Poslední přidané články

Informace o Cestování Do Vietnamu

5 DŮVODŮ, PROČ JET DO VIETNAMU S CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ

Pokud si zarezervujete exotickou dovolenou ve Vietnamu pomocí místního cestovního operátora, rozhodně neprohloupíte a snadno se seznámíte se vším, co tato vzdálená země může nabídnout.
Vietnam je zemí, kterou rok od roku objevuje stále více lidí, nicméně jeho diametrálně odlišná kultura a jazyková bariéra mohou návštěvníků způsobit nemalé trampoty. Místní cestovní kancelář vám zajistí ten luxus, že od první chvíle budete moci pouze sedět a relaxovat, aniž byste se museli stresovat běháním po autobusových nádražích nebo si sami zařizovat program.
Důvodů proč využít místní cestovní kancelář, která se postará o důležité věci za vás, existuje hned několik!
Naše cestovní kancelář zarezervuje letenky, vyřídí víza do Vietnamu, veškeré vaše ubytování a zajistí i pozemní dopravu. Často máme přístup k lepším nabídkám než běžný turista, a navíc budete mít jistotu, že používáte renomovanou společnost a jste v dobrých rukou.
S využitím všech našich dlouholetých zkušeností jsme dali dohromady 5 hlavních důvodů, proč byste měli pro své vietnamské dobrodružství využít naší cestovní kanceláře.
Dovolená ve Vietnamu
 
  1.  Jedinečné znalosti a poznatky.
Poznávání různých kultur může nějakou dobu trvat, je důležité vědět, jak pozdravit místní obyvatele,  nebo jak se chovat v různých společenských situacích. Místní cestovní kancelář vám může poskytnout cenné rady a tipy právě v této oblasti .
Místní cestovní kancelář, jako jsme my, důvěrně zná místní podmínky a má dlouholeté zkušenosti s přípravou itinerářů i s řízením osobních a skupinových zájezdů. Jelikož vše zde zařizuje Čech ve Vieznamu. Tím jsme samozřejmě jiní než obří cestovní kanceláře jako je Fisher, Exim Tours a spousta dalších, které pořádají zájezdy do Vietnamu také.
Cestovní kanceláře většinou spolupracují s malými místními společnostmi, jako své zástupce vybírají jen kvalitní průvodce, kteří zajistí, že o vás bude dobře postaráno. Doprava může být pro lidi v nové zemi často strastiplná, takže cestovní kancelář si dá záležet, abyste se cítili co nejlépe a vše proběhlo tak dle vašich představ.
Důvěrná znalost města nebo oblasti, kterou má průvodce na starosti, vám umožní maximalizovat váš drahocenný čas a zajistí, že uvidíte všechny nejlákavější dostupné památky a zajímavosti.
Cestovní kanceláře také znají nejlepší místa pro stravování a ubytování.
Můžete sedět na místním nočním trhu a vychutnávat si tradiční vietnamské jídlo s místními obyvateli nebo se ubytovat v pěkném rodinném penzionu se snídaní.
Znalosti a vhled do kultury navšívené země vám umožní cítit se uvolněně a těšit se na své vietnamské dobrodružství.
 
  1.  Ubytování a doprava.
 
Víte, že většina lidí považuje rezervaci vhodného ubytování za nejstresovější část dovolené?
Většina ubytování je rezervována online a často na základě pouhého zobrazení několika snímků hotelu či použití recenzí od ostatních, kteří tam již dříve bydleli.
Když se o vaše ubytování postará cestovní kancelář, nebudete se muset starat o to, kde strávíte například svou první noc v nové zemi.
Cestovní kanceláře jsou odborníci na rezervaci ubytování, mají též přístup k lepším cenám a samozřejmě dobře znají hotel anebo letovisko, které nabízí.
Pověst naší kanceláře je založena na kvalitě zprostředkovaných služeb a ubytování, takže nám vždy leží na srdci vaše nejlepší zájmy.
Doprava v nové zemi může být frustrující. Země jako Vietnam má velmi odlišné silniční struktury a služby veřejné dopravy.
Cestovní kancelář bude schopna poradit nejlepší způsob pohybu ve městech i na venkově. I v lokální přepravě platí pravidlo, že se o vás skvěle postaráme a najdeme vám ty nejvýhodnější cenové nabídky.
 
  1. Úspora času.
 
Rezervace dovolené se všemi lety a ubytováním může zabrat spoustu času!
Můžete jednoduše ušetřit hodiny hledání tím, že tento úkol delegujete na nás.
Jediné, co musíte udělat, je uvést svůj rozpočet, kde byste se chtěli ubytovat a na jak dlouho, a zbytek za vás zařídí cestovní kancelář.
Stačí vytisknout naší rezervaci a vše máte na jednom dokument anebo uložené na emailu. Pak už jenom přiletíte do Vietnamu a začnete si užívat dobrodružství!
Pro některé může být myšlenka svěřit své prázdninové plány do rukou někoho jiného poměrně skličující, ale pokud navštěvujete novou zemi například z České republiky, využít cestovní kanceláře aby z vás odstranili veškerý stres by tak mohlo být ideální volbou.
Nechte rezervace v rukou někoho jiného, ​​abyste se mohli jen jednoduše usadit a relaxovat.
 
  1.  Vysoká kvalita za rozumné peníze.
 
Šetřili jste celý rok na svou každoroční dovolenou? Ve Vietnamu se širokou škálou atrakcí a míst, která můžete navštívit, budete chtít za své peníze poznat co nejvíce. Pamatujte, že ve Vietnamu často panují smluvní ceny. Pokud se dobře nevyznáte, pravděpodobně zaplatíte mnohonásobně více.
Cestovní kanceláře mají jedinečnou schopnost vyjednávat za vás, ​​často mají mnoho kontaktů, se kterými si budou moci promluvit a najít nejlepší ubytování, výlet lodí, trek s průvodcem nebo snadno poradit cenově nejvýhodnější způsob cestování po městě.
Při rezervaci vašeho rodinného dobrodružství v zahraničí přímo z České republiky se budete cítit v bezpečí a budete vědět, že místní operátor za vás vyjedná nejlepší sazby. Okamžitě zjistíte, kolik vás dovolená bude stát.
 
Nenecháte se tak obalamutit turistickými sazbami.
 
  1.  Objevte skryté klenoty!
 
Můžete si být jisti, že cestovní kancelář bude znát všechny skryté klenoty cílové země - skrytá a magická místa mimo vyšlapané cesty a málo známá ostatními turisty. Můžete se procházet mezi skrytými starověkými chrámy datujícími se tisíce let do minulosti nebo relaxovat na zapadlé, dokonale bílé písečné pláži.
Hledání skrytých míst jakékoli země je vzrušující a zanechá ve vás pocit, jako byste byli jedinými objeviteli těchto míst.
Výběr cestovní kanceláře je snadný a nákladově efektivní způsob, jak cestovat cizinou. Ve většině případů budou cestovní kanceláře schopny vyjednat mnohem lepší ceny a budou mít vnitřní znalosti o nejlepších místech k návštěvě.
VIETNAM CK je odborníkem na rezervaci zájezdů a dovolených pro různé skupiny a rozpočty. Jednoduše pošlete poptávku a my vás budeme kontaktovat, abyste mohli začít plánovat své prázdninové dobrodružství ve Vietnamu již dnes.
Cestovní kancelář jako je VIETNAM CK bude mít vždy na srdci vaše nejlepší zájmy a rádi se staneme součástí vašich nezapomenutelných zážitků v jedinečné a krásné zemi, jakou Vietnam bezesporu je.

 

Rezervujte si dovolenou ve Vietnamu ještě dnes, poněvadž je to země, která vás chytí za srdce.

Dovolená ve Vietnamu

Máte zájem o cestu do Vietnamu? Napište nám ještě dnes.

Information

BANKOVNÍ SPOJENÍ

Techcombank
Jméno účtu: CONG TY TNHH VIETNAM CK
Číslo účtu: 19198888
Swift code: VTCB VNVX

Contact Info

VIETNAM CK
48 Giang Van Minh, P. An Phu, D.2, TP. Thu Duc, Ho Chi Minh City, Vietnam (+840) 799085660
Send an email to us.

TAX ID: 0317726182

Follow us on