Poslední přidané články

Informace o Cestování Do Vietnamu

Vietnam a Kambodža ve velkém stylu: Cesta po pobřeží a historických památkách

Cesta za poznáním plná luxusu

Nová poznávací cesta “Vietnam a Kambodža ve velkém stylu” nabídne poutavý vhled do pulzujících kultur, nesčetných historických pokladů a ohromujících přírodních scenérií, které jsou pro tyto země tak typické. Tato cesta je navržena tak, aby odhalila nejenom bohatou mozaiku tradičních zvyků a obyčejů, ale také vás zavedla do srdce fascinujících historických lokalit a umožnila vám prožít nezapomenutelné okamžiky v nádherných chrámech, které Vietnam a Kambodža nabízejí.

Devatenácti denní cesta začíná v severním Vietnamu, odkud se přes pobřežní skvosty dostanete do rušného Ho Či Minova Města, a poté odletíte do Kambodže, kde vás čeká týden plný chrámů, kultury a pláží. Každý den je protkán luxusními prvky a autentickými zážitky.

Spolu s charakteristickým stylem cestování je cesta obohacena o znalé místní průvodce, luxusní vozidla a pečlivě vybrané ubytování.

Cestovní kurátoři VIETNAM CK jsou určeni jako inspirativní výchozí bod a mohou přizpůsobit detaily tak, aby odpovídaly osobním zájmům a potřebám hostů.

Inspirací pro tuto cestu byla touha vyzdvihnout nejlepší zážitky a luxusní hotely, díky nimž je cesta ze severu na jih v kombinaci s Kambodžou tak jedinečná a výjimečná. Výsledný itinerář dokonale kombinuje kulturní poznávání, relaxaci a pomalé cestování v požitkářství.

Vybrané a osvědčené zkušenosti

Tuto cestu podtrhují jedinečné zážitky, které jsou určeny k hlubšímu poznání živé kultury Vietnamu a Kambodže. Zde je několik nejzajímavějších zážitků:
  • Hoi An s odborníkem na památky: dozvíte se fascinující podrobnosti o historii města, jeho dědictví a úsilí o jeho zachování.
  • Kulinářské objevy s místním šéfkuchařem: Vydejte se s šéfkuchařem Ducem na nezapomenutelný zážitek z vaření a stolování a získejte hlubší znalosti o vietnamské kultuře a kuchyni.
  • Saigon na historické Vespě: Prohlédněte si Saigon z jiné perspektivy a poznejte po cestě místní život.
  • Spojení s komunitou: V Siem Reapu se ponoříte do místního života, setkáte se s komunitou a uvidíte řemeslníky při práci.
  • Kambodžská kulinářská kouzla: Vychutnejte si přepychové večeře připravené nejlepšími šéfkuchaři v zemi a kouzelnou večeři při svíčkách uprostřed rýžových polí.

"Vietage přináší zážitek z pomalého cestování s důrazem na styl a pohodlí, zatímco si můžete vychutnávat idylické scenérie jižního a středního Vietnamu."

Vlak Vietage: luxusní, malebná cesta po železnici.

Vrcholem vietnamské části cesty je jízda luxusním vlakem Vietage. Šestihodinová cesta vede z Danangu (poblíž Hoi Anu) do pobřežního města Quy Nhon.
 
Ve vlaku se podávají gurmánská jídla a nápoje zdarma. Vagón má šest soukromých kabin s celkovou kapacitou 12 cestujících na jednu cestu, což zajišťuje pozorný a zároveň diskrétní servis pro každého hosta.
 
Cesta vede přes svěží venkovskou krajinu, malé vesničky a nádherné pobřeží. Vietage nabízí pomalé cestování ve stylu a pohodlí při pozorování venkovského života, scenérie jižního a středního Vietnamu - žádoucí alternativa k letům.
Cesta vlakem ve Vietnamu

„Lidé mají tendenci si myslet, že Kambodža má omezený výběr ubytování. Ale není tomu tak, země se rozvíjí a nabízí mnoho unikátních nemovitostí."

Ubytovani Kambodza

Pohostinné hotely

Během vaší devatenácti denní cesty se můžete těšit na pobyt v řadě pozoruhodných hotelů, které jsou pečlivě vybrány, aby odrážely charakter a atmosféru každého navštíveného místa. Tyto hotely nejsou jen místem k odpočinku, ale stávají se klíčovou součástí vašeho cestovního zážitku. Od malebných památkových městeček, kde se historie prolíná s každým krokem, přes rušná města plná života až po klidné pláže, kde můžete naslouchat šumění moře - každý hotel přináší svůj jedinečný příběh.

V Hoi Anu a Quy Nhonu vás přivítají hotely Anantara, které jsou známé svými vynikajícími službami a jedinečnou estetikou, jež dokonale skloubí východní tradice s moderním západním designem. V Saigonu, pulzujícím obchodním srdci Vietnamu, se můžete ubytovat v Hotelu des Arts, kde moderní elegance splynula s bohatstvím místní kultury.

V Kambodži pak na vás čekají dva zcela odlišné zážitky. Na jihu země se můžete oddat luxusu soukromého ostrovního resortu Six Senses Krabey, který je skrytým rájem pro ty, kteří hledají klid a spojení s přírodou. V Siem Reapu vás pak očaruje resort Phum Baitang, který vám umožní ponořit se do bohatství kambodžské kultury a historie. Každý z těchto hotelů byl pečlivě vybrán, aby poskytl nejen pohodlí a relaxaci, ale také aby vám umožnil prohloubit vaše cestovní zážitky a vytvořit vzpomínky, které budete chtít sdílet s ostatními.

Na poslední zastávce, v Phnompenhu, se ubytujete v historickém hotelu Raffles le Royal, který oplývá kouzlem dávných časů.
 
„Lidé si obvykle myslí, že Kambodža má omezený výběr ubytování. Ale není tomu tak, země se rozvíjí a nabízí mnoho jedinečných ubytovacích zařízení, z nichž na několik upozorňujeme na této cestě.

O programu LUX.

LUX je specializovaná divize společnosti VIETNAM CK, jejímž cílem je překonávat očekávání cestovatelů vyšší třídy, kteří mají prostředky na cokoli a kamkoli. LUX organizuje bezchybné, kurátorsky připravené cesty, o kterých tito cestovatelé sní, ale které mohou zajistit pouze skuteční odborníci na destinace.

Máte zájem o tuhle cestu? Napište nám.

Information

BANKOVNÍ SPOJENÍ

Techcombank
Jméno účtu: CONG TY TNHH VIETNAM CK
Číslo účtu: 19198888
Swift code: VTCB VNVX

Contact Info

VIETNAM CK
48 Giang Van Minh, P. An Phu, D.2, TP. Thu Duc, Ho Chi Minh City, Vietnam (+840) 799085660
Send an email to us.

TAX ID: 0317726182

Follow us on