Poslední přidané články

Informace o Cestování Do Vietnamu

POZNÁVACÍ CESTY, TREND PRO DOVOLENOU VE VIETNAMU

POZNÁVACÍ CESTY, TREND PRO DOVOLENOU VE VIETNAMU

Zájezdové balíčky, nebo poznávací cesty na míru do Vietnamu se stávají jedním ze současných trendů cestování do Vietnamu, kterému dávají přednost zahraniční turisté. S balíčkem zájezdu mohou turisté bezpečně cestovat, aniž by se museli příliš obávat vzniklých problémů které je mohou na cestě potkat.
 
Držíme krok se současnými trendy v cestování.
 
Při plánování vlastní cesty se soběstační cestovatelé jistě setkají s mnoha obtížemi, zejména při cestách do zahraničí. Mezi běžné problémy mohou patřit problémy s imigračními dokumenty, ztráta zavazadel, neznalost veřejné dopravy, podvody. kromě toho si musí soběstační cestovatelé také připravit vše od rezervace letenek, místní dopravy, ubytování, získání víz nebo strávit spoustu času poznáváním nové kultury atd.
 
Proto jsou současným trendem cestování moderních turistů poznávací zájezdy anebo zájezdy na míru. Které zajišťují vše potřebné, jako jsou letenky, rezervace hotelů, pojištění, víza, výlety do okolí atd. Poznávací zájezdy přináší nejen pohodlí, ale také ušetří spoustu času a peněz. Výhody, které poznávací zájezdy přináší jsou neomezené a lze jej nazvat "dovolená bez starostí".
 
V současné době poskytuje tento typ produktu řada vietnamských i českých cestovních kanceláří, které oslovily velké množství zahraničních turistů. V letech 2022/2023 se bude jednat o cestovní trend pro dovolenou ve Vietnamu v tzv. po Covidovém období.
 
VIETNAM CK = Spolehlivá adresa.
 
Vietnam CK se stala jednou z předních cestovních kanceláří ve Vietnamu od roku 2015 a to hlavně pro České a Slovenské cestovatele. Ačkoli došlo k přerušení v důsledku pandemie covid-19, tak jsme se hned vrátili k práci, jakmile Vietnam oznámil své znovuotevření se okolnímu světu. Skvělé je, že Vietnam CK si stále udržuje tým zkušených pracovníků, jako jsou cestovní poradci, touroperátoři, průvodci a dlouholetí partneři. Nemáme tedy žádné potíže s rychlým a přesným poskytováním informací a služeb o cestování do Vietnamu pro naše zákazníky.
 
Díky podpoře turistů při cestě do Vietnamu od vízových procedur, vstupu/výstupu, odbavení, letenek až po zájezdy se Vietnam CK stal spolehlivou a vyhledávanou společností. Pokud chcete mít ze své dovolené ve Vietnamu skvělé zážitky a nezapomenutelné vzpomínky, Vietnam CK je zde pro vás, abychom vám se vším pomohli. Nabízíme cenově dostupnou dovolenou ve Vietnamu s vynikajícími službami, flexibilními podmínkami rezervace, storna, vrácení peněz a bez jakýchkoli skrytých nákladů.

Information

BANKOVNÍ SPOJENÍ

Techcombank
Jméno účtu: CONG TY TNHH VIETNAM CK
Číslo účtu: 19198888
Swift code: VTCB VNVX

Contact Info

VIETNAM CK
48 Giang Van Minh, P. An Phu, D.2, TP. Thu Duc, Ho Chi Minh City, Vietnam (+840) 799085660
Send an email to us.

TAX ID: 0317726182

Follow us on