Poslední přidané články

Informace o Cestování Do Vietnamu

Nové rodinné zájezdy do Indočíny: Vytvořeno pro děti a dospívající

Rodinné cesty po Kambodži, Laosu a Vietnamu.

Cestovní kancelář VIETNAM CK nedávno zahájila tři vzrušující rodinné cesty po různých zemích, které představují to nejlepší z regionu a potěší děti i dospělé.

Oblast Indočíny, která zahrnuje Kambodžu, Laos a Vietnam, je v posledních letech stále populárnější a spolu s ní roste i zájem o rodinné cestování.
 
Vietnam CK v průběhu let navrhla a realizovala nespočet rodinných a vícegeneračních zájezdů, a proto využila své zkušenosti a znalost místních destinací a vytvořila tři nové programy, které představují dokonalou rovnováhu mezi kulturou, zábavou, dobrodružstvím a odpočinkem pro rodiny.
 
Kromě využití hotelů vhodných pro rodiny s dětmi a promyšlených cestovních plánů zahrnují tyto programy speciální zážitky přizpůsobené mladším cestovatelům. Praktické kulturní vzdělávací aktivity, velká dobrodružství, setkání s místními obyvateli a další aktivity oživují destinace a podporují vztah k zemi a jejím obyvatelům způsobem, který je poučný a zároveň vzrušující.
Rodinné zájezdy do Indočíny (Vietnam, Kambodža, Laos)

Čtěte dále a dozvíte se více o těchto rodinných cestách a „neskutečných“ momentech, které jistě potěší děti i dospělé.

Rodinné zájezdy do Indočíny (Vietnam, Kambodža, Laos)

Objevování Indočíny: Odhalení Asie pro dospívající

Tento dvoutýdenní výlet se věnuje třem zemím Indočíny a tomu, co je činí tak jedinečnými a odlišnými. Začneme ve Vietnamu, kde rodiny prozkoumají rušné hlavní město Hanoj a poté se vydají na noční plavbu do zátoky Lan Ha, která je klidnějším sousedem zátoky Halong.
 
Cesta pokračuje do Siem Reapu v Kambodži, kde stráví čtyři noci v chrámech, za kulturou a dobrodružstvím, a poté zamíří do Luang Prabang v Laosu. Po prohlídce proslulého památkového města cesta končí dvěma dny úžasného dobrodružství v národním parku Nam Kat Yorla Paa.
 
Nejdůležitější akce pro dospívající: Zkoumání Hanoje na skútru Vespa, jízda na kajaku v zátoce Halong, jízda na ziplinu u Angkor Watu, výuka khmerské kuchyně, projížďka na kole památkovým městem Luang Prabang, plavba po řece Mekong, setkání se slony, trekking ke skrytým vodopádům.

Severní Vietnam a Kambodža pro mladé rodiny

Tato dvanáctidenní cesta zahrnuje čtyři odlišné zastávky v rámci vyvážené cesty plné „magických“ momentů.
 
Cesta začíná dvoudenním pobytem v Hanoji, pulzujícím hlavním městě Vietnamu, kde můžete prozkoumat nejzajímavější místa i skrytá místa na okraji města. Poté následuje plavba do zátoky Halong Bay (Lan Ha Bay) s přenocováním a tři noci v Hoi Anu, kde si užijete trochu kultury, dobrodružství a pláže.
 
Dále do Siem Reapu v Kambodži, kde si rodiny užijí pobyt na pět nocí, což jim poskytne dostatek příležitostí ke kombinaci prohlídky chrámů, kulturních zážitků a dobrodružství, aniž by se cítily uspěchané.
 
Nejdůležitější zážitky pro dospívající: Vyrábění tradiční vietnamské keramiky, procházka rušnou starou čtvrtí, plavba lodí kolem vápencových krasů v zátoce Halong, jízda na kole přes rýžová pole, prohlídka pouličního jídla v Hoi Anu, odpočinek na pláži, hledání pokladu v chrámech Angkoru, návštěva vesnic na kůlech v Tonle Sap, setkání s krysami, které detekují miny.
Rodinné zájezdy do Indočíny (Vietnam, Kambodža, Laos)

Jižní Vietnam a Kambodža: Dobrodružství pro teenagery

Toto 12denní dobrodružství od Ho Či Minova Města po Hoi An, od Battambangu po Siem Reap představuje směs nejzajímavějších a skrytých míst.
 
V Ho Či Minově Městě strávíte čtyři noci, prohlédnete si moderní stavby i místní zákoutí města a poté se vydáte do tunelů Cu Chi. Jednodenní výlet do klidné delty Mekongu umožní nahlédnout do tradičních způsobů života a poté pokračovat do Hoi Anu, kde na vás čeká cyklistika, kultura a pláž.
 
Při přeletu do Kambodže se rodiny vydají mimo vyšlapané cesty a stráví dvě noci v Battambangu, kde prozkoumají venkov a seznámí se s tvůrčí uměleckou komunitou. V Siem Reapu stráví dva výjimečné dny prohlídkou chrámů na kole, večerním výletem za jídlem a jízdou na ziplinu.
 
Nejdůležitější akce pro dospívající: Prozkoumat Saigon na Vespě, prolézt tunely Cu Chi, labyrint kanálů v deltě Mekongu, workshopy místního průmyslu, sníst dezert v rodinném domě, rybařit jako místní v Hoi Anu, vyrábět tradiční kambodžská řemesla, naučit se tradiční tanec, projet se na kole po starobylých angkorských chrámech, projet se na zipline v pralese.
Vřele doporučujeme, aby si rodina prodloužila pobyt na jižních ostrovech Kambodže nebo na některé z pozoruhodných pláží Vietnamu. Zeptejte se týmu cestovních poradců Vietnam CK na jejich doporučený výběr letovisek vhodných pro rodiny s dětmi a nádherných pláží.
 
Toto je jen inspirativní ukázka možností rodinné dovolené v Indočíně. Cestovní konzultanti Vietnam CK mohou přizpůsobit zájezd zájmům a rozpočtu cestovatelů do Laosu, Vietnamu a Kambodže nebo do kterékoli jiné zajímavé destinace.

Pokud máte zájem o rodinou dovolenou, napište nám.

Information

BANKOVNÍ SPOJENÍ

Techcombank
Jméno účtu: CONG TY TNHH VIETNAM CK
Číslo účtu: 19198888
Swift code: VTCB VNVX

Contact Info

VIETNAM CK
48 Giang Van Minh, P. An Phu, D.2, TP. Thu Duc, Ho Chi Minh City, Vietnam (+840) 799085660
Send an email to us.

TAX ID: 0317726182

Follow us on