Poslední přidané články

Blog o Cestování Do Vietnamu

Jste připraveni navštívit Vietnam od 15 března? Pokud ANO zde je to co byste měli vědět.

Nyní, pokud chcete navštívit Vietnam od 15 března, budete muset....
  • Požádat o cestovatelské vízum(Chystáme podrobnosti)
  • Poskytnout doklad o úplném očkování nebo nedávném uzdravení a před odjezdem do Vietnamu podstoupit test PCR.
  • Jakmile tam dorazíte, budete muset po příjezdu na jeden den být v karanténě.
  • Poté budete muset prokázat negativní test ATK, který si sami podali. Pokud bude negativní, budete moci cestovat po celé zemi.
  • Budete také muset prokázat cestovní pojištění v hodnotě alespoň 20 000 USD.
  • Děti do 11 let nemusí být očkovány jelikož Vietnam dosud dětem v této věkové skupině vakcíny nepodával. (Může se změnit)
Údaje Generálního statistického úřadu ukazují, že Vietnam v prvních dvou měsících roku 2022 přivítal 49 200 zahraničních turistů, což představuje meziroční nárůst o 71,7 procenta.
Většina mezinárodních turistů přicestovala do Vietnamu letecky což představuje 87,8 procenta z celkového počtu zahraničních příjezdů, uvedl generální statistický úřad.
Jen v únoru se počet zahraničních návštěvníků země meziměsíčně zvýšil o 49,6 procenta a o 196,6 procenta ve srovnání se stejným obdobím loňského roku. Pozitivní výsledky byly připsány pilotnímu plánu Vietnamu pro znovuotevření jeho dveří zahraničním turistům a obnovení mezinárodních leteckých linek. Vietnam aktuálně hlásí prudký nárůst pozitivních případů, včera zaznamenal přes 110 000 pozitivních infekcí za jeden den, což je nejvyšší denní počet z celé pandemie ve Vietnamu. Země uvádí že udržování aktuálního stavu nejnovějších očkování a přijímání náležitých opatření jako je nošení roušky na veřejných prostranstvích může pomoci zajistit bezpečnost cestujících v zemi.
Kromě toho ministerstvo také navrhlo brzy obnovit vietnamskou vízovou politiku jako před Covid-19. Po stažení aplikace PC-Covid je nutné vyplnit aplikaci pro podporu návštěvníků. Dále je nutné vyplnit a vystavit „Potvrzení o očkování proti vakcíně Covid-19“ pro cizince při cestách do zahraničí.
Oficiální uvítací plán schválí vláda předtím než se Vietnam od 15 března plně otevře cestovnímu ruchu.

Information

BANKOVNÍ SPOJENÍ

Techcombank
Jméno účtu: CONG TY TNHH VIETNAM CK
Číslo účtu: 19198888
Swift code: VTCB VNVX

Contact Info

48 Giang Van Minh, P. An Phu, D.2, TP. Thu Duc, Ho Chi Minh City, Vietnam (+840) 799085660
Send an email to us.

TAX ID: 0317726182

 

Follow us on