Hoi An

0.0/5

(0 Review)

www.vietnamck.cz
info@vietnamck.cz
+84799085660

Pokud plánujete cestu po Vietnamu ze severu na jih s VIETNAM CK, nezapomeňte zastavit v Hoi An, které je jedním z nejmalebnějších a nejzajímavějších měst ve Vietnamu. Hoi An je starobylé přístavní město, které bylo kdysi důležitým obchodním centrem mezi Asií a Evropou. Dnes je Hoi An známé svou bohatou historií, architekturou, kulturou a kuchyní, které odrážejí vlivy různých národů, které zde žily nebo obchodovaly.

Hoi An má mnoho atrakcí, které stojí za návštěvu, jako je například Japonský krytý most, který je symbolem města. Tento most byl postaven v 16. století japonskými obchodníky, kteří zde měli svou čtvrť. Most spojuje dvě strany řeky Thu Bon a je zdobený sochami opic a psů. Na mostě se také nachází malá svatyně, kde si můžete zapálit vonnou tyčinku a popřát si štěstí.

Další zajímavou atrakcí je Muzeum obchodní keramiky, které vystavuje sbírku keramických předmětů z různých zemí, které obchodovaly s Hoi An. Muzeum se nachází v jedné z nejstarších budov ve městě, která byla postavena v 18. století. Zde se můžete dozvědět více o historii a vývoji obchodu a keramiky v Hoi An.

Pokud máte rádi nakupování, Hoi An vás také nenechá zklamat. Město je proslulé svými krejčovstvími, kde si můžete nechat ušít oblečení na míru za velmi příznivé ceny. Můžete si vybrat z mnoha druhů látek, střihů a stylů, a mít své oblečení hotové během několika hodin nebo dní. Kromě toho můžete také nakupovat v tradičních obchodech, které prodávají ručně vyrobené výrobky, jako jsou hedvábné šály, dřevěné sošky, lanterny, šperky a další.

Hoi An je také rájem pro milovníky dobrého jídla. Město nabízí širokou škálu místních specialit, které jsou ovlivněny francouzskou, čínskou a vietnamskou kuchyní. Mezi nejznámější pokrmy patří cao lầu, což je nudlová polévka s vepřovým masem, bylinkami a křupavými kousky těsta, bánh mì, což je bageta plněná masem, zeleninou a omáčkami, a bánh xèo, což jsou křupavé palačinky plněné krevetami, vepřovým masem, fazolemi a klíčky. Můžete si také vychutnat čerstvé mořské plody, tropické ovoce a lahodné dezerty.

Hoi An je tedy ideálním místem pro ty, kteří hledají kombinaci historie, kultury, přírody a gastronomie. S VIETNAM CK si můžete zajistit nejlepší zájezd do Hoi An, který vám umožní poznat všechny jeho krásy a tajemství. Neváhejte nás kontaktovat a rezervovat si svou cestu ještě dnes! S VIETNAM CK zažijete Hoi An jako nikdy předtím!

Pokud jste byli v Hoi An, rádi bychom slyšeli vaše názory a dojmy. Hoi An je malebné starobylé město, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Nabízí nádhernou architekturu, bohatou kulturu, vynikající gastronomii a romantickou atmosféru. Je to místo, kde se můžete cítit jako v pohádce. Pokud jste byli v Hoi An, podělte se s námi o vaše zážitky. Co jste viděli, co jste dělali, co jste ochutnali, co vás překvapilo, co vás zklamalo, co byste doporučili ostatním?
Napište nám svůj komentář pod tento článek a sdílejte s námi vaše fotky a videa. Těšíme se na vaše příspěvky a děkujeme vám za vaši účast. wink

Information

BANKOVNÍ SPOJENÍ

Techcombank
Jméno účtu: CONG TY TNHH VIETNAM CK
Číslo účtu: 19198888
Swift code: VTCB VNVX

Contact Info

VIETNAM CK
48 Giang Van Minh, P. An Phu, D.2, TP. Thu Duc, Ho Chi Minh City, Vietnam (+840) 799085660
Send an email to us.

TAX ID: 0317726182

Follow us on