Kambodža

0.0/5

(0 Review)

www.vietnamck.cz
info@vietnamck.cz
+84799085660
Kambodža

Kambodža je země plná krásy, historie a kultury. Pokud se chcete dozvědět více o této fascinující zemi, můžete si vybrat z mnoha aktivit a výletů, které vám nabízí. Zde je několik tipů, co dělat v Kambodži:

  • Navštivte Angkor Wat, největší a nejslavnější chrámový komplex na světě. Angkor Wat je mistrovské dílo khmerské architektury a symbol Kambodže. Obdivujte jeho impozantní stavbu, bohatou výzdobu a nádherné výhledy na okolní krajinu.
  • Projeďte se na lodi po Tonlé Sap, největším sladkovodním jezeře jihovýchodní Asie. Tonlé Sap je domovem mnoha rybářských vesnic, které jsou postaveny na kůlech nebo plovoucích domech. Poznejte jejich způsob života, kulturu a tradice.
  • Zkuste si kambodžskou kuchyni, která je bohatá na rýži, nudle, zeleninu, maso, ryby a koření. Ochutnejte typická jídla jako amok (ryba vařená v kokosovém mléce a kari pastě), lok lak (marinované hovězí maso podávané s rýží a salátem) nebo nom banh chok (rýžové nudle s rybí omáčkou a zeleninou).
  • Objevte krásu kambodžských pláží a ostrovů, kde si můžete užít slunce, moře a pohodu. Můžete si vybrat z mnoha krásných a rozmanitých pláží, které ostrov nabízí. Například můžete navštívit Koh Rong Sanloem, který je přezdíván rajským ostrovem. Nebo můžete navštívit Sihanoukville, kde se nachází dlouhá a rušná pláž Ochheuteal.
  • Zjistěte více o historii a politice Kambodže, která byla poznamenána válkami, genocidou a obnovou. Můžete navštívit Muzeum genocidy Tuol Sleng, kde si můžete prohlédnout bývalé vězení a mučírnu režimu Rudých Khmerů. Nebo můžete navštívit Královský palác v Phnom Penhu, kde sídlí král Kambodže a kde se nachází nádherné budovy a zahrady.

Doufám, že jsem vám pomohl najít něco, co by vás bavilo v Kambodži. Kambodža je úžasná země, která má hodně co nabídnout a stojí za to ji poznat.

 

Information

BANKOVNÍ SPOJENÍ

Techcombank
Jméno účtu: CONG TY TNHH VIETNAM CK
Číslo účtu: 19198888
Swift code: VTCB VNVX

Contact Info

VIETNAM CK
48 Giang Van Minh, P. An Phu, D.2, TP. Thu Duc, Ho Chi Minh City, Vietnam (+840) 799085660
Send an email to us.

TAX ID: 0317726182

Follow us on