Poslední přidané články

Informace o Cestování Do Vietnamu

VÝHODY CESTOVÁNÍ DO VIETNAMU V HLAVNÍ SEZÓNĚ

VÝHODY CESTOVÁNÍ DO VIETNAMU V HLAVNÍ SEZÓNĚ.

Pokud se v blízké budoucnosti chystáte do Vietnamu, jistě vás vždy napadne otázka "nejlepší doba pro návštěvu Vietnamu". Vietnam je však zemí se čtyřmi krásnými ročními obdobími, vždy se zde najdou zajímavosti i rozmanité krásy jednotlivých regionů, které vás nezklamou. Nejdůležitější je, abyste si vybrali renomovanou a zkušenou cestovní kancelář, která vám navrhne zájezd do Vietnamu tak, aby vyhovoval vašim zájmům a přáním.
 
Na základě turistických trendů Vietnamců i zahraničních návštěvníků. Vietnamský cestovní ruch je zatím rozdělen do 2 sezón následovně:
 
  1. Mimo sezónu, se počítá od května do září každého roku. V tomto období je počet návštěvníků Vietnamu nižší, pravděpodobně kvůli období letních prázdnin v evropských zemích a dostupnějšími destinacemi v Evropě anebo její blízkosti. Dalším důvodem je, že ve Vietnamu je v této době často horké a vlhké počasí s velkým množstvím deště, někdy i bouřek, a to hlavně na jihu země, takže to mírně ovlivňuje rozhodování turistů. Nicméně cestování do Vietnamu v tomto období je velmi doporučováno a to hlavně severní a střední Vietnam. Návštěvníci mohou vidět nejkrásnější rýžové terasy na světě v Sapě, Mu Cang Chai, Hoang Su Phi nebo relaxovat na slunných písečných plážích ve středním Vietnamu. Pro zákazníky, kteří hledají ekonomicky výhodný zájezd do Vietnamu, je mimosezóna obdobím výhodné jelikož mají cestovní kanceláře ve Vietnamu, hotely a dokonce i letecké společnosti vždy slevy na poskytované služby.
 
  1. Hlavní sezóna začíná každoročně od října do dubna. V tomto období navštěvuje Vietnam mnoho cestovatelů, protože podnebí je chladnější a konec roku může připadnout na prázdniny, takže je pro turisty často snazší zajistit si čas na delší cestu. Uvědomte si ale že návštěvníci by si měli včas koupit letenky, rezervovat si hotelové pokoje a také mít konkrétní program zájezdu do Vietnamu, aby se tak vyhnuli vysokým cenám v hlavní sezóně. Z tohoto důvodu mnoho cestovních kanceláří doporučuje turistům navštívit Vietnam, kdykoli je to možné. Dobré počasí se dá najít po celý kalendářní rok.
 
Výhody cestování do Vietnamu v hlavní sezóně.
 
Většina atrakcí je otevřena.
 
Cestování v hlavní sezóně znamená, že se nemusíte obávat zavřených atrakcí. Budou otevřeny, protože v tomto období je nejsnazší vydělat peníze díky velkému počtu zákazníků. Kromě toho bude doba k návštěvě těchto míst obvykle delší. Například mimo sezónu je otevírací doba jen několik hodin během dne, ale ve festivalové sezóně se může otevírat dříve a zavírat později.
 
Festivalů je více.
 
Pokud jste aktivní člověk nebo se chcete seznámit s kulturou Vetnamu. Kromě obvyklých atrakcí, jako jsou koncerty, umělecké výstavy, pouliční slavnosti, pro vás bude připraveno více festivalů a venkovních akcí.
 
Šance setkat se s více lidmi
 
Hotelové pokoje, restaurace a zábavní podniky budou vždy plné lidí. S tím se budete muset vyrovnat. Na oplátku však tento ruch poskytuje skutečně slavnostní atmosféru, kterou si prostě chcete užít. Kromě toho potkáte více lidí z celého světa.
 
Další tipy pro turisty, kteří přijíždějí do Vietnamu v hlavní nebo vrcholné sezóně.
 
- Pokud cestujete do Vietnamu v hlavní sezóně, zvolte si pro návštěvu časný nebo pozdní termín sezóny, abyste se vyhnuli davům místních a nebo cizích cestovatelů, protože ve frontách strávíte spoustu času.
 
- Měli byste se řídit radami místních cestovních kanceláří, navštívit místa, která jsou méně turistická, jako jsou severní hory Vietnamu, tropické ostrovy jako Con Dao, Velrybí ostrov nebo izolovaná letoviska, kde si můžete odpočinout.

Information

BANKOVNÍ SPOJENÍ

Techcombank
Jméno účtu: CONG TY TNHH VIETNAM CK
Číslo účtu: 19198888
Swift code: VTCB VNVX

Contact Info

VIETNAM CK
48 Giang Van Minh, P. An Phu, D.2, TP. Thu Duc, Ho Chi Minh City, Vietnam (+840) 799085660
Send an email to us.

TAX ID: 0317726182

Follow us on