Poslední přidané články

Informace o Cestování Do Vietnamu

Golfové hřiště na ostrově Phu Quoc

Pokud hledáte místo, kde si můžete užít golf v nádherném prostředí, pak je ostrov Phu Quoc ideální volbou. Tento největší ostrov Vietnamu se nachází v Zálivu Thajska a je známý svými krásnými plážemi, tropickou přírodou a bohatou kulturou. Phu Quoc je také domovem jednoho z nejlepších golfových hřišť v zemi – Vinpearl Golf Phu Quoc.
 
Vinpearl Golf Phu Quoc je 27jamkové hřiště, které navrhl světoznámý golfový architekt IMG. Hřiště se rozkládá na ploše 100 hektarů a nabízí nádherné výhledy na moře, hory a lesy. Hřiště je navrženo tak, aby vyhovovalo hráčům různých úrovní a zároveň poskytovalo výzvu a zábavu. Hřiště je rozděleno na tři devítijamkové okruhy: Ruby, Sapphire a Diamond. Každý okruh má svůj vlastní charakter a obtížnost.
Golfové hřiště ve Vietnamu

Pokud chcete zkusit golf na Phu Quocu, nemusíte se starat o vybavení. Vinpearl Golf Phu Quoc nabízí možnost zapůjčení holí, vozíků, golfových autíček a dalších potřebných věcí. Vstupné se liší podle dne a času, ale obecně se pohybuje od 1,5 milionu VND (~ $65) do 3,5 milionu VND (~ $150) za 18 jam. Pokud si rezervujete online, můžete získat slevu až 30 %. Vstupné zahrnuje i použití tréninkového areálu, šatny a sprchy.

Vinpearl Golf Phu Quoc je součástí komplexu Vinpearl Resort, který nabízí luxusní ubytování, restaurace, wellness, vodní park, kasino a další služby. Pokud se rozhodnete zůstat v resortu, můžete využít speciálních balíčků, které zahrnují ubytování, stravování a golf. Resort je snadno dostupný z mezinárodního letiště Phu Quoc, které je vzdálené jen 25 minut jízdy.

Golfové hřiště na ostrove Phu Quoc
Golf na Phu Quocu je skvělý způsob, jak si užít dovolenou v této nádherné zemi. Nejenže si můžete zahrát na jednom z nejkrásnějších hřišť v Asii, ale také si můžete prohlédnout ostrov, který má mnoho zajímavostí a atrakcí. Phu Quoc je ostrovem, který má pro každého něco. Ať už hledáte relaxaci, dobrodružství, nebo poznání, zde si jistě najdete to své. Přijďte a objevte golfový ráj na ostrově Phu Quoc!
Golfové hřiště na ostrove Phu Quoc

Information

BANKOVNÍ SPOJENÍ

Techcombank
Jméno účtu: CONG TY TNHH VIETNAM CK
Číslo účtu: 19198888
Swift code: VTCB VNVX

Contact Info

VIETNAM CK
48 Giang Van Minh, P. An Phu, D.2, TP. Thu Duc, Ho Chi Minh City, Vietnam (+840) 799085660
Send an email to us.

TAX ID: 0317726182

Follow us on