Galerie

Zážitky z cest

Vietnam – cesta za dobrodružstvím

Vietnam je země, která mě vždy fascinovala svou historií, kulturou, přírodou a lidmi. Proto jsem se rozhodl založit cestovní kancelář VIETNAM CK, která se specializuje na zájezdy do této úžasné destinace. Mám více než 10 let zkušeností s cestováním a organizováním cest po Vietnamu a okolních zemích. Spolupracuji s místními partnery, kteří mi pomáhají zajistit nejlepší služby a ceny pro mé klienty. Na této stránce najdete výběr mých nejlepších fotografií, které zachycují různé aspekty této země buď na výletech s klienty a nebo samostatně.

Během mojich cest jsem navštívil rušné město Ho Chi Minh, kde jsem obdivoval moderní architekturu, historické památky a živý noční život. Pak jsem se vydal na ostrov Phu Quoc, kde jsem si užíval relaxaci na nádherných plážích s bílým pískem a tyrkysovou vodou. Dále jsem pokračoval do centrálního Vietnamu, kde jsem objevoval starobylé chrámy, impozantní jeskyně a malebné vesnice. Nakonec jsem dorazil do hlavního města Hanoje, kde jsem poznal tradiční kuchyni, umění a kouzlo starého města. Nakonec jsem se rozhodl a ve Vietnamu zůstal trvale žít.

Cestování po Vietnamu bylo pro mě nezapomenutelným zážitkem, který mi otevřel oči a rozšířil obzory. Cítil jsem se jako součást této země, která mě přijala s otevřenou náručí a srdečností. Rád bych se s vámi podělil o mé dojmy a zkušenosti, které jsem zachytil na svých fotografiích. Doufám, že vás moje galerie zaujme a inspiruje k vaší vlastní cestě za dobrodružstvím.

 

Information

BANKOVNÍ SPOJENÍ

Techcombank
Jméno účtu: CONG TY TNHH VIETNAM CK
Číslo účtu: 19198888
Swift code: VTCB VNVX

Contact Info

VIETNAM CK
48 Giang Van Minh, P. An Phu, D.2, TP. Thu Duc, Ho Chi Minh City, Vietnam (+840) 799085660
Send an email to us.

TAX ID: 0317726182

Follow us on