Zájezdy do Vietnamu 2024 | VIETNAM CK

Nejlepší zájezdy do Vietnamu: Objevte kouzlo této země!

Vietnam a Kambodža

VELKÁ POZNÁVACÍ CESTA - VIETNAM A KAMBODŽA

 Ho Chi Minh, Viet Nam
 Booking Starts On: 01st Aug - 01st Jan
50,500
47,300 / Dospělý

Přehled

Indočína je opojnou směsicí neuvěřitelných chrámů, starobylých ruin, krásné přírody a živých měst. Nemluvě o fascinujících kulturách a jednom z nejlepších jídel na světě. Toto 19denní dobrodružství vás provede Vietnamem a Kambodžou umožní vám prozkoumat jeho ikonické památky i skrytá zákoutí.

poznávací cesta vietnam a kambodža

Vaše objevování začíná v Hanoji, kde budete toto fascinující město objevovat na kole a proplétat se uličkami staré čtvrti. Vydáte se také k nádherné pagodě Tay Phuong. Poté strávíte noc na luxusní džunce, která se plaví smaragdovými vodami zátoky Lan Ha, a pak se přesunete do okouzlujícího města Hoi An. Zde objevíte nádhernou architekturu a rušné trhy a vydáte se na cyklistický výlet na venkov, abyste poznali život na vietnamském venkově.

Dále na jih se nachází pulzující město Ho Či Min. Během prohlídky s průvodcem se seznámíte s jeho fascinující historií. Přesuneme se do města Phnom Penh. Jeho minulost je těžká ale nelze na ni zapomenout, a návštěva Muzea genocidy Tuol Sleng a Vražedných polí je neskutečným zážitkem.

Poznávací cesta VIETNAM A KAMBODŽA

Poté se vydejte k velkolepým chrámům Angkor Wat, které jsou tak působivé, jak očekáváte. Vychutnejte si návštěvu při východu a západu slunce a prozkoumejte i některé méně známé chrámy. Nádhernou cestu po Indočíně zakončíme ve městě Sihanoukville na jihu Kambodži a jejich písčitými plážemi.

Cena zájezdu je orientační a může se lišit podle termínu, počtu účastníků, typu ubytování a dalších faktorů. Pro získání přesné nabídky nás kontaktujte na našem emailu nebo telefonu.

Přehledný itinerář najdete níže.
Pro více informací nás kontaktujte na info@vietnamck.cz nebo na telefonním čísle +84799085660. Rádi vám poradíme a připravíme nabídku na míru. Těšíme se na spolupráci s vámi!

5.0/5

(2 Reviews)

Přehled nabídky

Dostupnost

Celý rok

Počet dnů

19D / 18N

Vyzvednutí

Vyzvednutí na letišti

Jazyk

English, Czech

Osobní vyzvednutí

Ano

Průvodce

V ceně

Včetně

 • ZKUŠENÝ A KVALIFIKOVANÝ PRŮVODCE
 • SNÍDANĚ - POKUD NENI UVEDENO JINAK
 • PROHLÍDKA PAMÁTEK
 • UBYTOVÁNÍ V HOTELU
 • VŠECHNY VSTUPNÍ POPLATKY A POVOLENÍ
 • VŠECHNA JÍDLA JAK JE UVEDENO V ITINERÁŘI. (S: SNÍDANĚ; O: OBĚD: 5 OBĚDŮ)
 • Plavba lodí po zátoce Ha Long, řeka parfémů, delta Mekongu, jezero Tonle Sap

Nezahrnuje

 • MEZINÁRODNÍ A VNITROSTÁTNÍ LETY Z/DO VIETNAMU A KAMBODŽE
 • VEČEŘE - POKUD NENI UVEDENO JINAK
 • POJIŠTĚNÍ
 • OSOBNÍ VÝDAJE
 • VNITROSTÁTNÍ LET: (HA NOI - HUE; DA NANG - HCM: 150USD/OSOBA)
 • LETENKA: HO Či Minovo - SIEM REAP ( OD VIETNAM AIRLINE ) : 178 USD / OSOBA
 • LETENKA: PHNOM PENH - HANOI ( VIETNAM AIRLINE ) : 225 USD / OSOBA

Itinerář

Den 1
 • 04:00 PM

  Přílet do Hanoje Průvodce od VIETNAM CK vás přivítá a odveze do vašeho hotelu ve městě. Večeře je na vás. Přenocování v Hanoji

Den 2
 • 08:00 AM

  Hanoj - prohlídka 1000 let starého hlavního města (S) Po snídani. Objevte historii a kulturu Hanoje a poznejte další kulturní šoky. Tento výlet vede do: Ho Či Minův komplex včetně mauzolea , One pillar Pagoda , chrám literatury, muzeum etnologie, Tran Quoc Pagoda a západní jezero. Pak se vydáme zpět do staré čtvrti pro některé další průzkum. Vodní loutkové představení 16.00 hodin. Oběd a večeře dle vlastního uvážení. Noční vlak v 9.30 do Lao Cai.

Den 3
 • 07:00 AM

  Lao Cai - Sapa Discovery (S.O) Vyzvednutí na vlakovém nádraží v Lao Cai a přejezd soukromým vozem do Sapy. Příjezd do Sapy kolem 7.30 hod., ubytování a snídaně v místní restauraci, průvodce vás zavede do vesnice Lao Chai a vesnice Ta Van Dzayů a Giang Ta Chai lidí Xa Pho. Po cestě si dáte piknikový oběd. Návrat do hotelu. ( Průvodce vám vysvětlí další podrobnosti o každodenních zvycích, pohřebních nebo svatebních obřadech ). Večer máte volno k návštěvě města Sapa a denního trhu asi deseti etnických menšin. Zvláště si užijete trh lásky před starým kostelem v sobotu večer, večeře podle vlastního uvážení. Přenocování v Sa Pa

Den 4
 • 07:00 AM

  Sapa - trh Bac Ha - Lao Cai - Ha Noi (S.O) Po snídani a rozloučení se Sapou vás vyzvedne soukromé auto a odveze vás téměř tři hodiny na trh Bac Ha - nejbarevnější a největší trh etnických menšin v odlehlé a hornaté oblasti. Turisté zde mají jedinečnou příležitost promluvit si a vyměnit si kulturu , řemesla ... s lidmi z kmene Flower H'Mong . Po obědě s tradičním jídlem místních lidí vás průvodce zavede na starý hrad krále H'Mongů a do vesnice Pho Květinových H'mongů. Poté se vrátíte na vlakové nádraží v Lao Cai, pokud vám to čas dovolí, můžete se pokochat čínským trhem a hraniční bránou, než nasednete na noční vlak zpět do Hanoje. Večeře podle vlastního uvážení

Den 5
 • 07:00 AM

  Hanoj - Halong - Cat Ba ( S,O) Po snídani v restauraci . 3 hodiny jízdy do města Halong . Po příjezdu si vychutnáte oběd z mořských plodů na palubě lodi, výlet lodí do Cat Ba, cestou navštívíte jeskyně THIEN CUNG a DAU GO. Zastávka na moři na koupání. Ubytování v letovisku. Volný čas na procházku po městě Cat Ba a večeři podle vlastního uvážení. Přenocování v Cat Ba

Den 6
 • 07:00 AM

  Cat Ba - národní park ( Půldenní prohlídka národního parku Cat Ba ) ( S ) Po snídani . Průvodce vás zavede do Národního parku Cat Ba - uvidíte asi 32 druhů savců a asi 2000 druhů rostlin a mnoho druhů ptáků. Krátký trek lesem a výstup na horu Ngu Lam, odkud uvidíte celou krajinu ostrova Cat Ba a pláže. Poté máte volno na koupání a poznávání. Oběd a večeře podle vlastního uvážení. nocleh na Cat Ba

Den 7
 • 07:00 AM

  Cat Ba - Hai Phong - Hanoj (S) Po snídani. Než se nalodíte na hodinový trajekt zpět do největšího vietnamského námořního přístavu Hai Phong, můžete se vykoupat v Cat Ba. Po příjezdu do Hai Phongu přesedneme do čekajícího vozidla a vydáme se na dvouhodinovou cestu zpět do Hanoje. Oběd a večeře podle vlastního uvážení. Přenocování v Hanoji

Den 8
 • 07:00 AM

  Prohlídka města Hanoj - Hue ( S ) Snídaně. Ráno transfer na letiště Noi Bai k vnitrostátnímu letu do Phu Bai. Brzy ráno se projedete lodí po řece Perfume a navštívíte pagodu Thien Mu a královskou hrobku krále Minh Mang. Oběd a večeře podle vlastního uvážení. Přenocování v Hue.

Den 9
 • 07:00 AM

  Hue - Da Nang - Hoi An (S) Snídaně . Odpoledne návštěva císařské citadely - světového kulturního dědictví. Přejezd do Da Nang Vanem (výhled z vrcholu průsmyku Hai Van je vynikající - uvidíte pláž Lang Co a lagunu daleko pod sebou a Da Nang rozprostírající se před vámi na jihu). Před odjezdem do Hoi Anu si krátce prohlédnete pozoruhodné hinduistické sochy v muzeu Cham. Oběd a večeře podle vlastního uvážení a přenocování v Hoi An.

Den 10
 • 07:00 AM

  Město Hoi An - koupání na pláži Cua Dai (S) Po snídani . Procházka s průvodcem po okolí Hoi Anu: starý dům Tan Ky, krytý most, sněmovní hala Phuc Kien... Odpoledne máte volno na koupání a prohlídku pláže Cua Dai v Hoi Anu. Oběd a večeře podle vlastního uvážení. Přenocování v Hoi An.

Den 11
 • 07:00 AM

  Hoi An - Da Nang - Saigon (S) Snídaně v hotelu. Ráno transfer na letiště k vnitrostátnímu letu do Saigonu. Přivítání na letišti po příletu do Saigonu a transfer do hotelu k ubytování Prohlídka města včetně historického muzea, pagody Vinh Nghiem, trhu Ben Thanh. Fotozastávky u známých turistických památek, jako je radnice, Velké divadlo, katedrála Notre Dame a centrální pošta. odpoledne půldenní prohlídka města s návštěvou Síně válečných pozůstatků a rušné čínské čtvrti s chrámem Thien Hau Oběd a večeře dle vlastního výběru. Přenocování v Saigonu.

Den 12
 • 07:00 AM

  Saigon - My Tho - Saigon (S,O) Snídaně v hotelu. Vyzvednutí v hotelu. Přejezd do My Tho a návštěva pagody Vinh Trang. My Tho je prosperující město se 170 000 obyvateli v deltě Mekongu. Je známé svými rozsáhlými ovocnými sady a obrovskými rýžovými poli. Oběd v místní restauraci. Projížďka lodí po řece Mekong a návštěva ovocného sadu na ostrově, po cestě oběd a návštěva hadí farmy. večeře podle vlastního výběru a nocleh v Saigonu.

Den 13
 • 07:00 AM

  Sai gon - Siem Riep (S) Snídaně v hotelu. Ráno transfer na letiště Tan Son Nhat k vnitrostátnímu letu do Siem Riep. Po příletu na letiště v Siem Riep setkání a transfer do hotelu k ubytování. Toto klidné město je naší základnou pro prohlídku světoznámých chrámů starověkého města Angkor, které bylo v letech 802 n. l. až 1350 n. l. hlavním městem mocné khmerské říše. Po opuštění města Siem Reap se vydáme na krátkou cestu do archeologické oblasti a strávíme čas prohlídkou nejpozoruhodnějších staveb. Jsou jimi Jižní brána Angkor Thom, která je proslulá řadou kolosálních lidských tváří vytesaných do kamene. Působivý chrám Bayon, Královská ohrada, Phimeanakas, Sloní terasa, Terasa malomocného králeOdpoledne budeme pokračovat k architektonickému skvostu Angkor Wat. Projdeme se po této mohutné památce, prohlédneme si množství galerií se sloupy, knihovny, pavilony, nádvoří a jezírka plná vody odrážející se ve věži chrámu. Náš vzrušující den zakončíme procházkou na kopec Phnom Bakheng, kde budeme obdivovat nádherný západ slunce nad těmito pískovcovými památkami. Oběd a večeře podle vlastního uvážení. Noc v Siem Riepu

Den 14
 • 07:00 AM

  Prohlídka Siem Riep (S) Dnes budeme pokračovat v prohlídce podivuhodného komplexu Angkor s chrámem Ta Prohm, který je pokrytý džunglí. Obrovské fíkovníky a gigantické popínavé rostliny, které se objímají v kamenných základech této stavby, vytvářejí dojem, že lidský výtvor je znovu získáván mocnými silami přírody. Navštívíme toto mistrovské dílo a několik okolních chrámů včetně Banteay Kdei, Sra Srong, Ta Keo, Thommanon a Chau Say Tevado. Podle rozdělení archeologů patří téměř k malému okruhu. Po opuštění této oblasti uvidíme různé slavné chrámy velkého okruhu, jako jsou chrámy Preah Khan, Kravan, Neak Pean, Krol Ko, Ta Som, East Mebon a Pre Rup. Oběd a večeře dle vlastního výběru. Přenocování v Siem Riep.

Den 15
 • 07:00 AM

  Siem Riep - Phnompenh (S) Ranní přejezd ze Siem Reap do Phnom Penhu soukromým vozidlem. Hlavní město Phnom Penh bylo kdysi považováno za nejkrásnější město Indočíny. Navzdory své nedávné pohnuté historii si stále zachovává značné kouzlo. Odpoledne navštívíme Národní muzeum, které bylo postaveno v roce 1917 a navrženo v khmerském stylu slavným francouzským architektem Georgesem Groslierem & Ecole Des Arts. Muzeum má dobrou sbírku khmerských soch z období před Angkorem (4. století) až po období po Angkoru (14. století). Poté navštivte Královský palác, postavený králem Norodomem v roce 1866 na místě starého města, Stříbrnou pagodu, která se nachází v areálu Královského paláce a je tak pojmenována kvůli své podlaze, která je tvořena 5000 stříbrnými dlaždicemi. Pokračujte k Wat Phnom (přestavěnému v letech 1434, 1806, 1894 a 1926), malému kopci korunovanému aktivním Wat (pagodou), který označuje legendární místo založení Phnompenhu. Oběd a večeře podle vlastního uvážení . Přenocování v hotelu.

Den 16
 • 07:00 AM

  Phnompenh - Sihanoukville (S) Ranní přejezd z Phnompenhu do Sihanoukville. Odpoledne se ubytujte v hotelu v Sihanoukville. Užijte si koupání a opalování na krásné kambodžské pláži. Oběd a večeře dle vlastního uvážení. Přenocování v hotelu

Den 17
 • 07:00 AM

  Národní park Riem (S/O) Ráno budete vyzvednuti v hotelu autem a převezeni do národního parku Riem. Poté se vydáte na výlet lodí mangrovovým kanálem a na trekking lodí uvnitř mangrovového lesa u malého jezera, abyste viděli život v parku. Vychutnejte si výlet lodí a pěší túru z rybářské vesnice horským kanálem na přírodní pláž nebo trekking lodí uvnitř malého jezera, když voda stoupne. Na místě se bude podávat oběd na grilu. Návrat do města v pozdějších odpoledních hodinách. Večeře podle vlastního uvážení Přenocování v hotelu.

Den 18
 • 07:00 AM

  Sihanoukville (S) Celý den strávíte koupáním a opalováním na pláži. Oběd a večeře podle vlastního uvážení. Přenocování v hotelu.

Den 19
 • 07:00 AM

  Sihanoukville - Phnompenh - odjezd (S) Transfer zpět do Phnompenhu, odjezd na letiště k odletu do další destinace.

 • Zdenek

  3rd led, 2024

  Jako milovník Asie jsem si vybral poznávací zájezd do Vietnamu a Kambodže s cestovní kanceláří VIETNAMCK a musím říct, že jsem byl nadšený. Cestovní kancelář mi nabídla skvělý program, který zahrnoval nejkrásnější a nejzajímavější místa obou zemí. Viděl jsem úchvatnou zátoku Ha Long, kde jsem se plavil na lodi a obdivoval krajinu plnou vápencových skal. Navštívil jsem starobylé město Hoi An, kde jsem si prohlédl historické památky a ochutnal místní speciality. Procestoval jsem deltu Mekongu, kde jsem poznal život místních obyvatel a jejich tradiční trhy. Zúčastnil jsem se prohlídky Saigonu, kde jsem se dozvěděl o historii a kultuře Vietnamu. Přeletěl jsem do Kambodže, kde jsem navštívil impozantní chrámový komplex Angkor Wat, který je jedním z divů světa. Obdivoval jsem architekturu, umění a náboženství starověké civilizace. Cestovní kancelář mi zajistila výborné ubytování, stravování a dopravu. Všude jsem byl vítán s úsměvem a pohostinností. Měl jsem také špičkového českého průvodce, který mi poskytoval zajímavé informace, tipy a radu. Byl velmi profesionální, milý a ochotný. Cestovní kancelář VIETNAMCK mi splnila všechna očekávání a předčila je. Doporučuji tento zájezd všem, kteří chtějí poznat krásy a bohatství Vietnamu a Kambodže. Byla to cesta plná zážitků, které si budu pamatovat celý život.

  5.0
 • Super User

  13th říj, 2023
  5.0

Information

BANKOVNÍ SPOJENÍ

Techcombank
Jméno účtu: CONG TY TNHH VIETNAM CK
Číslo účtu: 19198888
Swift code: VTCB VNVX

Contact Info

VIETNAM CK
48 Giang Van Minh, P. An Phu, D.2, TP. Thu Duc, Ho Chi Minh City, Vietnam (+840) 799085660
Send an email to us.

TAX ID: 0317726182

Follow us on