Zájezdy do Vietnamu 2024 | VIETNAM CK

Nejlepší zájezdy do Vietnamu: Objevte kouzlo této země!

Kambodža

Poznávací zájezd - Vietnam a Kambodža

 Viet Nam
 Booking Starts On: 01st Oct - 01st Jan
35,500 / Dospělý

Přehled

Představujeme vám fascinující poznávací zájezd do Vietnamu a Kambodže, který vás zavede do srdce Indočíny. Během tohoto zájezdu prozkoumáte historické památky, nádhernou přírodu a poznáte místní kulturu a tradice.

Poznávací zájezd - Vietnam a Kambodža

Vietnam vás okouzlí svým dynamickým Hanojem, malebnou zátokou Ha Long a historickým Hue. Navštívíte živý Saigon a prožijete dobrodružství v delte Mekongu.

Kambodža vás přivítá tajemnými chrámy Angkor Wat a rozmanitým Phnom Penhem. Objevte starobylé ruiny, ochutnejte exotickou kuchyni a užijte si pohostinnost místních obyvatel.

Tento poznávací zájezd do Vietnamu a Kambodže je ideální pro milovníky historie, přírody a kultury, kteří chtějí zažít nezapomenutelné chvíle v jednom z nejkrásnějších koutů světa. Připojte se k nám a nechte se unést kouzlem Vietnamu a Kambodže.

Poznávací zájezd - Vietnam a Kambodža

Přehledný itinerář najdete níže.
Pro více informací nás kontaktujte na info@vietnamck.cz nebo na telefonním čísle +84799085660. Rádi vám poradíme a připravíme nabídku na míru. Těšíme se na spolupráci s vámi!
*Cena je stanovena pro minimální počet 4 cestujících. Nabízíme možnost ubytování v 5* hotelech během celého zájezdu za příplatek.

0.0/5

(0 Review)

Přehled nabídky

Dostupnost

Celý rok

Počet dnů

11D / 10N

Vyzvednutí

Vyzvednutí na letišti

Jazyk

Angličtina, Čeština

Osobní vyzvednutí

Ano

Průvodce

V ceně

Včetně

 • ZKUŠENÝ A KVALIFIKOVANÝ PRŮVODCE
 • SNÍDANĚ - POKUD NENI UVEDENO JINAK
 • PROHLÍDKA PAMÁTEK
 • UBYTOVÁNÍ V HOTELU

Nezahrnuje

 • LETENKY DO/Z VIETNAMU A KAMBODŽI
 • OBĚDY/VEČEŘE - POKUD NENI UVEDENO JINAK
 • POJIŠTĚNÍ
 • OSOBNÍ VÝDAJE

Itinerář

Den 1
 • 10:00 AM

  Přílet z Evropy do města Ha noi. Naší poznávací cestu začneme právě zde, kde se seznámíme s Vietnamskou kulturou a obyvateli hlavního města Vietnamu. Navštívíme tzv. chrám literatury, muzeum minorit. Po procházce malebnou starou čtvrtí Ha noi se vrátíme na hotel.

Den 2
 • 08:00 AM

  Po snídani na hotelu se přesuneme na prohlídku komplexu Ho Chi Minh, kde navštívíme Ho Chi Minovo Mauzoleum místo odpočinku vietnamského velkého 'otce' také přezdívaného Strýček Ho. Dále následuje prohlídka Ho Chi Minova domu a jeho muzea. A o kousek dál krásná jednopilířová pagoda. Před následujícím cca tříhodinovém přejezdu do Ha long City si uděláme pauzu na oběd. Nocleh v Ha long City.

Den 3
 • 08:00 AM

  Dnes nás čeká překrásná čtyřhodinová plavba po zátoce Ha Long Bay, která je zapsána ve světovém dědictví UNESCO a je známá také pod názvem Dračí zátoka. Je známá svými vápencovými útvary, které se jen tak tyčí z moře jako samostatné monumenty. Oběd je servírován přímo na palubě lodi a je to nezapomenutelný zážitek. Po následném doplutí do přístavu se přesuneme do Ha noi a při cestě navštívíme keramické dílny.

Den 4
 • 07:00 AM

  Po snídani na hotelu se přesuneme na letiště odkud přeletíme do města známého jako Saigon (starý název používaný do roku 1975) . Hned po příletu se vydáme na prohlídku města. Navštívíme historické muzeum, palác nezávislosti, tržiště Ben Thanh. Určitě se nezapomeneme zastavit na atraktivních místech jako je Notre dame, katedrála a budova hlavní pošty. Návrat na hotel.

Den 5
 • 07:00 AM

  Snídaně v hotelu a zhruba hodinový přejezd do Cu Chi tunelů, které tvořily významnou úlohu za doby vietnamské války. Tyto tunely byli vybudované velice primitivním způsobem a měřili až 200km. Uvnitř se nacházely muniční sklady, nemocnice, výrobny atd. Zůstane nám ještě čas se naobědvat v místní restauraci a následuje návrat do Saigonu. Odpoledne volný program na prohlídku města.

Den 6
 • 07:00 AM

  Snídaně v hotelu a přejezd do města My Tho, které je zároveň i provinčním hlavním městem a přístavem na řece Mekong. Cesta nám zabere cca dvě hodiny jízdy ze Saigonu. Nalodíme se na připravenou loď a odplujeme navštívit ostrůvky v deltě Mekongu. Zde budeme mít jedinečnou možnost ochutnat různé tropické ovoce a nebo Med od místních farmářů. Po obědě se ještě projedeme deltou Mekongu a budeme moci pozorovat zdejší farmářský život. Následný návrat do Saigonu, kde bude chvíle na poslední nákupy.

Den 7
 • 07:00 AM

  Po snídani bude odjezd na mezinárodní letiště v Saigonu a odlet do města Siam Reap v Kambodži. V Siam Reap na nás již bude čekat autobus a pojedeme se ubytovat na Hotel. Prohlídku začneme návštěvou jižní brány Angkor Thom, slavným Bazone, Baphoun a terasy malomocného krále. A jako perlička na dortu nám samozřejmě nesmí uniknout jeden z největších divů světa chrám Angkor Wat, který je symbol, srdce a duše Kambodži. Na večer se podíváme na krásné vystoupení Khmer Apsara.

Den 8
 • 07:00 AM

  Po snídani se přesuneme z Hotelu zpět do komplexu Angkor Wat na prohlidku chrámů, jako je známý chrám Ta Prohm, který je celý obrostlý kořeny tropické vegetace. Dále navštívíme i Krovan, Královské koupele Srah Srang a chrámy Banteay Kdei.

Den 9
 • 07:00 AM

  Po snídani se vydáme na prohlídku plovoucí vesnice Chong Kneas, která se nachází asi 10 km jižně od města Siam Reap. Nemine nás i krásná plavba na jezeře Tonle Sap, které patří k jednomu z největších v Asii.

Den 11
 • 07:00 AM

  Přejezd na letiště a návrat do Evropy.

Information

BANKOVNÍ SPOJENÍ

Techcombank
Jméno účtu: CONG TY TNHH VIETNAM CK
Číslo účtu: 19198888
Swift code: VTCB VNVX

Contact Info

VIETNAM CK
48 Giang Van Minh, P. An Phu, D.2, TP. Thu Duc, Ho Chi Minh City, Vietnam (+840) 799085660
Send an email to us.

TAX ID: 0317726182

Follow us on