Poslední přidané články

Informace o Cestování Do Vietnamu

Proč je Vietnam ideální destinací pro seniorní cestovatele?

Vietnam je země plná kontrastů, kde se snoubí starobylá kultura, koloniální dědictví a moderní dynamika. Od hornaté krajiny, zátoky Halong a historické Hanoje na severu až po pláže, tropický ostrov Phu Quoc a rušné Ho Či Minovo město na jihu - Vietnam nabízí pro každého něco. Cestování s cestovní kanceláří znamená, že se nemusíte starat o logistiku, jazykovou bariéru ani o podvody. Můžete se spolehnout na profesionální vedení, kvalitní služby a nejlepší nabídky od svého důvěryhodného partnera.
Vietnam je z mnoha důvodů ideální destinací pro cestovatele seniory. Některé z nich jsou následující:
  • Vietnam má příjemné klima, které se liší region od regionu, takže je vhodný pro různé preference a roční období. Můžete si užívat tropického tepla na jihu, chladného vánku na vysočině nebo mírného počasí na severu.
  • Vietnam má bohatou a rozmanitou kulturu, která odráží jeho dlouhou a bouřlivou historii. Můžete si prohlédnout starobylé chrámy, císařské citadely, koloniální stavby i moderní mrakodrapy. Můžete se také seznámit s tradicemi, zvyky a vírou vietnamského lidu.
  • Vietnam se může pochlubit úchvatnou přírodou, která sahá od majestátních hor, klidných řek, velkolepých jeskyní, bujných lesů až po nedotčené pláže a ostrovy. Můžete obdivovat památky zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO v zátoce Halong, Hoi An a Hue nebo objevovat skryté skvosty Mai Chau, Ninh Binh a Phu Quoc.
Vietnam pro seniory
Na tomto 14denním zájezdu poznáte to nejlepší z Vietnamu s malou skupinou stejně smýšlejících cestovatelů. Navštívíte města Hoi An, Hue a Halong Bay, která jsou zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO, a užijete si plavbu na tradiční džunce. Poznáte také živou kulturu a kuchyni Hanoje a Ho Či Minova Města, kde navštívíte Muzeum válečných pozůstatků, tunely Cu Chi a trh Ben Thanh. Během cesty budete mít spoustu příležitostí komunikovat s přátelskými místními obyvateli, seznámit se s jejich historií a tradicemi a ochutnat jejich vynikající jídlo. Na tento výlet byste si měli přibalit pohodlnou obuv, lehké oblečení, krém na opalování, repelent proti hmyzu a klobouk. Mezi věci, se kterými byste měli počítat, patří horké a vlhké počasí, rušná doprava a smlouvání. Mezi věci, kterým byste se měli vyhnout, patří pití vody z kohoutku, konzumace syrového nebo tepelně neupraveného jídla a nošení odhalujícího nebo neuctivého oblečení.
Vietnam pro seniory
Vietnam je destinací, která vás překvapí a nadchne svou rozmanitostí, krásou a půvabem. Pokud budete cestovat s cestovní kanceláří, bude vaše cesta jednodušší, bezpečnější a příjemnější. Nenechte si ujít příležitost objevit krásy Vietnamu s naší exkluzivní nabídkou. Rezervujte si zájezd ještě dnes a připravte se na nezapomenutelné dobrodružství. Nebo vyzkoušejte naše stránky a naplánujte si dovolenou ve Vietnamu podle svých představ. Poznáte autentický Vietnam a Kambodžu přesně podle svých potřeb. Stačí označit body zájmu, délku pobytu, počet osob a typ ubytování. O zbytek se postaráme my a nabídku vám zdarma zašleme na váš e-mail.

Máte zájem o cestu do Vietnamu? Dejte nám vědět...

Information

BANKOVNÍ SPOJENÍ

Techcombank
Jméno účtu: CONG TY TNHH VIETNAM CK
Číslo účtu: 19198888
Swift code: VTCB VNVX

Contact Info

VIETNAM CK
48 Giang Van Minh, P. An Phu, D.2, TP. Thu Duc, Ho Chi Minh City, Vietnam (+840) 799085660
Send an email to us.

TAX ID: 0317726182

Follow us on