Poslední přidané články

Blog o Cestování Do Vietnamu

E-VIZA DO LAOSU ONLINE JIŽ V ČERVNU 2019

E-VIZA DO LAOSU ONLINE. Ministerstvo zahraničních věcí plánuje v červnu zahájit službu elektronického víza (E-vízum), která umožní zahraničním návštěvníkům požádat o víza online od června 2019.
Všichni mezinárodní návštěvníci Laosu budou moci požádat o on-line vízum s jedním vstupem s plánovaným maximálním pobytem 30 dnů. V pátek to řekl Vientiane Times vyšší úředník pověřený konzulárním oddělením ministerstva.
VIZA DO LAOSU
E-VIZA DO LAOSU
Ti, kteří doufají, že navštíví Laos na víza pro více vstupů nebo kteří plánují zůstat déle než 30 dnů, musí požádat o vízum na vstup na velvyslanectví nebo konzulátu Laoské republiky v zahraničí. (MZV)
Vláda dala zelenou, což umožnilo ministerstvu zahájit službu elektronického víza.
Konzulární oddělení pod ministerstvem ve spolupráci s příslušnými sektory urychluje přípravy na zahájení.
Tento krok, který je v souladu s politikou vlády modernizovat a zrychlovat veřejné služby má za cíl usnadnit a přilákat více zahraničních návštěvníků do Laosu. Přípravy na zavedení služby elektronického o víza již delší dobu probíhají.
Soun Manivong řekl v rozhovoru pro Vientiane Times, generální ředitel oddělení marketingu cestovního ruchu, ministerstva pro informační kulturu a cestovní ruch, uvítal režim elektronického víza.
Jakmile bude služba elektronického víza online, ředitel uvedl, že to bude výhodnější když zahraniční turisté požádají o vízum pro vstup na oficialních stránkách.
Ačkoli (visas on arrival) víza při příjezdu byla možna získat při příjezdu již dříve a veliké množství turistů je využila, tak ti kteří ještě nikdy nebyli v Laosu, si nebyli jisti zda jsou dostupná na všech hraničních přechodech a bez dalších poplatků, řekl pan Soun.
Ti, kteří se ucházejí o vízum pro vstup do Laosu před svým odjezdem ze své domovské země, se potýkají zejména s obtížemi, že nemají ve své domovské zemi k dispozici velvyslanectví nebo konzuláty Laosu. V takových případech musí zahraniční žadatelé požádat o vízum ke vstupu na velvyslanectví Laosu se sídlem v sousedních zemích, což je časově náročné a s dodatečnými náklady.
Vláda doufá, že zavedení systému elektronického víza bude důležitým faktorem pro přilákání více zahraničních turistů a rozvoj odvětví cestovního ruchu - vládního prioritního sektoru, který bude řídit hospodářský růst.
Laoské úřady se snaží tímto krokemaby přilákat více turistů ze zahraničí. Přičemž země trpí v posledních letech poklesem počtu zahraničních návštěvníků z mnoha zemí.
Aktualizace dne: 10. 7.2019
VIENTIANE, 9. července (Xinhua) - Laoské elektronické vízum (E-vízum), systém který umožňuje cizincům žádat o víza on-line před příjezdem do země. Byl zahájen v úterý v hlavním městě Laosu Vientiane. Slavnostní zahájení proběhlo za přítomnosti laoského místopředsedy vlády Sonexay Siphandone, laoského ministra zahraničních věcí Saleumxay Kommasith, diplomatického sboru a zástupců mezinárodních organizací se sídlem v hlavním městě Vientiane. Cílem je vytvořit příznivé podmínky pro spolupráci a výměnu lidí mezi Laosem a dalšími zeměmi a zvýšit příliv zahraničních návštěvníků do země. V počáteční fázi projektu bude služba E-vízum k dispozici ve dvou mezinárodních přechodech na oficiálních stránkách: https://laoevisa.gov.la, řekl Saleumxay.
 
Pro více informací sledujte naší Facebook stránku 

Information

BANKOVNÍ SPOJENÍ

Techcombank
Jméno účtu: CONG TY TNHH VIETNAM CK
Číslo účtu: 19198888
Swift code: VTCB VNVX

Contact Info

48 Giang Van Minh, P. An Phu, D.2, TP. Thu Duc, Ho Chi Minh City, Vietnam (+840) 799085660
Send an email to us.

TAX ID: 0317726182

 

Follow us on