoba Uberu. Taxíky ve Vietnamu jsou relativně cenově dostupné, ale doporučuje se vybrat si renomovanou taxislužbu nebo si je objednat přes zmíněnou aplikaci, abyste si zajistili bezpečnou a spolehlivou jízdu.

Information

BANKOVNÍ SPOJENÍ

Techcombank
Jméno účtu: CONG TY TNHH VIETNAM CK
Číslo účtu: 19198888
Swift code: VTCB VNVX

Contact Info

VIETNAM CK
48 Giang Van Minh, P. An Phu, D.2, TP. Thu Duc, Ho Chi Minh City, Vietnam (+840) 799085660
Send an email to us.

TAX ID: 0317726182

Follow us on