Zájezdy do Vietnamu 2024 | VIETNAM CK

Nejlepší zájezdy do Vietnamu: Objevte kouzlo této země!

Vietnam

GOLF VE VIETNAMU - Golfová dovolená

 Viet Nam
 Booking Starts On: 01st Jan - 16th Jan
62,500 / Dospělý

Přehled

Jako specializovaná cestovní kancelář na individuální cesty do Vietnamu a milovníci golfu jsme pro vás připravili tento exkluzivní zážitek, který vám umožní poznat nejen krásy a kulturu této země, ale také si zahrát na některých z nejlepších golfových hřišť světa.
Golf ve Vietnamu

Golf ve Vietnamu
je zážitek, na který budete vzpomínat celý život. Od krátkých pobytů na mistrovských vietnamských golfových hřištích až po poznávání golfu, historie a kultury - Vietnam nyní nabízí vše.  Tato země, která je jednou z nejlepších golfových destinací na světě, je dynamická, bezpečná a cenově dostupná. Od vzrušujícího moderního Saigonu po tisícileté uličky Hanoje, od moře a písku v Danangu a Hoi Anu po čerstvý horský vzduch v Dalatu, výběr je nekonečný. Zkombinujte to s prvotřídním vietnamským golfem a ubytováním, které vyhovuje každému golfovému cestovateli, a máte základ pro dokonalou golfovou destinaci ve Vietnamu.
Golf ve Vietnamu
Přehledný itinerář najdete níže.
Pro více informací nás kontaktujte na info@vietnamck.cz nebo na telefonním čísle +84 799 085 660. Rádi vám poradíme a připravíme nabídku na míru. Těšíme se na spolupráci s vámi!
*Cena je stanovena pro minimální počet 8 cestujících.

5.0/5

(2 Reviews)

Přehled nabídky

DOSTUPNOST

Po celý rok.

DÉLKA POBYTU

14D/13N

MÍSTO VYZVEDNUTÍ

Vyzvednutí z letiště

JAZYK

English,

VYZVEDNUTÍ AUTEM

Dostupné

PRŮVODCE

Zahrnuto

Včetně

 • ZKUŠENÝ A KVALIFIKOVANÝ PRŮVODCE
 • SNÍDANĚ
 • PROHLÍDKA PAMÁTEK
 • UBYTOVÁNÍ V HOTELU

Nezahrnuje

 • MEZINÁRODNÍ A VNITROSTÁTNÍ LETY Z/DO VIETNAMU
 • VEČEŘE
 • POJIŠTĚNÍ
 • OSOBNÍ VÝDAJE

Itinerář

Den 1
 • 04:00 PM

  HO CHI MINH - PŘÍJEZD BEZ PRŮVODCE Přílet na letiště Tan Son Nhat (Saigon), setkání a transfer do hotelu. Večeře dle vlastního uvážení...Přenocování v Ho Či Minu.

Den 2
 • 07:00 AM

  HO CHI MINH - PROHLÍDKA MĚSTA (B) Snídaně v hotelu. Prohlídka města včetně Historického muzea, návštěvy konferenční haly Thong Nhat (bývalý Palác nezávislosti), trhu Ben Thanh. Fotografické zastávky u známých turistických míst, jako je radnice, Velké divadlo, katedrála Notre Dame a centrální pošta. Oběd a večeře na vlastní pěst a přenocování v Ho Či Minu.

Den 3
 • 08:00 AM

  HO CHI MINH - VIETNAM COUNTRY GOLF CLUB (B) BEZ PRŮVODCE Snídaně v hotelu. Večeře na vlastní pěst a přenocování v Ho Či Minu. Poznámka: Dopolední kolo golfu ve Vietnam Country Golf Clubu si zahrajete sami (bez poplatku).

Den 4
 • 07:00 AM

  HO CHI MINH - TUNELY CU CHI (B) Snídaně v hotelu. přejezd k návštěvě Cu Chi tunelů, které byly díky své strategické poloze důležitou základnou během americké války. Vietcong zde vybudoval 200 km dlouhou síť tunelů spojující velitelská stanoviště, nemocnice, kryty a továrny na zbraně. Tato úžasná síť, vyhloubená z tvrdého lateritu ručními nástroji bez použití cementu, nebyla nikdy objevena. Zpět k Ho Či Minovi. Volný čas na prohlídku řemeslných a lakýrnických dílen v Ho Či Minu. Oběd a večeře podle vlastního uvážení a přenocování v Ho Či Minu.

Den 5
 • 07:00 AM

  HO CHI MINH - VINH LONG - CAN THO (B) Snídaně v hotelu. Odjezd ze Saigonu do Vinh Longu. Cestou můžete navštívit zemědělské aktivity a seznámit se s říčním životem v deltě Mekongu. Oběd dle vlastního uvážení. Projížďka lodí na plovoucí trh Cai Be. Přejezd do Can Tho (40 km). Večeře podle vlastního uvážení. Přenocování v Can Tho.

Den 6
 • 07:00 AM

  CAN THO - HO CHI MINH (B) Vychutnejte si ranní projížďku lodí po řece Mekong k rušným plovoucím trhům Cai Rang plným kupujících a prodávajících, kteří se pohybují na lodích naložených zemědělskými produkty. Ochutnejte sezónní ovoce v zeleném sadu. Před cestou zpět do Saigonu si sami dopřejte oběd. Večeře podle vlastního uvážení a přenocování v Ho Či Minu.

Den 7
 • 07:00 AM

  HO CHI MINH - DALAT (B) Snídaně v hotelu. Ráno odjezd autokarem do Dalatu v centrální vysočině, prohlídka památek po cestě. Spousta plovoucích domů, pod nimiž rodiny chovají ryby, jsou na velmi malebných místech pro fotografování; tři impozantní vyhaslé sopky; lávové jeskyně s hladkými stěnami a chladivé vodopády. Podnikneme výlety do montagnardských vesnic, abychom poznali jejich odlišný životní styl etnických národů. Po příjezdu do Dalatu navštívíme jezera, železnici Cremaillere, květinové zahrady, krásné pagody a letní palác posledního vietnamského císaře Bao Daie. Oběd a večeře dle vlastního uvážení. Přenocování v hotelu v Dalatu.

Den 8
 • 07:00 AM

  GOLF V GOLFOVÉM KLUBU DALAT PALACE (B) BEZ PRŮVODCE Snídaně v hotelu. Poznámka: Zahrajte si sami kolo golfu v golfovém klubu Dalat Palace Golf Club (bez poplatku). Přenocování v hotelu v Dalatu.v

Den 9
 • 07:00 AM

  DALAT - NHA TRANG (B) Snídaně v hotelu. Ráno odjezd autokarem do krásného přímořského letoviska Nha Trang na středním vietnamském pobřeží. Projedeme vesnicí Chicken, kde žije extrémně chudá (ale navzdory velkému počtu turistů v okolí nejsou žádní žebráci) menšinová skupina Koho, která je velmi oblíbenou zastávkou cestovatelů; Phan Rang proslulý skupinou čamských věží ze 13. století známých jako Po Klong Garai; Cam Ranh, nádherný přírodní přístav v zátoce Cam Ranh, než dorazíme do Nha Trangu. Ubytujte se v hotelu a můžete si užívat krásné pláže. Oběd a večeře dle vlastního uvážení. Přenocování v hotelu v Nha Trangu.

Den 10
 • 07:00 AM

  VÝLET NA RYBÁŘSKÝ OSTROV MUN v Nha Trangu (B, L) Snídaně. Odjezd v 8.30 hod. z hotelu do přístavu Cau Da. Plavba na ostrovy Mun a Tam, kde se na ostrově Mun zastavíte na rybaření a šnorchlování. Návrat do restaurace Con se Tre na oběd s mořskými plody na ostrově Bamboo. Vychutnejte si ulovené ryby. Odpočinek a koupání podle vlastního uvážení. Cestou zpět na břeh krátká návštěva rybářské vesnice, kde uvidíte čerstvé krevety, zoo groupery, mořské kraby chované v plovoucích klecích. Transfer zpět do hotelu. Přenocování v Nha Trangu

Den 11
 • 07:00 AM

  NHA TRANG - D NANG - HOI AN (B) letecky Snídaně v hotelu. Ráno odlet do Da Nangu.Transfer do Hoi Anu. Večeře dle vlastního uvážení. Přenocování v hotelu v Hoi An

Den 12
 • 07:00 AM

  HOI AN - HUE (B) Po snídani přejezd do Danangu, kde vás přivítá náš průvodce, který vás provede městem včetně Muzea Čamů a Mramorové hory. Výhledy z vrcholu průsmyku Hai Van jsou vynikající - uvidíte pláž Lang Co, poté budete pokračovat v cestě do Hue. Oběd a večeře na vlastní pěst a přenocování v Hue.

Den 13
 • 07:00 AM

  PROHLÍDKA MĚSTA HUE (B) Po snídani se projedete lodí po řece Perfume a navštívíte pagodu Thien Mu, císařskou citadelu a trh Dong Ba, navštívíte hrobku Tu Duc... Oběd ve vlastní režii a poté využijte příležitosti k odpočinku a pokochejte se okolím města Hue. Večeře podle vlastního uvážení. Přenocování v Hue.

Den 14
 • 07:00 AM

  HUE-HANOJ - PROHLÍDKA MĚSTA (B) Snídaně v hotelu. Transfer na letiště k odletu do Ha Noi. Průvodce vás později vyzvedne, abyste navštívili hlavní pamětihodnosti Hanoje: Muzeum etnologie (největší a nejkrásnější v Hanoji); odtud návštěva Chrámu literatury - první vysoké školy a místa zasvěceného konfucianismu, jezera Hoan Kiem; chrámu Ngoc Son a procházka slavnými "36 ulicemi" starého města. Po večeři na vlastní pěst budete mít jedinečnou příležitost zhlédnout večerní představení vodních loutek. Večeře na vlastní pěst. Přenocování v Hanoji.

Den 15
 • 07:00 AM

  GOLF V GOLFOVÉM KLUBU KING'S ISLAND (B) BEZ PRŮVODCE Snídaně v hotelu. Poznámka: Zahrajte si sami kolo golfu v golfovém klubu King's Island Golf Club (bez poplatku). Večeře ve vlastní režii. Přenocování v Hanoji.

Den 16
 • 07:00 AM

  HA NOI - ODLET (B) BEZ PRŮVODCE Snídaně v hotelu. Transfer na letiště k odletu.

 • Pavel

  4th led, 2024

  Jako nadšený golfista jsem si vybral poznávací zájezd GOLF VE VIETNAMU s cestovní kanceláří VIETNAMCK a byl jsem naprosto spokojený. Cestovní kancelář mi nabídla skvělý program, který kombinoval hraní na nádherných golfových hřištích s prohlídkou zajímavých míst ve Vietnamu. Hrál jsem na golfových hřištích v Hanoji, Ha Longu, Danangu a Saigonu, které byly výborně udržované, náročné a obklopené krásnou přírodou. Navštívil jsem také historické a kulturní památky, jako je Chrám literatury, Citadela Hue, Staré město Hoi An nebo Tunely Cu Chi. Cestovní kancelář mi zajistila pohodlné ubytování, chutné stravování a bezpečnou dopravu. Měl jsem také profesionálního a sympatického českého průvodce, který mi poskytoval užitečné informace, tipy a radu. Cestovní kancelář VIETNAMCK mi splnila všechna očekávání a předčila je. Doporučuji tento zájezd všem, kteří milují golf a chtějí poznat krásy a bohatství Vietnamu.

  5.0
 • Super User

  13th říj, 2023
  5.0

Information

BANKOVNÍ SPOJENÍ

Techcombank
Jméno účtu: CONG TY TNHH VIETNAM CK
Číslo účtu: 19198888
Swift code: VTCB VNVX

Contact Info

VIETNAM CK
48 Giang Van Minh, P. An Phu, D.2, TP. Thu Duc, Ho Chi Minh City, Vietnam (+840) 799085660
Send an email to us.

TAX ID: 0317726182

Follow us on