Poznávací zájezdy do Vietnamu 2023/24 - VIETNAM CK

Zájezdy a Poznávací Cesty

Long

GOLF VE VIETNAMU

 Viet Nam
 01st Jan - 16th Jan
2,634$
2,634$ / Dospělý

Tento balíček není momentálně k dispozici!

Přehled

Golf ve Vietnamu je zážitek, na který budete vzpomínat celý život. Od krátkých pobytů na mistrovských vietnamských golfových hřištích až po poznávání golfu, historie a kultury - Vietnam nyní nabízí vše.  Tato země, která je jednou z nejlepších golfových destinací na světě, je dynamická, bezpečná a cenově dostupná. Od vzrušujícího moderního Saigonu po tisícileté uličky Hanoje, od moře a písku v Danangu a Hoi Anu po čerstvý horský vzduch v Dalatu, výběr je nekonečný. Zkombinujte to s prvotřídním vietnamským golfem a ubytováním, které vyhovuje každému golfovému cestovateli, a máte základ pro dokonalou golfovou destinaci ve Vietnamu.

5.0/5

(1 Review)

Přehled nabídky

DOSTUPNOST

Po celý rok.

DÉLKA POBYTU

14D/13N

MÍSTO VYZVEDNUTÍ

Vyzvednutí z letiště

JAZYK

English,

VYZVEDNUTÍ AUTEM

Dostupné

PRŮVODCE

Zahrnuto

Včetně

 • ZKUŠENÝ A KVALIFIKOVANÝ PRŮVODCE
 • SNÍDANĚ
 • PROHLÍDKA PAMÁTEK
 • UBYTOVÁNÍ V HOTELU

Nezahrnuje

 • MEZINÁRODNÍ A VNITROSTÁTNÍ LETY Z/DO VIETNAMU
 • VEČEŘE
 • POJIŠTĚNÍ
 • OSOBNÍ VÝDAJE

Itinerář

Den 1
 • 04:00 PM

  HO CHI MINH - PŘÍJEZD BEZ PRŮVODCE Přílet na letiště Tan Son Nhat (Saigon), setkání a transfer do hotelu. Večeře dle vlastního uvážení...Přenocování v Ho Či Minu.

Den 2
 • 07:00 AM

  HO CHI MINH - PROHLÍDKA MĚSTA (B) Snídaně v hotelu. Prohlídka města včetně Historického muzea, návštěvy konferenční haly Thong Nhat (bývalý Palác nezávislosti), trhu Ben Thanh. Fotografické zastávky u známých turistických míst, jako je radnice, Velké divadlo, katedrála Notre Dame a centrální pošta. Oběd a večeře na vlastní pěst a přenocování v Ho Či Minu.

Den 3
 • 08:00 AM

  HO CHI MINH - VIETNAM COUNTRY GOLF CLUB (B) BEZ PRŮVODCE Snídaně v hotelu. Večeře na vlastní pěst a přenocování v Ho Či Minu. Poznámka: Dopolední kolo golfu ve Vietnam Country Golf Clubu si zahrajete sami (bez poplatku).

Den 4
 • 07:00 AM

  HO CHI MINH - TUNELY CU CHI (B) Snídaně v hotelu. přejezd k návštěvě Cu Chi tunelů, které byly díky své strategické poloze důležitou základnou během americké války. Vietcong zde vybudoval 200 km dlouhou síť tunelů spojující velitelská stanoviště, nemocnice, kryty a továrny na zbraně. Tato úžasná síť, vyhloubená z tvrdého lateritu ručními nástroji bez použití cementu, nebyla nikdy objevena. Zpět k Ho Či Minovi. Volný čas na prohlídku řemeslných a lakýrnických dílen v Ho Či Minu. Oběd a večeře podle vlastního uvážení a přenocování v Ho Či Minu.

Den 5
 • 07:00 AM

  HO CHI MINH - VINH LONG - CAN THO (B) Snídaně v hotelu. Odjezd ze Saigonu do Vinh Longu. Cestou můžete navštívit zemědělské aktivity a seznámit se s říčním životem v deltě Mekongu. Oběd dle vlastního uvážení. Projížďka lodí na plovoucí trh Cai Be. Přejezd do Can Tho (40 km). Večeře podle vlastního uvážení. Přenocování v Can Tho.

Den 6
 • 07:00 AM

  CAN THO - HO CHI MINH (B) Vychutnejte si ranní projížďku lodí po řece Mekong k rušným plovoucím trhům Cai Rang plným kupujících a prodávajících, kteří se pohybují na lodích naložených zemědělskými produkty. Ochutnejte sezónní ovoce v zeleném sadu. Před cestou zpět do Saigonu si sami dopřejte oběd. Večeře podle vlastního uvážení a přenocování v Ho Či Minu.

Den 7
 • 07:00 AM

  HO CHI MINH - DALAT (B) Snídaně v hotelu. Ráno odjezd autokarem do Dalatu v centrální vysočině, prohlídka památek po cestě. Spousta plovoucích domů, pod nimiž rodiny chovají ryby, jsou na velmi malebných místech pro fotografování; tři impozantní vyhaslé sopky; lávové jeskyně s hladkými stěnami a chladivé vodopády. Podnikneme výlety do montagnardských vesnic, abychom poznali jejich odlišný životní styl etnických národů. Po příjezdu do Dalatu navštívíme jezera, železnici Cremaillere, květinové zahrady, krásné pagody a letní palác posledního vietnamského císaře Bao Daie. Oběd a večeře dle vlastního uvážení. Přenocování v hotelu v Dalatu.

Den 8
 • 07:00 AM

  GOLF V GOLFOVÉM KLUBU DALAT PALACE (B) BEZ PRŮVODCE Snídaně v hotelu. Poznámka: Zahrajte si sami kolo golfu v golfovém klubu Dalat Palace Golf Club (bez poplatku). Přenocování v hotelu v Dalatu.v

Den 9
 • 07:00 AM

  DALAT - NHA TRANG (B) Snídaně v hotelu. Ráno odjezd autokarem do krásného přímořského letoviska Nha Trang na středním vietnamském pobřeží. Projedeme vesnicí Chicken, kde žije extrémně chudá (ale navzdory velkému počtu turistů v okolí nejsou žádní žebráci) menšinová skupina Koho, která je velmi oblíbenou zastávkou cestovatelů; Phan Rang proslulý skupinou čamských věží ze 13. století známých jako Po Klong Garai; Cam Ranh, nádherný přírodní přístav v zátoce Cam Ranh, než dorazíme do Nha Trangu. Ubytujte se v hotelu a můžete si užívat krásné pláže. Oběd a večeře dle vlastního uvážení. Přenocování v hotelu v Nha Trangu.

Den 10
 • 07:00 AM

  VÝLET NA RYBÁŘSKÝ OSTROV MUN v Nha Trangu (B, L) Snídaně. Odjezd v 8.30 hod. z hotelu do přístavu Cau Da. Plavba na ostrovy Mun a Tam, kde se na ostrově Mun zastavíte na rybaření a šnorchlování. Návrat do restaurace Con se Tre na oběd s mořskými plody na ostrově Bamboo. Vychutnejte si ulovené ryby. Odpočinek a koupání podle vlastního uvážení. Cestou zpět na břeh krátká návštěva rybářské vesnice, kde uvidíte čerstvé krevety, zoo groupery, mořské kraby chované v plovoucích klecích. Transfer zpět do hotelu. Přenocování v Nha Trangu

Den 11
 • 07:00 AM

  NHA TRANG - D NANG - HOI AN (B) letecky Snídaně v hotelu. Ráno odlet do Da Nangu.Transfer do Hoi Anu. Večeře dle vlastního uvážení. Přenocování v hotelu v Hoi An

Den 12
 • 07:00 AM

  HOI AN - HUE (B) Po snídani přejezd do Danangu, kde vás přivítá náš průvodce, který vás provede městem včetně Muzea Čamů a Mramorové hory. Výhledy z vrcholu průsmyku Hai Van jsou vynikající - uvidíte pláž Lang Co, poté budete pokračovat v cestě do Hue. Oběd a večeře na vlastní pěst a přenocování v Hue.

Den 13
 • 07:00 AM

  PROHLÍDKA MĚSTA HUE (B) Po snídani se projedete lodí po řece Perfume a navštívíte pagodu Thien Mu, císařskou citadelu a trh Dong Ba, navštívíte hrobku Tu Duc... Oběd ve vlastní režii a poté využijte příležitosti k odpočinku a pokochejte se okolím města Hue. Večeře podle vlastního uvážení. Přenocování v Hue.

Den 14
 • 07:00 AM

  HUE-HANOJ - PROHLÍDKA MĚSTA (B) Snídaně v hotelu. Transfer na letiště k odletu do Ha Noi. Průvodce vás později vyzvedne, abyste navštívili hlavní pamětihodnosti Hanoje: Muzeum etnologie (největší a nejkrásnější v Hanoji); odtud návštěva Chrámu literatury - první vysoké školy a místa zasvěceného konfucianismu, jezera Hoan Kiem; chrámu Ngoc Son a procházka slavnými "36 ulicemi" starého města. Po večeři na vlastní pěst budete mít jedinečnou příležitost zhlédnout večerní představení vodních loutek. Večeře na vlastní pěst. Přenocování v Hanoji.

Den 15
 • 07:00 AM

  GOLF V GOLFOVÉM KLUBU KING'S ISLAND (B) BEZ PRŮVODCE Snídaně v hotelu. Poznámka: Zahrajte si sami kolo golfu v golfovém klubu King's Island Golf Club (bez poplatku). Večeře ve vlastní režii. Přenocování v Hanoji.

Den 16
 • 07:00 AM

  HA NOI - ODLET (B) BEZ PRŮVODCE Snídaně v hotelu. Transfer na letiště k odletu.

 • Super User

  13th říj, 2023
  5.0
Musíte být přihlášen pro zveřejnění zpětné vazby.

Information

BANKOVNÍ SPOJENÍ - CZ 
Raiffeisen Bank   
4816617001/5500
IBAN - CZ26 5500 0000 0048 1661 7001

Vietnam - Techcombank
Jméno účtu: CONG TY TNHH VIETNAM CK
Číslo účtu: 19198888
Swift code: VTCB VNVX

Contact Info

48 Giang Van Minh, P. An Phu, D.2, TP. Thu Duc, Ho Chi Minh City, Vietnam (+840) 799085660
Send an email to us.

TAX ID: 0317726182

 

Follow us on